• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    //wydzielone z innego tematu

    Jesli chodzi o polskie zloty to niestety - moj poglad moze jest spaczony ale obserwuje twardoglowie organizatorow od wiekow - na boga ile trzeba by odkrecic np cywilne tablice z motoru? ze o minimum mundurowym dla wlascicieli jezdzacych! po zlocie pojazdow nie wspomne? ile to taki posiadacz kraza musi zainwestowac w mundur chocby wz 68???

    w polsce pokutuje mit "posiadacza pojazdu" niestety i mamy dzieki temu rozne kwiatki na zlotach chocby takie jak ten w zalaczniku? tlumaczenie organizatorow jest jedno "a co bedzie jak sie obrazi i nie przyjedzie"

    w czechach jest nie do pomyslenia aby pojazdem jezdzila np blondyna w podkoszulku, wstep do miejsc widocznych z zewnatrz w pojazdach maja osoby tylko w pasujacych mundurach!

    Załączniki:

    • kwiatki.jpg
  2. # 2
    a tu kolejny kwiatek z mojej kolekcji - grupa slask i brdm - zamiast boxow mamy rurki z kasto :( , najgorsze jest to ze mimo komentarzy jest to totalna recydywa :( poprostu na zasadzie - "ja mam pojazd - co wy mi tu bedziecie ... "

    http://83.17.152.178/grupaslask/galeria/080627_hazlach/080.jpg

    a mailo byc tak pieknie :

    http://www.militarium.net/wojska_ladowe/foto/brdm2_05.jpg

    czy naprawde to taki trud uspawac kwadratowe pudlo z blachy ???
  3. # 3
    wydzieliłem, ale nie wiem czy dobrze nazwałem i wsadziłem w dobry dział
  4. # 4
    jak sie troche odrobie to powrzucam jescze troche "kwiatków" :)
  5. # 5
    Co jesli facet kupił np URAL-a 375 D i to katiusza powiedzmy w stanie prawie magazynowym i chce nim przyjechać na zlot (co by nie bylo maszyna jak najbardziej przykuwajaca wzrok gapiów niczym skąpo ubrana bladyna na disco) ale nie ma munduru bo do zlotu zostalo 2 tygodnie - to twoim zdaniem nie może nim się pokazać na zlocie ? , bo moim skromnym zdaniem nie powinien tylko uczestniczyć w wszelkiego rodzaju aktywnych pokazach.

    Co do Czech to powiem ci że na słynnej BAHN-ie nie jeden raz dało sie takie rodzynki zobaczyć w galeriach zlotowych.
  6. # 6
    Oj kamilu :0 po 1 nie traktuj tego jak jakiejs mojej prywatnej wycieczki bron boze- zgadzam sie z toba co do aktywnych pokazow, nie uwazam ze nie ma prawa pokazac sie na zlocie - mi chodzi o tepienie recydywy i zmiane podejscia do sprawy.

    zauwaz iz to samo napisalem :
    w czechach jest nie do pomyslenia aby pojazdem jezdzila np blondyna w podkoszulku, wstep do miejsc widocznych z zewnatrz w pojazdach maja osoby tylko w pasujacych mundurach


    mundur zawsze mozna sprobowac zorganizowac, pozyczyc itp, napewno sie ktos znajdzie chetny do pomocy (nie wierze ze nie :)) - chodzi mi o tych co nawet sie nie sila, ba malo tego sa z niesilenia sie dumni!

    pamietaj ze czechy to nie tylko bahna ale i np tankowy den w leszanach :)