• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam! Chciałbym Was przeprosić za moje destruktywne zachowanie, poprosić o odbanowanie konta MrTank i obiecać poprawę. Jeśli nie przyjmujecie przeprosin to prosiłbym chociaż o skasowanie wątku ''Eskalacja''.
    •  
      Maza
    • 2015-02-03 *
    # 2
    http://fc08.deviantart.net/fs71/i/2011/005/4/a/happy_face__d_by_shadythecat-d36h2b1.jpg

    Tylko pod warunkiem, że będziesz dzielił się z nami swoimi rapsami.
  2. # 3
    Yyy, nie rozumiem za bardzo ale ok.
  3. # 4
    O jaaaa, pan czołg !!!
    •  
      Maza
    • 2015-02-03
    # 5
    No, przeca raperem ostatnio zostałeś :3 Nawet nagrałeś cover Bonusa BGC, czym zdobyłeś mój szacenuk.
  4. # 6
    Skąd to wiesz? Ten cover to był dla beki.
  5. # 7
    Internet jest jak wszechświat, każdy rozbłysk pozostawia po sobie ślad :)
    •  
      Maza
    • 2015-02-03 *
    # 8
    Mam wujka w specnazie GRU-FSB-PR0. Jak to dla beki? Właśnie znowu straciłeś mój szacenuk :c

    PS: Sam wstawiałeś swój kanał tutaj i zapraszałeś do subowania...
  6. # 9
    Przy autorze takich dział jak ,,Eksalacja'' osoby zainspirowanej do granic możliwości Battlefieldem, obecnego rapera młodego coverującego najlepszych na scenie muzycznej nie można nie przyjąć przeprosin, ale serio na rosyjskich militariach to Ty się nie znasz i wątpię abyś kiedyś się znał.
  7. # 10
    No tak w sumie to nie wiem, czy jest sens odblokowywać stare konto, skoro już masz nowe.
  8. # 11
    No ale wiesz sama nazwa MrTank to jest marka z którą trzeba się liczyć. Jak go zlekceważysz to zniszczy Cię dissem na Kazika i zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni, lepiej nie ryzykować odblokuj go.
    •  
      Igur
    • 2015-02-03
    # 12
    prosze o link do kanalu Pana Czołga :D
  9. # 13
    No to jeszcze Staszek wraca z Syrii i jesteśmy w komplecie :VVV
  10. # 14
    Kaszub wygrywasz forum :D
  11. # 15
    Któż to jest ten Staszek ?,trochę już jestem na tym forum ale jakoś on mi umknął :)
  12. # 16
    Kaszub - a to go jeszcze tam nie urżneli ? ;D
    Maza - zarzuć mi na fejsbuku linkiem do tej ballady, tylko błagam bystro póki nie usunięta :D
  13. # 17
    Molotok- Staszek to postać mająca pragnącą zostać najemnikiem w Syrii i jeszcze kilka niuansów tutaj z nią było ale już sam nie pamiętam :)
    Cznadel- Zdurniałeś Staszka nie tak łatwo zabić setki godzin w bf,cs i na niedzielnych strzelankach jebankach to nie są przelewki. Myślę że teraz gdzieś się wozi z Kurdami i zestrugał już całą kolbę od zaznaczania śmiertelnych trafień!
    Edit nr 3: znalazłem na własną rękę kanał szanownego tutaj Mr tanka https://www.youtube.com/results?search_query=MrTank :D!
    •  
      Igur
    • 2015-02-04 *
    # 18
  14. # 19
    Ja myślę że tym powinni torturować w więzieniach. Swoją drogą myślę że udany był by ficik z sową , flow podobne :)
  15. # 20
    Od Sowy i duetu Tiger Bonzo + Kobra to wara - to jest przyszłość rodzimego rynku muzycznego!
  16. # 21
    Jezu znowu............
  17. # 22
    Zara zara dajcie chłopakowi szanse:)
    Zaczynał od powieści poprzez rap skończył na polityce...


    Moze machnie jakis rusmilowy kawałek to sie pomyśli o odblokowywaniu?:D
    (Poprzez głosowanie oczywiście)
  18. # 23
    Tłuste bity, gruba nawijka, flow jak Lech Roch Pawlak...

    Za żadko się loguję
    ostatnio na rusmila
    i widzę że dużo dobrego
    tutaj mnie omija
    elo
  19. # 24
    Do administratora, proszę to konto usunąć a MrTank odblokować. Jeśli chcecie.
  20. # 25
    Ja wiem, że fajnie sobie po kimś pojechać, ale wydaje mi się, że można by było jednak trochę odpuścić.

    Mi przynajmniej niemiło się taką polewę czyta, kiedy autor jeszcze nie zdążył się wykazać, po przerwie od forum.
    •  
      ADi
    • 2015-02-04 *
    # 26
    Zacny temat, zacny. Nie mogę się już doczekać jakiejś dyskusji na temat broni lub sprzętu.

    http://s28.postimg.org/p9vpk0t8d/1403889070659.jpg
  21. # 27
    To jak?
    •  
      Igur
    • 2015-02-04
    # 28
    Jestem na TAK!
  22. # 29
    Chce się zrehabilitować to dajmy Mu szansę.
    •  
      Maza
    • 2015-02-04
    # 30
    Niech jeszcze najpierw napisze po co tu jest i czy nauczył się, że życie to nie te idiotyczne gry komputerowe.