• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    dzisiaj zobaczyłem reklamę na WMASGu

    http://www.redzone.com.pl/

    z tego co widzę, to oferta na razie się składa głównie z produktów Modoksu (+ parę fantów Splavu)
  2. # 2
    o... (bo cóż więcej powiedzieć?)
  3. # 3
    jak na razie to bardzo uboga oferta, mam nadzieję, że będzie coraz bogatsza
  4. # 4
    Łoł ubogo, ale ogromny sukces że coś takiego u nas w ogóle powstało, i do tego 15 minut od mnie :D.
    ps. Ten smiercz wygląda bardzo lipnie
  5. # 5
    jak dla mnie bomba, że coś takiego jest...wydaje mi sie, że można by ich baner na tym forum umieścić. BA! trzeba nawet :D
  6. # 6
    Ja bym już spróbował jakąś współpracę ukręcić ;)
  7. # 7
    ale tak za darmo? ;)
  8. # 8
    Kazik i ja mamy niecny plan - stej in tacz.
    Sklep chyba jest maksymalnie świeży - dodają artykuły - przed chwilą pojawił się berkut.
  9. # 9
    tym bardziej...jeśli jest jakas zorganizowana grupa ludzi, w klimacie, która chce współpracowac i reklame im robić, to im faster tym better :D
  10. # 10
    Tak na szybko dowiedziałem się, że ze SPOSNem trwają "trudne" negocjacje i sklep pokłada w nich duże nadzieje, bo jakby nie było ja liczę raczej na ich produkty.
  11. # 11
    Podejrzewam, że jak już się dogadają ze SPOSNem, to ceny będą zaporowe. Już w tej chwili gorka nie znanej mi produkcji kosztuje 350zł, tyle co w przybliżeniu gorka sposnu...
  12. # 12
    Gorki są Modox'u i obie na stronie producenta, kosztują 1500rub. Berkut 1200rub.
    Dla porównania - Lieszyj splav'u, kosztuje 2390rub. - u nas w kraju, chodził mniej więcej po tyle co partizany sposn'u.

    Wg mnie ceny nie są z kosmosu, a raczej takie... normalne.
  13. # 13
    nom. 100% przebicia.
  14. # 14
    Will - jasne, 100%, ale pewnie duża część z tego to:
    - VAT,
    - cło,
    - koszt sprowadzenia i magazynowania,
  15. # 15
    nie twierdze ze nie ale troche duzo.
  16. # 16
    jak mrówka to dużo, jak sklep to normalnie ;)
  17. # 17
    Nawiązaliśmy współpracę z redzonem, w związku z czym możecie się spodziewać:
    - opisów sprzętu, którym dysponują (wypożyczane do tychże celów z prywatnych zasobów właścicieli sklepu),
    - informacji na temat dostaw sprzętu.

    Co prawda zanim pierwsze teksty się pojawią, to nieco czasu minie. Nie chcemy pisać "recenzji" na odwal - wolimy w miarę porządnie przetestować otrzymany sprzęt.

    edycja: no i bonusowo jeszcze "wymiana linków" ;)
  18. # 18
    akurat opinie o niektorych sprzetach to mozemy sprzedac im bosmy go uzywali ;)
  19. # 19
    Sklep idzie w dobrym kierunku. Opisy są jednoznaczne i zawierają nazwy producentów. Niezłe zdjęcia.
  20. # 20
    moze by pomyslec o sprzecie ze SPOSN-u?
  21. # 21
    Podoba mi się tekst "kupując u nasz wspierasz budżet RP bo odprowadzamy podatki". Jakoś dziwnie wolę wspierać swój własny budżet i tych podatków nie pokrywać. Inna sprawa, że zakupy w USA przy tak tanim dolarze zrobły się atrkcyjne jak nigdy. Taki Leszij - w USA $140 dolców a u nas 470 zł. 200zł rożnicy - sporo.
  22. # 22
    Witam,
    w kwestii firmy SPOSN odpowiem nieco dyplomatycznie - rozmowy trwają :-). Do problemu jakim jest to, że ta firma raczej nie jest zainteresowana współpracą, doszło ostatnio lekkie "zawirowanie" wśród "wierchuszki" firmy i zrobił się kłopot z kim tam rozmawiać...
    Zapewniam jednak, że "walczymy" z tematem i jak tylko uda nam się mieć jakieś konkrety to poinformuje Użytkowników tego forum.
  23. # 23
    @Fence - czy ta roznica w cenie jest po uwzglednieniu przesylki + ew clo?
    No i nalezy pamietac ze nie kazdemu sie chce / ma czas na meki z UC :)
  24. # 24
    To chyba oczywiste, że zawsze można sobie samemu sprowadzić. Jak ktoś ma wiecej kasy i mu sie spieszy to wyda ją w sklepie. Nikt chyba do tego nie zmusza ;) Dobrze, że jest alternatywa.
  25. # 25
    No, nie dla każdego to może być to takie oczywiste.
    Ja tam nigdy nie przechodziłem "mąk" z UC - wysyłałem co najwyżej faks - z informacją:ile mogą być warte rzeczy w paczce? 25 dolców za paczkę z USA to maks z Rosji zreszta też.
    Chłopaki muszą ostro wejść w Spław przynajmniej jeśli ze SPOSN-em sie nie da. Bo na Modoksie - to się chyba kariery nie zrobi.
  26. # 26
    @ Fence, a z ciekawosci jaki UC cie obsluguje? Co do Spławu to się zgadzam :)
  27. # 27
    No to miałeś /masz naprawdę niezłego farta FENCE... Kumpel z ekipy kiedyś ładownice zamawiał z USA...UC wysłał do niego zapytanie żeby doprecyzował do jakiego typu telefonu komórkowego te ładownice są...
  28. # 28
    Bytom - nigdy nie miałem problemów.
  29. # 29
    Informacja od sklepu:
    Dogadywanie się ze SPOSNem już jest w bardzo zaawansowanym stadium, W związku z czym powstaje pytanie - co wg was powinien sklep sprowadzić z oferty SPOSNu? Co wg was miałoby największe wzięcie na polskim rynku? (lub prościej - co tak na prawdę was z oferty SPOSNu interesuje)
  30. # 30
    Partizany, gorki, kamizelki (jeger i łazutczik - jeśli dobrze pamiętam nazwę), smersz i w sumie nie wiem co jeszcze bo nie pamiętam oferty sposn'u ;)