• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Autor cytatu: dexterЧебурашка- rozumiem że napis REPUBLIKA BIAŁORUŚ jest dla ciebie nieczytelny.

    Po raz kolejny udowodniłeś, że nie rozumiesz nawet jakie znaczenie ma to co piszecie.
    Adres dystrybutora to nie to samo co kraj pochodzenia.... ale wy chcecie żeby powstało takie wrażenie omijając nałożone przez polskie prawo obowiązki. Prawo to powstało by chronić konsumentów przed oszukańczymi praktykami.

    A tymi "dokumentami przetargowymi" to możesz co najwyżej napalić w piecu.
  2. # 62
    Z tego co widzę to w dokumentach przetargowych nie ma słowa o żadnych z w/w firm, czy to VSO czy to MakSfRant, Polspo itp itd.
    •  
      Maza
    • 2015-05-12
    # 63
    Dalej nie wiem coście konkretnie dostarczali do armii FR, i pewnie się nie dowiem.
  3. Dobrze, że już nikt nie ma złudzeń co do Pana dextera. Szkoda, że trzeba było tyle czasu , żeby ie ludzie przekonali - kto zacz?
  4. # 65
    http://i.imgur.com/3Ru0xbs.jpg

    Merkur chłopie szykuj kanister i zapałki !
    •  
      Maza
    • 2015-05-15 *
    # 66
    Tak przypomnę, to nie RZ leci w członka zawyżając ceny i nie prowadzi średnio uczciwej kompanii marketingowej.
  5. # 67
    Przeciez nic takiego nie mowie ja tylko zdjecie metki dalem na ktorym nie ma info o kraju pochodzenia ...
  6. # 68
    Temat jest o firmie VSO dystrybuowanej przez firmę VENICE. Jeżeli pojawia się problem co do firmy RedZone proponuje założyć oddzielny wątek.
    Tymczasem dalej oczekuje na odpowiedź od osoby upoważnionej w sprawach firmy VSO.
    Pozdrawiam
    Lookas
  7. # 69
    Tu dla Lookasa, Mazy, Delin0ma i jeszcze kilku kolegów parę fotek z netu.
    1 i 2 - Nasze części Kuguarów na poligonie w użyciu przez SOBR.
    3 i 4 Reprezentacja snajperów Specnazu SOBR w naszych maskałatach Anorak Medusa.

    Więcej materiałów można zobaczyć wpisując СОБР БЕЛАРУСЬ w Google

    Załączniki:

    • maxresdefault.jpg
    • sptriathlon2016-17-xl.jpg
    • d98p5081.jpg
    • wjw_8228.jpg
  8. # 70
    Dzięki za foto dexter.

    To jednostki białoruskie czy rosyjskie?
    •  
      Uber
    • 2016-10-02
    # 71
    Białoruskie na chłopski rozum, bo sugeruje wyszukiwanie w google frazy "sobr białoruś"
  9. # 72
    delin0m - Białoruskie

    Film z poligonów możesz zobaczyć w drugim wątku.Również gorki nasze są na paru filmach

    Załączniki:

    • images.jpg
  10. # 73
    Tak czytam i czytam i chyba cos mi tu nie gra i to w pizdu za przeproszeniem. Dex wyraznie powiedzial ze produkty ktore sprzedaje ( caly czas nie wiem kto je w koncu szyje i gdzie, kto jest ich producentem ) byly dostarczane dla RESORTOW SILOWYCH FR, OMON/FSB/SZ FR i mimo wszystkiego dalej nie ma zdjec. Natomiast sa zdjecia SOBR, poza tym zdecyduj sie dex czy to specnaz czy SOBR, tyle ze nie rosyjskiego a bialoruskiego i jeszcze jedno. Ty wyraznie mowiles ze sprzet jest uzywany masowo, podczas gdy pokazujesz poj, ellementy. O ile do jakosci twoich (?) produktow nie mam wiekszych zastrzezen, to klamstwo ktore tu wychodzi bardzo zniecheca mnie do robienia zakupow, bo tak naprawde nie wiem kto zrobil moj sprzet.

    PS. Przepraszam za brak polskich znakow, ale cos sie mi popsulo w kompie.
  11. # 74
    Werwolf312 - Firma jest i była zawsze BIAŁORUSKA i w BIAŁORUSI są produkowane wszystkie wyroby VSO-Максфрант. Nie bardzo wiem skąd wziąłeś informację o masowości produkcji -Produkty było dostarczane do Resortów Siłowych FR głownie przez pośredników. Część kontraktów które były publikowane podobno w/g konkurencji miały opiewać na dostawy mydła....(sic).
    Proszę znajdz mi jedną moją wypowiedz na temat - ,,MASOWOŚCI PRODUKCJI I DOSTAW,,