• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Szukam kto ze zdolnosciami artystycznymi rzezbienia w czymstam i szablonowania zrobi mi (nam) kilka kostek 400 i 200g? takich jak ponizej:
    http://img89.imageshack.us/img89/3997/pb120046jm0.jpg

    place mocna swiatowa waluta tj PLN :)

    PS - tomek masz tez zapalniki, lont i nawet jak go odpalac koszer zapalkmi.
  2. # 2
    Może łatwiej będzie kupić prawdziwe? ;)
    Z tego co pamiętam z 9 Kompanii, plastelina byłaby odpowiednim materiałem na tnt :D
  3. # 3
    zapalniki mocno przypomninaja polskie gornicze, wiec na slasku mysle zdobyc je bedzie latwo ;)
  4. # 4
    Jak słyszałem w TV, materiały wybuchowe również ;)
  5. # 5
    ja nie chce siedziec....
  6. # 6
    eee .. chyba za zapalni sie nie idzie siedziec, ale trza by sprawdzic , bo nie jestem pewien.
  7. # 7
    Jeśli zapalniki nie mają detonatorów, to nie powinno być problemu. Ale nie jestem specjalistą w tym temacie.

    Jakich rozmiarów były te kosteczki?
  8. # 8
    Autor cytatu: grigorij
    Z tego co pamiętam z 9 Kompanii, plastelina byłaby odpowiednim materiałem na tnt :D

    w 9-tej bawili się plastikiem ewentualnie semtexem :)

    Autor cytatu: xsnailxeee .. chyba za zapalni sie nie idzie siedziec, ale trza by sprawdzic , bo nie jestem pewien.


    Autor cytatu: kazikJeśli zapalniki nie mają detonatorów, to nie powinno być problemu. Ale nie jestem specjalistą w tym temacie.



    Za cześć mechaniczną nie ale za spłonkę już tak :(
    Widziałem już kilka "zdekowanych" 8-ek i zastanawiam się jakim trzeba być pustakiem by w tym dłubać.
    Małe to a palce i dłonie urywa z zawrotną prędkością.
    Atrapy amunicji saperskiej robiłem na Wehrmacht tak ze jak ktoś chce sie pobawić to mam kilka dobrych i sprawdzonych sposobów jak szybko i ładnie zrobić atrapy kostek , detonatorów i lontów.
  9. # 9
    Autor cytatu: saperskiw 9-tej bawili się plastikiem ewentualnie semtexem :)

    Racja - mój błąd :)

    Autor cytatu: saperskiAtrapy amunicji saperskiej robiłem na Wehrmacht tak ze jak ktoś chce sie pobawić to mam kilka dobrych i sprawdzonych sposobów jak szybko i ładnie zrobić atrapy kostek , detonatorów i lontów.


    W takim razie ja bardzo ładnie poproszę :) grigorij13 [at] gmail (dot) com
  10. # 10
    je też bym chciał taką atrapę
    •  
      ADi
    • 2010-09-13
    # 11
    Oi chyba spóźniłeś się o dwa lata
  11. # 12
    To już nikt nie ma
  12. # 13
    Parę osób na pewno ma, ale jeśli chcesz kupić, to napisz ogłoszenie w komisie (przycisk "załóż nowy wątek" w lewym górnym rogu).