• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Geno
    • 2008-05-16 *
    # 1
    Taki mały OT

    Ciekawe czy Techland nie chciałby zasponsorować GRH w ramach promocji swojej gry:

    http://www.gram.pl/news_6g7eHu7_Zobacz_gameplay_z_9_Kompanii_exclusive.html
  1. # 2
    Nie zawadzi podrzucić im takowy pomysł.
  2. # 3
    To kto do nich napisze? Żeby później nie dostali 20 maili na ten temat (lub żadnego bo każdy myślał, że ktoś inny to zrobi) ;)
  3. # 4
    mail byl napisany juz jakis czas temu. ale powtorzylem. czekamy na odp.
  4. # 5
    no dobra jakie macie propozycje na promocje ?

    gra wychodzi na świecie 15 czerwca podobno w Polsce może tak samo albo ciut później - czyli mniej więcej nasz Kraków.
    Jest jakaś mglista propozycja z namiotem i tam komputery do pogrania...pytanie jakie macie propozycje na nasza rolę gdziekolwiek...o ile ktoś jest zainteresowany.
  5. # 6
    A gdzie to miałoby się odbyć?
  6. # 7
    pewnie gdzie by się dało - jak premiera pod koniec czerwca to ewentualnie mogliby się pod nas podpiąć w Krakowie. A inne miejsca...pytanie co my możemy zaoferować, to się będzie myślało gdzie.
  7. # 8
    Myślę, ze możemy zrobić tak jak w Modlinie - czyli diorama, posterunek, od nich pożyczony banner z logo gry no i my jako żywa reklama :)
  8. # 9
    To jest promocja gry - nie nas, więc diorama i kręcenie się wokół niej - raczej nie wchodzi w grę.

    Dobrym bajerem było by gdyby kompa postawić na pakę urala albo siakiejś innej ciężarówki a dookoła niej - ludziki. No ale nie mamy takiego czegoś, więc... wersja uproszczona to polowy stolik z kompem, a dookoła tego skrzynki i z dwie - trzy osoby.

    Ale tak szczerze powiedziawszy - nie widzę tego kompletnie (głównie z braku pomysłu/doświadczenia).
    O wiele łatwiej było by promować 9 Rote pajacując przed kinem.
  9. # 10
    Ale ja właśnie widziałem takie rzeczy na zachodzie. Ruski posterunek, w nim ustawione komputery, a my kręcimy się obok. Identyczne "dioramy" były np. na promocji Call of Duty.

    Ale tak szczerze powiedziawszy - nie widzę tego kompletnie (głównie z braku pomysłu/doświadczenia).


    Potfur - pewnie żaden z nas nie ma w tym doświadczenia, ale chodzi o to, żeby wymyślić cokolwiek coby oni zaaprobowali i zgarnąć kasę... Więc nie ma co się poddawać :)
  10. # 11
    Wg mnie diorama w niczym nie przeszkadza i pomysł Kamila jest ok, przynajmniej jeśli chodzi o Kraków. Ciężarówki można wykorzystać w Bornym, o ile właściciele będą zainteresowani ;)
  11. # 12
    jesli o mnie chodzi to moim skromnym zdaniem, widze nasza role jako patrol do okola w/w stoiska, lub ew patrol w jakims MM gdzie beda premiere robic
    jesli chodzi o miejsca to hmm, duzo zalezy od terminu :) czy maja juz takowy podany ?
  12. # 13
    dokładnie tak postać. i posiedzieć...nie trzeba się specjalnie naginać...
    No właśnie termin jak pisałem...15 czerwiec świat. Polska może tak samo albo ciut później... wiec może się wbiją z tym na Kraków.
  13. # 14
    Nie mówię że Kamil źle pisze, nie to miałem na myśli - chodziło o wkomponowanie stanowisk 'giercowych' w dioramę. Tak by gracz był w 'klimacie' i najlepiej popędzany przez ruskiego wojaka 'pilnującego' kompa i dioramki.

    PS.
    A zamiast krzesła, przed kompem stoi skrzynia wojskowa :D
  14. # 15
    że tak bezczelnie zapytam - a jak wygląda kwestia wynagrodzenia? bo dobrze by było gdyby chociaż pokryło koszty transportu
  15. # 16
    a że się tak zapytam:) czy ONI są zainteresowanie w ogóle promocją w takiej postaci???
  16. # 17
    Dostałem maila, są zainteresowani :) Także odpłatnie (na razie nie otrzymałem konkretów w tym temacie, ale nic dziwnego, bo na razie nie wiedzą czego się spodziewać).

    Z informacji, które otrzymałem wynika, że najchętniej by nas widzieli na imprezie którą Techland sam organizuje, a która ma się odbyć w wakacje w Łodzi. W związku z tym jest pytanie (nie patrzymy na razie na termin, bo go dokładnie nie znamy) - kto byłby w stanie się tam wybrać?

    No i co tak na prawdę możemy zaproponować? Poza nami samymi w swoim sprzęcie (bo to w miarę oczywiste, chociaż tak na prawdę dużo od tego zależy). Z atrakcji - może rzut deko granatem na odległość? ;)
  17. # 18
    Autor cytatu: kazikNo i co tak na prawdę możemy zaproponować? Poza nami samymi w swoim sprzęcie (bo to w miarę oczywiste, chociaż tak na prawdę dużo od tego zależy). Z atrakcji - może rzut deko granatem na odległość? ;)


    Hehe - kto rzuci najdalej ten dostaje gierkę? :D

    Prócz samego rzucania i oglądania lanserów - to można dać macanie sprzętu (kontrolowane, bo sprzęt się rozbiegnie).

    Jeśli byśmy łączyli ową techlandową imprezkę z czymś jeszcze - to prawdopodobnie bym się pojawił, jeśli to ma być jednodniowy festyn, za własne pieniądze - to nieteges.
    •  
      Geno
    • 2008-05-30 *
    # 19
    Zależnie od terminu może i dałbym radę ale też mam na razie braki w sprzęcie co może mnie skreślać bo:
    - mam aks-74u a nie zwykłą akaśkę
    - musze sobie kupić spodnie do afganki
    - pasek mam z klamrą oliwkową :p

    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    Nie wiadomo jakim budżetem dysponują i czy zdecydowali by się np. na ściągnięcie BWP i jakiegoś UAZa i zrobienie "checkpoint'a"
  18. # 20
    Jeśli chodzi o osoby z brakami sprzętowymi - w łatwy sposób można ich przerobić na tubylców. Ewentualnie pożyczyć sprzęt od osób bardziej wyposażonych (nie ma co się oszukiwać, wszyscy pewnie nie będą jechać, bo to w końcu wakacje).

    Autor cytatu: PotfurJeśli byśmy łączyli ową techlandową imprezkę z czymś jeszcze - to prawdopodobnie bym się pojawił, jeśli to ma być jednodniowy festyn, za własne pieniądze - to nieteges.
    Zobaczymy jaki będzie budżet - mam nadzieję, że po przeliczeniu na każdą osobę starczy chociażby na ten transport.

    Autor cytatu: GenoNie wiadomo jakim budżetem dysponują i czy zdecydowali by się np. na ściągnięcie BWP i jakiegoś UAZa i zrobienie "checkpoint'a"
    Nie no bez przesady ;) Na to bym nie liczył (bez obrazy dla Techlandu). Chyba, że to my (a raczej Willard) dostarczy UAZa.
    •  
      Geno
    • 2008-05-30 *
    # 21
    Stacjonarny BWP to nie są chyba jakieś dramatyczne koszty ale koniec końców to tylko gra - sądząc po zainteresowaniu ludzi na sprzedaż jak wiedźmin to liczyć nie ma co a co za tym idzie budżet będzie mocno ograniczony.
  19. # 22
    Do Łodzi mogę jechać bez problemu, ale zależy w jakim terminie.
  20. # 23
    ja sie pisze (tak jak sie wpisalem do grh - strzelec wyborowy) :)) ew moge sluzyc dodatkowym sprzetem (przywioze co tam ustalimy)
  21. # 24
    Wszystko zależy od terminu - jak będę mógł, to pojadę :)
  22. # 25
    Mała ciekawostka na temat gry:

    LINK
  23. # 26
    sie pisze ale na przyjazd uazem trzeba mnie zmoty$$$wowac. milo by bylo byc nieco do przodu niz tylko o koszty dojazdu...
    generalnei jesli to nei jest w sierpniu to wpadne z grigorijem
  24. # 27
    Ja też ale zależy od terminu.
  25. # 28
    Chętnie, ale musi być termin znany. O ile to będzie lipiec to 90%.
  26. # 29
    Tak w ramach ciekawostki/wspominków, kolega mi podesłał:
    http://www.miastogier.pl/news,pc,8050.html
  27. # 30
    Tak przy okazji z ciekawości zapytam czy czy chociaż za taką konsultacje dobrze płacą i jak płacą procent od sprzedaży czy z góry ustalona suma a może jedno i drugie ?????

    P.S. oczywiście chodzi o jakąś kwotę w przybliżeniu mniej więcej.