• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Skoro juz padlo o wyjezdzie na Bahna - zakladam odpowiedni watek :)

    tutaj adres do stronki:
    http://bahna.eu/bahna.htm

    miejsce sprawdzone nie ma sie co bac konkurencji :P - w czechach to pojecie jest - nie znane :( tam np niemieckie grupy rekonstrukcyjne potrafily sie dogadac i zrobic display wielkosci boiska prawie, kompletne obozowisko - ( nie liczac sprzetu pancernego) !!! wiec i my mozemy sie znimi dogadac !
  2. # 2
    Moj czeski jest kiepski. Podaj date i gdize to jest - jaka odl od Kato najlepiej. Ja bymchetnie zobaczyl jak to poludniowcy organizuja.
  3. # 3
    Data na 2009 jest jescze nie ustalona [zlot z reguly jest w czerwcu], niestety od kato jest dosc daleko:(

    miejscowosc jest na poludnie od pragi w strone pilzna. tutaj link do google maps: Rokycany

    moim zdaniem najlepiej bylo by przygotowac display jak w modlinie - z moich tegorocznych obserwacji wynika ze temat afganski nie jest tam ruszony, ogolnie malo bylo rosyjskich rekonstruktorów. namiocik i display prezentowal by sie tam dobrze

    w wypadku wyjazdu "grupowego" oplacalo by sie wynajac busa bo mi wyszlo ponad 400 km z cieszyna. w cieszynie mozemy tez zrobic punkt zborny przed dalsza droga do czech

    na organizacje wyjazdu jest rok czasu ale planowac pomalu nalezy juz, a kolo lutego-marca zajac sie zalatwieniem zgloszenia
  4. # 4
    Może mało jest "rusków" bo im najazd kiedyś zrobiły, by udzielić "bratniej pomocy"? ;)
    Tak czy inaczej, też chętnie bym się wybrał.
  5. # 5
    jestem za profi displayem - mamy rok czasu wiec mozna DUZO przygotowac. trzba poprawic kwestie skrzyn, pudel, etc oraz zywnosci. nie bedzie juz uaza wiec trzeba inaczej kombinowac. szkoda ze nie mamy dmuchanych odlamow skal by zrobic punkty ogniowe ;| bo imho worki z piaskiem odpadaja.
  6. # 6
    jesli chodzi o skaly - jak sie odrobie wrzuce pare fot "terenu" oraz displayow konkrencji :)
    mam skrzynke po radiolce :)
    dojazd uazem tam byl by dosyc trudny ze wzgledu na odleglosc, mozna sprobowac coz od czechow zorganizowac - trzeba bedzie pokombinowac
  7. # 7
    Ja tam jestem zawsze chętny, ale dopóki nie ma terminu, to nie mogę nic powiedzieć nawet na pół-pewno ;|
  8. # 8
    Ja się na pewno wybiorę. Impreza jest pierwsza klasa. Organizacja też. Kontakt złapany. Teraz tylko zorganizować coś porządnego.
    snail a ten gość z obrony cywilnej może będzie mógł pomóc z jakimiś skrzyniami/workami itp.
  9. # 9
    jesli chodzi o ludkow tam to napewno pomoga, o ile beda miec czym :) nie wykluczam ze jak by sie dobrze postarac szlo by jakis pojazd dokoptowac od nich, ale to bedezie trzeba zalatwiac z pewnym magicznym czlowiekiem :P jak sprawa bedzie daleko w miare i bedzie termin to sie weznie za dzialania ostro :)
  10. # 10
    Aaaaaaa... te czeskie ludziki co się przewijały w dziale o impresji zza granicy (co wszyscy marudzili że nowe mundury mają) ?
    Może by jaki kontakt z nimi nawiązać - było by nas dużo więcej.
  11. # 11
    Raczej pojadę ;)
  12. # 12
    W czerwcu jestem za - profi displayem także :) Proponuję podzielić role dla ludzi z grupy na czas przygotowań - przyda się to do wszystkich imprez w przyszłym roku. Raz wymyślony plan procentuje ...
  13. # 13
    Czerwiec = sesja. Nie wiem jak to będzie...
  14. # 14
    Nie będzie to jedyny zlot w przyszłym roku więc nie tragizujmy od razu. Możemy poczynić przygotowania jak piszą Robaki - choć znając życie i tak nic z przygotowań nie wyjdzie ;)
    To co na pewno się przyda i co myślę, jesteśmy w stanie zrobić, to:
    • baner
    • materiały reklamowe
    • może jakies wizytówki
    • scenerię do zdjęć
    • ustalić zmiany pilnujących gratów i odpowiadających na pytania

  15. # 15
    dokladnie! popieram grigorija (zwlaszcza ze juz medze o banner od dawna :))