• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Dostaliśmy (jako GRH "Razwiedka") zaproszenie od Jareka Możdżyńskiego (jeśli dobrze kojarzę to organizator poprzedniego zlotu w Modlinie).

    Organizator zapewnia nocleg oraz wyżywienie. Sama impreza ponoć ma być bardziej kameralna niż ostatnio.

    Jacyś chętni?
  2. # 2
    hmm, jesli o mnie chodzi to raczej nie dam rady :(
    1. ze wtedy planuje przeprowadzke :)
    2. 30.08.2008 jest tankowy den w muzeum w Lesanach pod Praga ktorej to imprezy nie chce opuscic
    nie dam gwarancji czy mi sie uda wygospodarowac czas na 2 calo weekendowe wyjazdy , no ale zobaczymy bo jescze kupa czasu jest i moze z przeprowadzka inaczej wyjdzie
  3. # 3
    Mam dola i nic mi sie nie chce....
  4. # 4
    eee will, przeciez jutro krakowek :)
  5. # 5
    Ja wtedy najprawdopodobniej wakacjuje w Kołobrzegu.
  6. # 6
    W tym czasie będzie zlot w Bornym Sulinowie. Dla mnie wybór jest prosty.
  7. # 7
    Autor cytatu: Konrad "Owca"W tym czasie będzie zlot w Bornym Sulinowie. Dla mnie wybór jest prosty.


    Konrad i tak trzymaj, bo w tym roku będzie sie działo... Jak dobrze pójdzie to będzie nawet mała afgańska diorama.
  8. # 8
    Ja odpadam, do 17-go jestem poza krajem.
  9. # 9
    Ja odpadam bo koniec sierpnia jadę do Leszan. A trzeba wziąć się do pracy.. bo za dużo sie urlopuje.
    Wnioskuje że razwiedka się nie desantuje?
  10. # 10
    Chyba sensu nie ma.
  11. # 11
    A ja sie wybieram na Modlin...musiałem wybrac miedzy Bornym a Modlinem..i rzuciłem 5 kopiejkami i wyszło na Modlin... i jakims cudem dostałem wolne w pracy;-)
  12. # 12
    Chociaz mam jeszcze koncepcje, coby zaliczyc oba zloty...ale nie wiem jak sie z czasem wyrobie...
  13. # 13
    Autor cytatu: tomwdwA ja sie wybieram na Modlin...musiałem wybrac miedzy Bornym a Modlinem..i rzuciłem 5 kopiejkami i wyszło na Modlin... i jakims cudem dostałem wolne w pracy;-)



    Tom nawet mnie nie wk...... , moja propozycja jest nadal aktualna
  14. # 14
    Wiem, wiem dlatego kombinuje jak tu zrobic 2 za 1 razem;-)
  15. # 15
    Jeżeli będzie z zakwaterowaniem w bornym do dupy, to jadę do Modlina. :P