• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 121
    Już odpowiadam,
    stawiamy sklep na nowym silniku i okazało się, że pojawiły się nieprzewidziane trudności :-(. W chwili obecnej "walka" trwa. W miarę funkcjonalny sklep powinniśmy uruchomić w poniedziałek rano - taki aby można było już zrobić zakupy. 100 % sprawność powinniśmy uzyskać do końca przyszłego tygodnia.

    Pozdrawiam,
  2. # 122
    Scaliłem z istniejącym już tematem o sklepie.
  3. # 123
    Uprzejmię informuję, że dzisiaj o 0800 sklep już powinien działać.
    Gorąco proszę o wyysłanie do mnie informacji o jakichkolwiek błędach bądź problemach ze stroną. Ten tydzień jeszcze poświęcę na ewentualne poprawki.

    Serdecznie zapraszam do korzystania.

    Pozdrawiam,
  4. # 124
    Nie jest to jakiś wielki błąd.Ale brakuje linków od testów mundurów.Berkuta ,Kaskada ,Chimery ,i munduru letniego WDW.Generalnie opisy mundurów są w bardzo
    pozytywnym tonie więc wydaje mi się , że warto je dołączyć.Zawsze przed zakupem można przejrzeć dokładniejsze zdjęcia.W opisach są informacje które ciężko uzyskać oglądając zdjęcia.Chodzi mi głównie o opisy materiału jego grubości struktury itp.
  5. # 125
    Ok - umknęło to mojej uwadze. Oczywiście linki do opisów z forum zostaną zainstalowane :-)
  6. # 126
    Miały być rewelacje i nowości a tu tak jak było myśle, że dodacie co nieco.
  7. # 127
    Darek - coś chyba nie bangla z guziczkiem 'nowe produkty'.
  8. # 128
    Nie bangla - bo nie ma nowych produktów :-) Jak się pojawią to i klawiszek zacznie grać.

    Kaszub-ie - wybacz ale jakoś nie wyobrażam sobie abyśmy co chwila wrzucali coś nowego, ponieważ w tym tempie to za rok Klienci będą oczekiwali conajmniej transporterów po "dobrej" cenie :-). Zresztą będą dwie "nie duże" nowości - jak już się uporamy z wszystkimi bolączkami silnika, który niestety ale najlepiej się testuje na "żywym" organiźmie...
  9. # 129
    @Darek - chodziło mi, że link 'nowe produkty' wskazuje na to samo miejsce co 'home'.
  10. # 130
    A czemu by nie, dzięki za odpowiedź zreszta jak to mówią małe a cieszy : >
  11. # 131
    Autor cytatu: Potfur@Darek - chodziło mi, że link 'nowe produkty' wskazuje na to samo miejsce co 'home'.


    to jest jeden z elementów, które są do zrobienia (tak jak olinkowanie produktów, które były przez Was recenzowane)... Po zakończeniu wszelkich poprawek będzie działal tak jak należy. Chcę, żeby przenosił do strony z ostatnimi 10 produktami (prawdopodobnie), które zostały dodane na stronę.
  12. # 132
    Dokładnie ciągłe dokładanie produktów to rzecz nie możliwa do spełnienia.Większość szpeju była albo jest już na Red Zone.Tu nie ma z każdą porą roku nowych kreacji.Większym zainteresowaniem cieszyło by się na pewno dodanie jakiejś firmy nowej albo nawet dwóch.Myślę tu o Sposnie i np. o Anie.Bo z modoksu albo spławu kończy się już asortyment na wszelkie nowości.Zresztą ostatnie nowości z Modoksu już są dostępne myślę tu o Chimerze czy o troszkę st5arszej nowości czyli kaskadzie.A spław dodał do Gorki 3 jakieś detale http://www.splav.ru/GoodsDetail.aspx?gid=2009-05-08+15%3a37%3a47.800195&cat=2008-10-16+09%3a40%3a10.000150.Wi ęc jeśli chodzi o jakieś ekstra nowości to tylko nowe firmy.Nigdy nie wiadomo może wkrótce się pojawią.
  13. # 133
    Maskowania zimowe troche odstaja jest tylko Bastion.
  14. # 134
    Eeeej.. Spław teraz do Gorki daje szelki! Ka bu!
  15. # 135
    Autor cytatu: SPECNAZ 2K9Dokładnie ciągłe dokładanie produktów to rzecz nie możliwa do spełnienia.Większość szpeju była albo jest już na Red Zone.Tu nie ma z każdą porą roku nowych kreacji.Większym zainteresowaniem cieszyło by się na pewno dodanie jakiejś firmy nowej albo nawet dwóch.Myślę tu o Sposnie i np. o Anie.Bo z modoksu albo spławu kończy się już asortyment na wszelkie nowości.Zresztą ostatnie nowości z Modoksu już są dostępne myślę tu o Chimerze czy o troszkę st5arszej nowości czyli kaskadzie.A spław dodał do Gorki 3 jakieś detale http://www.splav.ru/GoodsDetail.aspx?gid=2009-05-08+15%3a37%3a47.800195&cat=2008-10-16+09%3a40%3a10.000150.Wi ęc jeśli chodzi o jakieś ekstra nowości to tylko nowe firmy.Nigdy nie wiadomo może wkrótce się pojawią.


    Jeśli chodzi o Twoją wypowiedź to sprawa wygląda następująco z naszego punktu widzenia (to będzie dosyć bolesny tekst:-)) - temat SPOSN-u brutalnie rzecz ujmując temat cały czas wałkowany i niestety mam cały czas świadomość bycia całkowicie zlewanym przez ludzi z tej firmy (o co chodzi nie do końca wiem - wygląda to tak jakby ich nie interesowało zawiązanie jakiejś współpracy handlowej).
    ANA - po spotkaniu i wizycie u nich mam mocno mieszane uczucia czy inwestowanie w ich produkty to dobry pomysł, ale temat na chwilę obecną otwarty.
    W kwestii Gorki 3 to w ostatniej dostawie przyszły chyba "nowe" - wg mnie różnią się tym, że wkładki na łokciach i kolanach są wyprofilowane. Może są jakieś inne różnice ale nie miałem czasu jej dokładnie "zmacać" - za dużo ostatnio pracuję :-) aaa... właśnie szelki zostały dorzucone :-)
    Pocieszające jest to, że za każdym razem jak się spotykamy z ludźmi z MODOX-u to pokazują nam nowe propozycje mundurowe - jak długo to potrwa zobaczymy :-)

    Dobra, wystarczy tych wylewności :-) idę spać...

    Pozdrawiamm,
  16. # 136
    SPOSN ma już dystrybutorów "na rynek cywilny" - sa to dwie trzy osoby które sprzedają na cąły świat za pośrednictwem ebay-a i swoich stron. Jedna znich zamawia ilości idące w dziesiatkach a nwet setkach sztuk. Podejrzewam, że SPOSN nie ma zamiaru psuć Rosjaninowi (może nawet koledze jakiemuś) interesu. Bo niby czemu? Czy jak bedzie sprzedawał towar do redzone to sprzedaż się zwiększy? Nie. Jesłi tak to musieli by sprzedawać znacznie taniej niż to robią Rosjanie teraz. Czy warto hodować konkurencję swojemu dużemu dobremu klientowi? I to jeszcze Paljaków?

    Olewają Was i nie wiesz dlaczego?
    "Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze".
  17. # 137
    Jeśli chodzi o Anę jeśli są chętni do współpracy to czemu nie.Niektóre produkty z Any wydają się na oko całkiem całkiem.Ta kamizelka http://www.ana.spb.ru/?m=6&h=6&a=730 wygląda fajnie.Mundury z serii Nocz 91czy wspomniane wyżej przez kolegę maskałaty zimowe wydają się być całkiem udane.Myślę że po dodaniu Any
    oferta sklepu Red Zone była by o wiele bogatsza.Miało by się jeszcze większy dylemat co kupić .Jaki produkt wybrać jest najkorzystniej.Już teraz oferta jest bogata
    ale mnie się już troszkę opatrzyła a dodanie jakiejś firmy to byłby powiew świeżości.
  18. # 138
    Zwróć uwage, że ona kosztuje 600zł w Rosji wiec u nas musałaby z 2x tyle. Kupisz czy tylko chciałbyś sie podelektować zdjęciem?
  19. # 139
    no to pomalu jak szpej izraelski ;) sa tacy co kupia i to pare - ale to inna bajka
  20. # 140
    Dokładnie wtedy taką kamizelkę kupi tak co jest zainteresowany akurat tym modelem albo ktoś spoza granic Polski.Chodzi o to ,że Ana robi już modułowe kamizelki
    wyglądające całkiem fajnie.Ale mundury czy maskałaty nie są już takie drogie.Ana ma bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do innych firm.Jak by spadł dolar
    mogło by się już bardzo opłacać.

    P.S.:swoją drogą do niedawna mundur letni WDW kosztował na Red Zonie 240 zł a w sklepie spławu 2140 rubli więc cena była bardzo korzystna ja się w takowy już zaopatrzyłem.Zresztą przed ty jak dolar poszedł w górę dużo rzeczy było tańszych (bandany,inne mundury).Dlatego jak kurs by był korzystny to ta kamizelka mogła by nie być aż taka droga.Ale w tych czasach wszystko idzie w górę :paliwo ,opłaty ,cło ,dolar.więc i cena szpeju idzie w górę.Jak to mawiają Rosjanie starej ceny za wódkę nikt nie zapomni. ;)
  21. # 141
    Kupi albo nie kupi, a sklep musi zainwestowac w towar. A teraz cieżkie czasy są i szansa na to, że sprzedasz coś drogiego maleje.
    Nie wiem co ma kurs dolara do ceny produktu wyrażonej w rublach? Rubel tak samo jest słaby jak złotówka a może być bardziej.
  22. # 142
    Ja proponuję malkontentom założyć własny sklep i zająć się tym biznesem, bo jak patrzę tutaj to widzę, że to szalenie proste jest. Import, kontakty, marketing.
    Osobną sprawą jest pouczanie innych jak i co maja robić. Trochę taki nietakt. Wszystko ok jeśli siedzę w tej branży to mogę pouczać czy też udzielić rady. Ale jestem konsumentem, odbiorcą itd. Nie wiem, nie znam się, nie odzywam się.

    @ Fence:
    No mniej więcej o to mi chodziło Fence. Jakoś zmęczony jestem.
  23. # 143
    Zasadniczo handel to prosta sprawa.
    Czy poucznie to nietakt? Raczej nie. Co najwyżej, jak ktoś poucza, a nie ma zielonego pojęcia o sprawie. naraża się na śmieszność.
  24. # 144
    Po prostu padło zdanie ,że z Aną sprawa jest otwarta.Ja wyraziłem tylko swoją skromną opinię.Nie uważam że to proste i nie pouczam bo uważam że sklep jest prowadzony świetnie i lepiej bym tego nie zrobił.Pomyślałem tylko ,że może warto wzbogacić ofertę bo jednak te zachodnie sklepy mają więcej produktów i więcej firm w ofercie.Ale broń boże nie pouczam chciałem tylko napisać o swoich spostrzeżeniach.
  25. # 145
    W sklepie pojawiły się białoruskie Skaty :)
  26. # 146
    Oj cena zaporowa.
    • Edi
    • 2009-07-28 *
    # 147
    Bardzo fajnie że te hełmy/kaski pojawiły się w Polsce w ogólnodostępnym sklepie ale:

    Właściciele RedZona świadomie/nieświadomie wprowadzają klientów w błąd opisem i nazwą. W tytule mamy "Hełm ZSh-1", a dalej w opisie "Lekka wersja Hełmu ZSH-1". W rzeczywistości jest to airsoftowa replika hełmu ZSh-1, a nie jej lekka wersja. Tych hełmów poza airsoftowacami nikt nie używa, a pisanie/mówienie że są stworzone dla Rosyjskich specsłużb jest żerowaniem na nieświadomości potencjalnych kientów - mowa oczywiście o hełmie na RedZonie (powszechnie u nas zwanym "Skatem"), bo te prawdziwe Zesze są oczywiście używane przez rosyjskie jednostki. Po za tym oryginalne ZSh-1 są produkowane przez rosyjski CLASS Co. http://www.classcom.ru/wmc/en/pas/eslem/?id=1099573602 , a repliki właśnie przez białoruski ОДО-АГАВАПЛЮС. A tu jeszcze mamy link do forum białoruskiego i osób od których te repliki "wpłynęły" na Polski rynek: http://www.airsoftgun.by/forum/viewtopic.php?t=1993&postdays=0&postorder=asc&start=0

    Dlatego uważam, że bardzo fajnie że te repliki hełmów pojawiły się na RedZonie, ale uczciwie by było zmienić opis na prawidłowy. Dziękuje za uwagę i pozdrawiam :]

    A cena rzeczywiście typowo "polska" :/
  27. # 148
    Miałem bezpośredni wpływ na treść opisu na RedZonie i zapewniam, że jego treść nie wynika z chęci "wciśnięcia bubla" kupującemu. Co najwyżej z niewiedzy lub niezbyt precyzyjnych sformułowań.
  28. # 149
    Te które Tadeusz nagromadził to też produkty białoruskie?
  29. # 150
    To już historia - ale tak.