• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
  2. # 2
    Fajnie się czyta, aczkolwiek nawet taki laik jak ja wie, że w Afganistanie nie było Armii Czerwonej ;)
  3. # 3
    Baj de łej... Grał już ktoś w toto? Fajne?
  4. # 4
    Jasne że fajne :) POLECAM!
    Efekty specjalne są super.
    Sterowanie czasami nieco wkurza.
    Grafika jest przyjemna i muzyka podczas akcji daje czadu.
    Tryb przygotowania żołnierzy przed misją daje setki możliwości jej rozegrania - super sprawa.
    Filmowy klimat gry :))
  5. # 5
    ja czekam na upgrade kompa ;)
    •  
      Geno
    • 2008-08-22 *
    # 6
    Gra nie jest najgorsza ale najlepsza też nie. Taki środek, bez rewelacji choć można się chwilami pobawić w taktyka.

    Polecam za to inną rosyjska grę , mianowicie Theatre of War do kupienia za grosze.
  6. # 7
    Ciekawe reportaże. A co do gry to w 9 Kompanie nie grałem, grałem za to w Blitzkrieg 2 i chyba nie muszę być specem żeby stwierdzić ze gra jest na prawde dobra.
  7. # 8
    Artykuły niezłe,choć jednym z nich można zauważyć poważny błąd. Na zdjęciu w artykule "Bolesna lekcja taktyki" mamy samobierzną armatę przeciwpancerną 2s25 Sprut-SD. Napewno nie była używana w Afganistanie. Jest ona używana w jednostkach Powietrzno-desantowych od 2008 roku.
  8. # 9
    Autor cytatu: red_ivanArtykuły niezłe,choć jednym z nich można zauważyć poważny błąd. Na zdjęciu w artykule "Bolesna lekcja taktyki" mamy samobierzną armatę przeciwpancerną 2s25 Sprut-SD. Napewno nie była używana w Afganistanie. Jest ona używana w jednostkach Powietrzno-desantowych od 2008 roku.


    bo nie mogli znaleść zdjęć PT-76 heheh
  9. # 10
    no :) ale to wolal bym nic niedac niz spruta ;)
  10. # 11
    Jestem tego samego zdania co xsnailx ale większość graczy i tak pewnie nie zauważy różnicy. Dla nich to wszystko jedno czy to Sprut czy PT-76.