• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam, jest to mój pierwszy post dlatego chciałbym sie ze wszystkimi przywitać. Jestem graczem ASG, lub jak kto woli ASGejem :), dlatego chciałbym sie stylizować na dane wojsko/jednostke, a nie ją rekonstruować. Posiadam replike AKMSa, szczerze to nie mam ochoty jej zmieniać, gdyż bardzo przypadła mi do gustu, :) oraz chciałbym nosić na sobie smiersza, po prostu miałem w nim okazje pochodzić przez jeden dzień i byłem zachwycony jego wygodą i praktycznością ;) Jestem w stanie kupić dwa kamuflaże (na wiosne i wczesne lato i późne lato oraz jesień). Nie jestem doświadczonym rusofilem, dlatego dla wielu z was ten post może okazać sie idiotyczny, jednak prosze o wyrozumiałość, potrafie się dostosowywać! ;)
    Z góry dzięki za szybką odpowiedź! :)

    PS Niestety moge się strzelać tylko w lasach, czyli jednostki tylko do czarnej taktyki odpadają :(
  2. # 2
    Poprzeglądaj forum, pooglądaj zdjęcia i wybierz te które ci się najbardziej podobały i na nich się stylizuj.
  3. # 3