• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Napiszcie do konkurencji Techlandu - czyli City Interactive to może zrobią nam grę w ruskich klimatach.
    Jako, że pracuję w tej firmie na stanowisku kierowniczym, będę starał się forsować taki pomysł. Na razie sam nie mam siły przebicia.
    P.S. Proszę się na mnie nie powoływać :P
  2. # 2
    StarskiPL - gdzieś ty był, jak ja pracy szukałem! (nie to, że nie szukam :D - dobra oferta zawsze mile widziana :D).

    Na grę w ruskich klimatach są małe szanse, temat nie jest wdzięczny - afganistan, czeczenia...
  3. # 3
    jakto niewdzięczny temat? widziałem w hipermarketach jakieś gry po 9zł ze specnazem w roli głównej - miejsce akcji to rzecz drugorzędna - każdy dzieciak chce się wcielić w postać hiper-super żołnierza jednostki specjalnej ;)
  4. # 4
    Też widziałem - ale to heh...
    Gdyby był rynek na to, temat wdzięczny - to by w Polsce pojawiła się Alfa Antiterror (akcja gry w Czeczenii).
    Nie mówię, że nie chciałbym - Chciałbym przez duże 'Ce' :).
  5. # 5
    Pamiętam tą grę "Specnaz". Straszny crap :)
    A zresztą zaraz podniosło by się święte oburzenie, że wydaje się gry o mordercach dzieci i gwałcicielach kóz...
  6. # 6
    to niby hamerykańskie speszial forses nie gwałcą dzici i nie mordują kóz? to czysta hipokryzja nakazująca kochać braci z za oceanu.
  7. # 7
    zachodnie speszyl forses są naszym "sojusznikiem" - na razie ...a sojusznicy się zmieniają ;)
  8. # 8
    Właśnie, więc nie widzę powodu by z góry skazywać grę na podstawie pierwowzorów postaci. Chyba, że w samej grze są te gwałty ;)
  9. # 9
    Takie samo larum zostało podniesione przy okazji premiery jakiegoś RTSa, w którym to główną rolę odgrywali Niemcy (Codname Panzers? Jakoś tak)... Niestety ale dla większości ludzi, którzy nie mają pojęcia o tym co się dzieje na świecie, to ruscy zawsze będą ci źli, a amerykanie dobrzy...
  10. # 10
    Autor cytatu: KamilTakie samo larum zostało podniesione przy okazji premiery jakiegoś RTSa, w którym to główną rolę odgrywali Niemcy (Codname Panzers? Jakoś tak)... Niestety ale dla większości ludzi, którzy nie mają pojęcia o tym co się dzieje na świecie, to ruscy zawsze będą ci źli, a amerykanie dobrzy...

    Larum nie podniesiono z okazji tego że główną rolę odgrywają Niemcy, a z przedstawienia Polaków w jednym z filmików.
  11. # 11
    temat wydzielony
    •  
      Geno
    • 2008-06-02 *
    # 12
    Mnie się zawsze marzyło OF Resistance z podmianką na klimaty afgańskie.


    BTW Gry z "ruskimi" będa narażone na ataki dopóki rosjanie będą wyłączną stroną w grze.
  12. # 13
    Autor cytatu: GenoMnie się zawsze marzyło OF Resistance z podmianką na klimaty afgańskie.
    BTW Gry z "ruskimi" będa narażone na ataki dopóki rosjanie będą wyłączną stroną w grze.


    Dokładnie. Pamiętam czasy jak z Kazikiem zagrywaliśmy się w Ghost Recon 1 - całą kampanię biegało się amerykańcami, ale na multi - można było grać ruskimi (swoją drogą - fajnie wyglądali :D - niedopasowane kamuflaże, bandany, spodnie sprane bardziej niż bluzy).

    Gra odniosła sukces - nawet spory... - a nie był to banalny FPS.
  13. # 14
    Niby nie robią gier z Rosjanami w roli głównej, bo to, bo tamto.... Tylko nikt nie patrzy na to, żę w wielu modach się w nich wczuwamy: mody do OFP, Army, Forgottenhope oraz druga część battlefield 1 i 2 naprawdę można by długo wymieniać. Robiliśmy niegdyś moda o wojnie Polsko-Białoruskiej (nie wyszedł skończony, bo ekipa się rozpadła, ale o tam :P ) nikt nie mam żadnych pretensji o to, dlatego myślę, że produkt z Rosjanami w roli głównej znalazłby odbiorców.
    Więc Panowie ślijmy maile:)
  14. # 15
    Potfur do ghosta jest mod z vitjaziem czy coś takiego ;) i nawet fajnie wyglądają.
  15. # 16
    Autor cytatu: GenoMnie się zawsze marzyło OF Resistance z podmianką na klimaty afgańskie.


    BTW Gry z "ruskimi" będa narażone na ataki dopóki rosjanie będą wyłączną stroną w grze.


    Zawsze można ściągnąć addony. Ja na przykład sobie ściągnąłem ruską piechotę, trochę specnazu MWD...

    Amerykanie też gwałcili na wojnach.... i cisza...
  16. # 17
    Skończcie z tym gwałceniem, normalnie jakieś kompleksy tutaj wietrzę ;)

    Samo uderzanie do firmy moim zdaniem nie ma sensu, chyba, że ma się jakąś spójną wizję na projekt. Ale nawet to nie zapewni sukcesu (czytaj ukończenia gry i sprawienia, że się sensownie sprzeda).
  17. # 18
    Po prostu ruskie nie mają dobrego PR, dlatego amerykańskie ataki są nazywane "przywracaniem pokoju" a ruskie "rzezią" :)
    KGB powinno sponsorować gry z ruskimi w roli głównej ;)
    Szczerze, to wydaje mi się, że duże firmy zrobiły odpowiednie badania rynkowe, z których wyszło, że jest za mało chętnych by grać ruską stroną.
  18. # 19
    Autor cytatu: grigorijPo prostu ruskie nie mają dobrego PR, dlatego amerykańskie ataki są nazywane "przywracaniem pokoju" a ruskie "rzezią" :)
    KGB powinno sponsorować gry z ruskimi w roli głównej ;)
    Szczerze, to wydaje mi się, że duże firmy zrobiły odpowiednie badania rynkowe, z których wyszło, że jest za mało chętnych by grać ruską stroną.


    Nie bez znaczenia pozostaje wpływ holiłudu i amerykańskich produkcji o dzielnych wojakach wuja Sama. Jak dzieciak jeden z drugim naogląda się Chucka Norrisa który jako Delta Force zaginął po raz piąty w akcji, to potem ma głowę pełną tych bzdur. A myślisz że skąd taki popyt na hamburgerów w airsofcie? :D
  19. # 20
    To się właśnie nazywa dobry PR :D
  20. # 21
    A najlepsze jest to, że jak przeciętnemu człowiekowi pokaże klika fot broni to na pewno rozpozna "kałacha" nie koniecznie m16 czy mp5. Co do USA wydaje mi się, że w pamięci Polaków został taki kreowany w naszych mediach wizerunek wielkiej ameryki, dolarów, kraju, w którym żyje się pięknie i beztrosko. Dodatkowo stare filmy z hollywood’u umacniały ten wizerunek. Główne skierowanie się na zachód miało po rozpadzie ZSRR gdzie wyzwoleni Polacy chcieli się odizolować od wschodu. Rosje natomiast kojarzy się nadal z podrabianymi fajkami, spirytusem, mafią, biedą. Może to zbyt na Polskim przykładzie jednak ono wiele od zachodnich się nie różni.

    Czym więcej filmów z Rosjanami tym częściej zobaczymy ich w grach i tyle:P
  21. # 22
    0_o

    Czy ktoś kiedyś słyszał o tym???
  22. # 23
    not very attractive virtual shooting range with straightforward artificial intelligence and monotonous gameplay
    oto dlaczego nie ma wzięcia ;)
  23. # 24
    Autor cytatu: Kamil0_o

    Czy ktoś kiedyś słyszał o tym???


    Ja w to kiedyś grałem coś w stylu: strzelasz z karabinu maszynowego dookoła do wszystkiego co się rusza, ale za to grafika bardzo ładna.
  24. # 25
    apropo modów do gier- powstaje fajny mod do arma "chechnya mod", wymieniłem z autorem maile i wynika z nich, że obecnie koncentruje się bardziej na innym projekcie (chociaż też "specnazowskim") http://www.studio-alpha.info/ . nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię pograć w arma multi, więc czekam na odpowiedni mod.
    •  
      Morn
    • 2009-01-04
    # 26
    w najbliższym czasie wychodzi nowa wersja modyfikacji do Battlefield 2 - Project Reality.
    W najnowszej wersji będą rosyjskie siły zbrojne a ich przeciwnikami będą czeczeńscy bojownicy, zapraszam do wspólnej gry teraz i później, po wyjściu patcha.

    www.realitymod.com
  25. # 27
    jak kogoś interesuje, to popełniłem taki "mały" modzik do OFP w klimacie wojny w Afganistanie.
    http://w39.armacenter.pl/reyhard/@Afgan.rar
    wymagane do tego są jeszcze następujące rzeczy
    CAT Afghanistan 1.2 SE i
    WGL 5.1 + patch
    patch 5.12

    Do mini modziku została stworzona jedna, dynamiczna misyjka w której to trzeba spacyfikować partyzantów wykonując różne tam zadania zlecone przez HQ.
    http://w39.armacenter.pl/reyhard/damp_0.17.rar
  26. # 28
    Niedługo wychodzi mod do Armed Assault traktujący o zimnej wojnie - Project 85
    http://project85.armedassault.info/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=2
    polecam...
  27. # 29
    Morn- gram w battlefield 2, moglibyśmy razem pograć w tego moda ;)
  28. # 30
    Autor cytatu: IwanNKVDNiedługo wychodzi mod do Armed Assault traktujący o zimnej wojnie - Project 85
    http://project85.armedassault.info/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=2
    polecam...


    Zatkało mnie...
    Tylko kiedy:)