• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Ze zdjęcia znalezionego na WMASGu ( klik ) wynika, że rodzina "Kalash"/DBoy rozrośnie się o:
    - RK-08 (AK-105),
    - RK-09 (AK-74M, znowu?),
    - RK-10 (AKM),
    - RK-11 (AKMS),
    - RK-15 (AIMS),
    - RK-16 ("AMS", prawdopodobnie chodzi o AIM)

    Poza tym jest tam jeszcze zdjęcie jakiegoś pudełka świadczące o tym, że producenci z Chin mają także w planach GP-30 (które zrobiło już Danmu, więc nie jest to wyjątkowo elektryzująca wiadomość) oraz (co ważniejsze) GP-25. Ze zdjęć trudno wywnioskować, kto będzie producentem tych granatników. ( klik )

    źródło: WMASG

    PS. Ciekawe co się kryje pod "kryptonimami" RK-12, RK-13 i RK-14...
  2. # 2
    Jak to co - eRPKi ;)
  3. # 3
    Autor cytatu: kazikZe zdjęć trudno wywnioskować, kto będzie producentem tych granatników. ( klik )

    Graficzność pudła i kontekst - wyraźnie świadczą że Boyi.
  4. # 4
    Fajnie by było :) Bo to by oznaczało, że GP-25 zrobią tak by pasował do ich licznych AK-74.
  5. # 5
    Zawsze marzyłem o AKMS'ie... ;)
  6. # 6
    i tak nie bedzie nawet w polowie tak ladny jak ino...
  7. # 7
    Dlatego właśnie będzie AKMS VFC i G&G :)
  8. # 8
    jak leza ino, vfc i sciachany boyi to niestety ale 2 ostatnie sa do siebie podobne, a ten pierwszy daleko z przodu ;|
  9. # 9
    Wiadomo, że inokatsu to nie będzie, ale boyi po liftingu wygląda nie najgorzej. Chyba, że kolba będzie mu się łamać.. ;)
  10. # 10
    No właśnie ciekawe czy kloba w AKMS też będzie tak licha jak to było w przypadku TM czy Cymy
  11. # 11
    A jak nie to się kupi inną (na asgszopie jakaś jest).
  12. # 12
    Autor cytatu: MarekNo właśnie ciekawe czy kloba w AKMS też będzie tak licha jak to było w przypadku TM czy Cymy

    Nie tyle kolba, co ten cały mechanizm...
  13. # 13
    No tak, ale z kolbą dostajesz nowy mechanizm.
  14. # 14
    a propo - rk-06 jest dostępny na http://gunfire.pl/

    od dzisiaj Helgrind i Ali też będą pytani "czy to boj?" ;)
  15. # 15
    Buehehe
    Ja wczoraj miałem podobne pytania... tylko że raczej w stylu - 'czy to fałefce?' :)
  16. # 16
    Brzydal :D.