• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Jeśli widzicie to forum, to znaczy, że domena przepieła się na nowy serwer.
    Przenosiny były robione w pośpiechu przed wygaśnieciem starego konta, więc bardzo możliwe, że coś nie będzie działać. W taki przypadkach proszę pisać tutaj.

    edycja: test załącznika
  2. # 2
    Jak widać załączniki nie działają :) Naprawię je na dniach.
  3. # 3
    Jak to mówią IT "u mnie działa"

    A serio - załączniki mi się wyświetlają, ściągają i wsio OK
  4. # 4
    Widzę, że wersja mobile nie działa. Niestety w panelu gdzie mam oryginalnie zarejestrowanego rusa możliwości konfiguracji domeny, są delikatnie mówiąc ograniczone. Wersja mobile będzie musiała działać na domenie (a nie subdomenie), chyba że się dogadam z rejestratorem.

    Podstrona z konkursem też obecnie leży, ale na pewno ją podniosę w najbliższym czasie.
  5. # 5
    Postępy:
    - naprawiony mobile.rusmil.net
    - naprawione razwiedka.rusmil.net
  6. # 6
    Załączniki powinny działać.

    Załączniki:

    • 10462605_870661832962664_1798375165620767066_n.jpg
  7. # 7
    Jak poprzednio, u mnie działa bez problemu :) Popping collars like a boss :)
  8. # 8
    Dużo grzebałem dzisiaj i strona powinna lepiej wykorzystywać cache w porównaniu do tego, jak było wcześniej 8-)

    Załączniki:

    • test.png
  9. # 9
    Wczoraj wieczorem zepsułem strony z artykułami, ale teraz już powinny działać z powrotem.
  10. # 10
    I gra i jest pięknie.
  11. # 11
    Naprawiłem w końcu podstronę z wynikami konkursu. Jak teraz coś nie działa, to nie efekt tego, że jeszcze tego nie naprawiłem, tylko że nie zauważyłem, że jest zepsute. W takich wypadkach proszę pisać.