• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Dodałem nowy dział "prasa" (jak ktoś ma lepsze wizje na nazwę to pisać) z tej okazji, że dostałem skan wywiadu z Tomem:
    http://razwiedka.rusmil.net/category/16_prasa.html
  2. # 2
    No pięknie! Bardzo mądrze napisane. Gratuluje.
  3. # 3
    Pan redaktor nieźle dowalił z tą ideologią lewicową... Ale wywiad bardzo dobry, gratulacje Tomek!
  4. # 4
    Jestem pod wrażeniem wywiadu - jeden, z niewielu który nie dorabia nic od siebie (a przynajmniej na taki wygląda).
    Pytania takiego się spodziewałem - musiało paść, ludzie wręcz oczekują że facet biegający w ruskim mundurze to lewak - a tu klops - nie jest nim :D
  5. # 5
    O ideologią pytali, pytają i będą pytać zawsze.
    Takie zboczenie (asekuracja) pismaków i redaktorów :)

    Gratulacje dla Tomka !!!

    Co do nazwy działu to może: napisali, powiedzieli, pokazali :)
  6. # 6
    No artykul widac ze robiony z ciekawosci a nie zadzy sensacji, co sie juz nieczesto zdarza. fakty bez mitow.
  7. # 7
    Niestety takie artykuły pojawiają się tylko w gazetach lokalnych albo w rubryce "ciekawostek". Zupełnie tego nie rozumiem, ja z przyjemnością czytam artykuły o pozytywnym wydźwięku, a wszelkie katastrofy, wypadki i politykę zazwyczaj pomijam. Ostatnio namnożyło się "zlotów militarnych" - są prawie w każdym większym mieści - może to nie jest takie złe - więcej ludzi dowie się, że można mieć jakieś fascynacje, że można historię poznawać nie tylko wkuwając daty.
    Gratuluję Tomku i życzę dalszych sukcesów w karierze medialnej ;)
  8. # 8
    Super!
  9. # 9
    sprzedam ci dobra wizarzystke.
  10. # 10
    Jeśli to ta, z której usług sam korzystasz, to nie jest dobra :)))))
  11. # 11
    czołem Towarzysze. dawno nie zag;ladałem na forum a to przez...moja prace.. Co do artykułu i Tomka Mirońskiego to on po prostu wie o czym pisze, jest z wykształcenia archeologiem i przy okazji doskonale nas rozumie i popiera, zalezy mu na propagowaniu historii i sprzyja nam na całej linii. Ja juz razm miałem artykulik w naszym lokalnym Gońcu bartoszyckim, którego redaktorem naczelnym jest własnie Tomek. Z tego nowego art. najbardziej mi sie podobaja dwa słowa..."stateczny trzydziestolatek" heheheheheheh
  12. # 12
    Dorzuciłem skan fragmentu biuletynu (tego czegoś co rozdawaliśmy w Krakowie).