• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Geno
    • 2008-05-29 *
    # 1
    Jeszcze moment i przyczepią się do rusofili:

    http://wyborcza.pl/1,87648,5254471,Zabawy_ze_swastyka.html
  1. # 2
    hm. Była Pani z wyborczej w rudzie śląskiej... i rozmawiała z nami. Boje się ;)
  2. # 3
    GW odkryla prawde ze reko niemcow faktycznie jest dosc gleboko podbudowane checiami polakow do bycia prawie-niezwyciezonymi pogromcami sowietow i zachodniej europy. Gowno prawda, ze "trzeba tez rekonstruowac druga strone" bo polakow z II WS jest (informacja od "niemca" z modlina) tyle co kot naplakal i na rekonstrukcjach nie ma do kogo strzelac ;) bylo to widac w modlinie gdzie chyba byl stosunek 1:3 i polacy/rosjanie musieli miec respy ;)

    Ja bym proponowal powalesac sie po forach reko w Rosji. To jest dopiero numerek. My mamy 5 mln obywateli mniej ale rosjanie chyba ze 20 a jak lubia WH i SS...
  3. # 4
    Polskie dziennikarstwo leży i kwiczy *kłi kłi kłi*.
    •  
      Geno
    • 2008-05-29 *
    # 5
    Tak a propo's to jak czytam komentarze dot. gry "9 kompania" to się robi żal niekórych - generalnie źli tylko są Ruscy i Niemole. Innych po główkach głaskać.
  4. # 6
    eh panowie, nie o to chodzi.

    wiadomo ze media szukaja TEMATU, ale akurat tutaj trafili na czuly punkt. bo fascynacja totalitaryzmami jest w naszym, przez totalitaryzmy zdeprawowanym kraju, cokolwiek dziwna. to PRAWIE tak jakby jakas ekipa czarnoskorych z RPA robila wojne burska i oczywiscie udawala bialych farmerow. albo meksykanie robili reko jakiegos Corteza...

    wielu ludzi to odczuwa cokolwiek dziwnie. wiem ze "to nie propagowanie faszyzmu", "moja gwiazda nei oznacza ze jestem sowiecka swinia" etc etc ale kurde cos w tym jest. i niestety chopcy z reko WH i SS wpadli jak sliwka w kompot bo ni chu chu nie wybronia sie. bo hailowanie na forum jest dosc dalekie od "odegrania faszystowskiego pozdrowienia podczas inscenizacji bzury 1939".

    PS
    juz wiem. to jakby scorka Obamy dzialala w GRH Ku-Klux-Kalnu ;)
  5. # 7
    a nie działa? ;)

    Jakby gazety chciały pisać prawdę, to by się zmieściły na jednej stronie, a pewnie jeszcze by zostało miejsce.
    Trzeba tylko mieć nadzieję, że nikt władny nie podchwyci tematu i nie wprowadzi restrykcji. Wczoraj czytałem jak jakieś 12latki się strzelały kulkami i jeden z nich dostał w oko. Przed sądem stanie ten co strzelał, a moim zdaniem powinni rodzice, ewentualnie sprzedawca.
    Podsumowując, wybiórczą należy czytać wybiórczo ;)
  6. # 8
    spoko, odpowiedza za nieletniego rodzice ;) a sprzedawca sie wykreci lajtowo bo na opakowaniu pewno pisalo nie strzelac do ludzi (po chinsku) :P
  7. # 9
    Stary, oklepany temat. Czytałem podobne rewelacje już parę lat temu i nigdy nic z tego nie wynikło.
  8. # 10
    na szczescie rekonstruktorzy nie butuja obcokrajowcow, nie pala flag, nie zamawiaja 5 piw na pikniku z "wlasciwa" muzyka . Wiec dopuki sa organizacje nacjonalistyczne nic nam nie grozi. Uff.
  9. # 11
    Autor cytatu: willard
    Ja bym proponowal powalesac sie po forach reko w Rosji. To jest dopiero numerek. My mamy 5 mln obywateli mniej ale rosjanie chyba ze 20 a jak lubia WH i SS...


    W rosyjskim AS - o ile się nie mylę - stylizowanie się na drugowojennych Niemców jest zabronione. Jednak reko to nie to samo co AS.
    Co do 20mln obywateli mniej - to nie jest zasługa wyłącznie Niemców. Stąd w wielu miejscach witanie kwiatami i 2mln ludzi po ich stronie przeciwko bolszewikom.

    Co do Pomeranii - myśle, że cytaty z ich zamkniętego forum (czyli z założenia bardziej szczere) trochę ich pogrążyły.
  10. # 12
    Ja takei artykuły po prostu olewam, na czymś gazeta musi zarobić i szokowac. Niby w wku nie miało być już poborów a są, paliwo miało tanieć a nie tanieje itp...
    Szkoda tylko żę dziennikarze nei byli na reko. wtedy zobaczyli by tłumy ludzi chcących robić sobie fotki z "żołnierzami" szpejem itp... A co do zakazów, niedługo to i na reko Bitwy pod grunwaldem Polska będzie z Litwą walczyć:/ (choć do rycerzyków nikt się nie czepia)
  11. # 13
    ja sie obawiam ze pod grunwaldem beda walczyc krzyzacy ze statystami sciagnietymi z pobliskiej JW bo nikt nei chcerobic konnych ksiecia wladyslawa.

    a mediami ja bym sie przejmowal, bo sie skonczy jak we wloszech (totalny zakaz pokazywania, uzywania swastyki) albo anglii (WCRB).

    jeden glupi wybryk i wide press coverage a po pracy wielu ludzi moze wiele nie pozostac.

    pamietajcie, ze media to glos wyborcow.
  12. # 14
    Jak już się tak lubujemy rekonstrukcją przegranych armii, może by tak zacząć rekonstruować polską reprezentację piłki nożnej? ;)
  13. # 15
    To ja chce być piłką.
    Jak rekonstrukcja będzie porządnie, to będę sobie leżał przez 90min i nic nie robił :)
  14. # 16
    A jak komuś coś się pomyli i Cię kopnie? ;)
  15. # 17
    Będę płakał, a on dostanie czerwoną kartkę.
  16. # 18
    Marudzicie - w niedzielę był bardzo dobry dzień dla Polaków - jeden wygrał wyścig F1 w Montrealu, a drugi strzelił dwa gole w meczu z Niemcami!
  17. # 19
    Autor cytatu: Konrad "Owca"a drugi strzelił dwa gole w meczu z Niemcami!

    Tylko strzelił polakom. :D
  18. # 20
    A co to za różnica komu!
    Ważne, że Polak doprowadził swoją drużynę do zwycięstwa! :)
  19. # 21
    Tyż prawda.