• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    autor cytatu: mazażycie to nie te idiotyczne gry komputerowe.

    hahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahah
    ok, skończyłem.
    •  
      Maza
    • 2015-02-05 *
    # 32
    Tak Hubs, nie gram w gry komputerowe. A jak już, to nie bezmózgie strzelanki, no i nie mieszam ich z rzeczywistością.
  2. # 33
    Luz, wystarczyło że wyobraziłem sobie jak mówisz to z pełną powagą :D
  3. Bo życie to "mądre gry komputerowe"
  4. # 35
    Na swój sposób ;) ...Ja na pierwszym playstation uczyłem się języków obcych.
  5. # 36
    A ja Geografii na Total Warach :)
  6. # 37
    Jestem zawiedziony poziomem dyskusji na forum.
  7. # 38
    No to jak w końcu? Bo sprawa się już kilka dni ciągnie.
  8. # 39
    Będę leniwy i powiem, byś napisał do mnie na maila.
  9. # 40
    I właśnie Kazik maila zmienił XD
  10. # 41
    Haha i pozamiatane :D !
  11. # 42
    No to jeszcze sobie poczekam na decyzje. Może ktoś usunąć mój wątek z ''Eskalacją''? Napisałem od nowa to (nie, tu jej nie stawię) i nie chcę aby ta niepoprawiona pokraka została na tym forum.
    •  
      Maza
    • 2015-02-11 *
    # 43
    Ta poprawiona pokraka pewnie będzie lepsza. Kazik, ja nadal jestem za rybą dla czołga i wywaleniem tego jego nowego konta.
  12. # 44
    Na prawdę proszę o kasację tego wątku z powieścią, zależy mi na tym.
  13. # 45
    Z tym akurat nie ma problemu. Temat skasowany.
  14. # 46
    Dziękuję, a jak z tym odbanowaniem w końcu? Z tego konta mam pisać już?
  15. # 47
    Dalej nie dostałem od ciebie maila, więc na razie pisz z tego.