• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
  2. # 2
    No Towarzysz, sympatycznie to wyglada..a zadaszenie miedzy UAZami bardzo pomysłowe...desantowcy z Afgana nie powstydziliby sie takiej pomysłowosci. Z tego co widze to duzo wiecej ludnosci cywilnej kreciło sie przy dioramie.I gdzies tam nawet przewijaja sie ulotki "sdziełano w rukach Żukowa";-) A co najlepsze widze, ze trampki SPORT z czterema paskami a'la adidasy w cenie 12 zł maja coraz wieksze wziecie a naszej grupie...sam je sobie kupiłem...własnie leża koło mnie i czuje swąd gumy;-)
  3. # 3
    Tomek - a ulotki powoli się kończą... ;)
  4. # 4
    Towarzysze...nie widze problemu..no moze jeden mały...padła kolorowa drukarka;-) Ale jest juz nowa...ale tu pojawia sie nowy problem..kompy sa za słabe do niej..i póki co stoi dziewicza..nie uzyta...mam nadzieje,ze niedługo szpenie od kompów cos tam zrobia i naprodukuje nastepne kilkaset sztuk:-)
  5. # 5
    Izwienicies parzausta, ze tu to pisze ale nie mogłem sie oprzec...przypomniao mi sie jak polukałem na sprzet na zdjeciach...patrzcie jak sie pogranicznik obłozył Kosmosami..no i mamy archiwalne zdjecie,z e papieroski, które onegdaj nabylismy sa jak najbardziej koszerne;-)

    Załączniki:

    • 361874412.jpg
  6. # 6
    Spokojnie, na ten rok wystarczą te co są chyba.
    Trampki cieszą się powodzeniem, bo po wycieczce w desantach do maka, moje stopy potrzebowały odrobiny luksusu ;)
    Zadaszenie między uazami - majstersztyk inzynierski ;) niestety więcej takiego raczej nie będzie, stąd potrzeba namiotu...
  7. # 7
    Rzeczywiscie...odrobina...12 zł a ile przyjemnosci...tanie cieszy, co nie?;-)A ja musiałem sie ludziom u siebie natłumaczyc w czym biegali Rosjanie w Afganie...najpierw był tekst:"Ale ma pan niewojskowe buty hehehe"...Jak sie dowiadywali co i jak było to na twarzach pojawiało sie zdziwienie z niedowierzaniem i lekka kpina..ale co tam..swiadomosc w narodzie jest taka jaka jest a naszym zadaniem jest to zmieniac;-) Dajcie mi po prostu cynk jak juz bedzie krucho z ulotkami to naprodukuje nowe..po partyzancku oczywiscie;-)
  8. # 8
    Trochę kiepsko było w tym roku z ulotkami. Nie postawiliśmy nikogo do rozdawania ich ludziom, tak jak w Modlinie. Zostawiliśmy je tylko na wystawie, a większość ludzi tak chyba nie bardzo wiedziała co z nimi zrobić ;/
  9. # 9
    Powinni brac, w domu w ramke i na sciane w eksponowanym miejscu;-)
  10. # 10
    Ja stałem z poleceniem wydawać tylko zainteresowanym, bo było ich niewiele.
    Jak ktoś potrzebował kontaktu i tak brał ;)
  11. # 11
    hmm odnosnie butow, to nie chce byc upierdliwy ale sugeruje powrot do zelaznej zasady z desantami, trampki jako element displayu ok ale na nogach to jakos mnie to nie przekonuje
  12. # 12
    Może oni sie was bali...Armi Radzieckiej po dzis dzien nikt nie ufa...;-) jak u siebie w pracy mówie,ze "robie" w AR to najpierw jest zdziwienie, potem lekki niepokój a potem zaczynaja cos o wódce..i nie bardzo to rozumiem;-) Szczerze mówiąc AR kojarzy sie narodowi z IIWŚw., samogonem, wojna w Afganistanie to Nanghar Khel i Bin laden, normalnie klapki na oczach...
  13. # 13
    Autor cytatu: xsnailxtrampki jako element displayu ok ale na nogach to jakos mnie to nie przekonuje


    Zgadzam się...
  14. # 14
    Dlatego wozimy ze sobą Bin Ladena albo dwóch ;)
    Z trampków też się nie raz tłumaczyłem. O wódkę też nas pytali.
  15. # 15
    Takie banalne pytanie - tylko mi zniknęła opcja "download album with picasa"?
  16. # 16
    Wczoraj downloadowałem :D
    Są 2 opcje:
    - nie zalogowałeś się
    - właściciel wyłączył możliwość ściągania
  17. # 17
    Nic nie wyłączałem, więc sprawdź jeszcze raz!
  18. # 18
    Parę plików można zassać z tego miejsca.
  19. # 19
    Świetne zdjęcia Krzychu!
  20. # 20
    Ładne, ładne.
    Szkoda, że publiczność w kadr wchodzi ;P
  21. # 21
    wytniesz sobie w photoshopie ;)
  22. # 22
    Lizak na klacie! :>
  23. # 23
    zdjęcia są już dodane na naszej stronie:
    http://razwiedka.rusmil.net/category/19_krak_w_2008.html
  24. # 24
    Czarno-białe ze Szczepim wygląda wyśmienicie!
    No to jeszcze tylko portrety członków razwiedki...