• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Igur
    • 2015-04-03
    # 1
    Oto nasz nowy zapowiadany projekt - Rusofil TV, zamierzamy w nim porównywać i testować sprzęt oraz doradzać młodym fanom wschodniego szpeju - pytania i komentarze mile widziane.
    W pierwszym odcinku mówimy o magazynkach i bagnetach do AK.
    Odcinek dość słabej jakości, ale planujemy to poprawić w kolejnych odcinkach.
    Zapraszam do oglądania i komentowania.
    http://www.youtube.com/watch?v=iO5ETM9NBP4
  1. # 2
    Właśnie takiego kanału brakowało. Kawał dobrej roboty!
  2. # 3
    Fajny filmik, oby więcej ;)
  3. # 4
    Liczymy też na wasze wsparcie i sugestie , a także na błogosławieństwo kazika ;D
    •  
      Maza
    • 2015-04-03
    # 5
    Co do magów, to to "cz" u mnie występuje jako znaczek sprawdzenia na nowszych magach, mniejsze znaczki iżmasza, matowa faktura i na czarnych oczywiście. Starsze z kolei mają pieczątkę [m] jako sprawdzenie.
    •  
      Igur
    • 2015-04-03 *
    # 6
    Pieczątki są na 1 z fotek, u mnie jest E oraz M. Na bananach jest jakaś literka w kółku oraz numery
  4. # 7
    Koniecznie zainwestujcie w jakiś dodatkowy mikrofon.
    Poza tym nic, tylko robić więcej materiału :)
  5. # 8
    Czuję się jak papież rusmila ;) Oczywiście, że błogosławię.
  6. # 9
    Projekt świetny! Kibicuję! Uwaga techniczna, podepnijcie/przyinwestujcie w zewnętrzny mikrofon bo dość słabo zbiera (bez hejtów-kategoria: porada)
  7. # 10
    Elegancko Panowie!
  8. # 11
    Bardzo cenna inicjatywa Panowie !
  9. # 12
    Nowy odcinek
    MYK
  10. # 13
    Materiał fajny, bardziej składny niż ostatnio, ale slideshow na końcu wydaje mi się za szybki - czasami nawet zapauzować nie zdążę :)
    •  
      Igur
    • 2015-04-13
    # 14
    Moja wina, nie przyfilowałem tego w programie, bo się zacinał :D
  11. # 15
    Świetne. Akurat jestem też modelarzem ^^
    •  
      Igur
    • 2015-04-30
    # 16
    •  
      Igur
    • 2015-05-11
    # 17
    •  
      Igur
    • 2015-05-31
    # 18
    •  
      Uber
    • 2015-05-31
    # 19
    Kolega z hełmie z przyłbicą wygrał- dobra robota, panowie. Może teraz coś o optyce, kamizelkach?
  12. # 20
    Właśnie odcinek o kamizelkach jest już nakręcony, czeka na zmotnowanie ;)
  13. # 21
    Zapomnieliście dodać tutaj mój ulubiony odcinek 4 https://www.youtube.com/watch?v=PJkCn4-zsQ4 :-)
    •  
      Igur
    • 2015-07-22
    # 22
    Fakt, na dodatek miał zły numer :D Mamy zamieszanie teraz, więc filmy będą rzadziej. Mam kilka h nagrań w gotowości, tylko brak czasu na montaż (praca,prawo jazdy).
    Zarzucam przedpremierowo najnowszym odcinkiem o p-gazach. Jeśli jest tu jakiś znawca tematu to może mi powiedzieć czy wszystko jest ok.
    Tym filmem rozpoczynamy współpracę z WMASG.
    http://www.youtube.com/watch?v=2M_yr1OJIt0
    • Olo
    • 2015-07-22
    # 23
    Ten wewnętrzny "komin" w PMK-3 nazywa się wewnętrzną półmaską.
    •  
      Igur
    • 2015-07-22
    # 24
    Tambowmasz opisał to jako komin- dosłowne tłuamczenie z rosyjskiego :D Dzięki naniosę poprawkę.
    •  
      Igur
    • 2015-08-05
    # 25