• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Czy w wintoriezie jest kolba tożsama z kolbą od Swd, bo wydaje mi się bardzo podobna ale nie mogę znalesć informacji która by to potwierdzała lub temu przeczyła, a i odrazu też zapytam. Czy do akms-a asg dokładniej rk10s boyi da się zamontować kolbę od swd?
    •  
      Maza
    • 2015-05-25
    # 2
    WHA... Zaczy SZTO?!

    Po samych zdjęciach widać, że kolby się znacznie różnią. Ta od WSSa jest bardziej kanciasta, a ta od SWD ma bardziej zaokrąglona, kształt mają zupełnie inny, to samo wymiary.

    No na chama może i da się założyć, niszcząc kolbę...
  2. # 3
    bo widziałem parę zdjęć na necie replik ak z kolbą od swd i mnie rozkminia czy da się założyć :D pytam się bo chcę z mojego koszernego akma zrobić potworka: Kolba od swd, PK-a no i może jakies koszerne szyny :D
    •  
      Igur
    • 2015-05-25 *
    # 4
    Może ten Ak to nie był Ak tylko tabuk, vepr lub saiga?
    Takie kombinacje są spotykane na rynku cywilnym.
    Nikt w rosyjskim wojsku nie używa ak z kolbą od PK lub SWD, więc owy zabieg nie nada Twojej replice koszernosci.

    Kolby WSS i SWD mają spore różnice.
  3. # 5
    Autor cytatu: endek97bo widziałem parę zdjęć na necie replik ak z kolbą od swd i mnie rozkminia czy da się założyć :D pytam się bo chcę z mojego koszernego akma zrobić potworka: Kolba od swd, PK-a no i może jakies koszerne szyny :D


    Widziałeś PSL, dość popularna broń w USA. Powstała na bazie RPK.
    Chyba, że to ten potwór JG udający SWD.
  4. # 6
    nie widziałem to na replice asg i nie było to jg, na palnych też widziałem ale pewnie to było amerykańskie tak jak mówicie