• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 151
    Witam,

    wypadało by się ustosunkować do powyższych uwag :-). Otóż sprawa wygląda następująco:
    - jeśli chodzi o opis to zapewniam Wszystkich, że wprowadzenie w błąd nie było celowym działaniem z naszej strony. Opis zostanie odpowiednio skorygowany i poprawiony (podziękowania dla Kazika za poświęcenie Swojego czasu). Mam nadzieję, że już będzie ok :-)
    - jeśli chodzi o "typowo polską" cenę... cóż mogę odpowiedzieć... może tylko tyle, że cena jest podana w dolarach na forum białoruskim oraz to, że nasza cena nie jest "sztywna" i jest uzależniona od kilku czynników. Jednym z nich jest cena jaka my płacimy za hełmy.

    Pozdrawiam,
  2. # 152
    I - w dużej części - od podatków, które tak bohatersko odprowadzacie do budżetu :)
  3. # 153
    Witam mam pytanie czy w ofercie sklepu Red Zone pojawi się maska/kominiarka Sobr. http://www.modox.ru/?p=60 .Pierwsza od góry myślę że nie był bym jedynym zainteresowanym.Uważam ,że Sbor jest o wiele lepszy od kominiarek typu Spando którymi tak się chwalą amerykanie.
  4. # 154
    Witam, czy ktoś wie, kiedy pojawi się dostawa ciuchów w Red Zone? Szukam Partizana, ale nie ma mojego rozmiaru. Wysłałem maile do sklepu, ale niestety nie dostałem odpowiedzi.
  5. # 155
    Ja dziś dzwoniłem i niestety nie mam dobrych wiadomości.Też miałem zarezerwowany mundur ale niestety ciężko powiedzieć kiedy będzie następna dostawa.
    Bo Rosjanie nawalili.Najlepiej zadzwoń w poniedziałek to uzyskasz informacje z pierwszej ręki.
  6. # 156
    Witam mam pytanie związku z tym ,że pan Darek zaznaczał ,że jest to zawieszenie a nie koniec działalności .Czy wiadomo coś kiedy można się spodziewać ponownego otwarcia ????? I w ogóle gdzie można takie informacje uzyskać bo pisałem na maila ale no odpowiedział a komórkę ma wyłączoną.
  7. # 157
    Póki co nie spodziewałbym się odwieszenia działalności.
  8. # 158
    Drążyłem temat i się dowiedziałem ,że najprawdopodobniej w przyszłym roku na wiosnę można się spodziewać wznowienia działalności.Oczywiście piłeczka jest po stronie Rosjan którzy mają dostarczyć towar.Gorsza wiadomość jest taka ,że jak nie dostarczą to najprawdopodobniej będzie to już równoznaczne z zamknięciem sklepu.
  9. # 159
    Witam, a ja mam taki przypadek:

    wczoraj koło godzi 23 przysiadłem przy kompie w poszukiwaniu jak to ma miejsce od dłuzszego czasu Partizana i wyskoczył mi temat w którym autor proponował zamiane na chimere, więc zgooglałem chimere i okazało sie ze dostałem odnosnik do redzona z mozliwoscią kupna. Nie wiedziec czemu cała transakcja przebiegła jak najbardziej normalnie łącznie z rejstracją wyborem form płatności i dostarczenia. Wszystko potwierdzone odpowiednimi mailami ;/

    Czy mógłbym mi ktoś to wyjaśnic??

    Jeżeli dojdzie do skutku zakup będę szczęsliwy ale jesli jest to jakis błąd strony i automatycznego systemu zamówien to czy można by to było sprawdzic ?? Bo tak czy siak bym chciał czy chimere czy partizana ale dwóch to moze nie za jednym razem ;)
  10. # 160
    Obawiam się, że to raczej błąd systemu. Ale najlepiej jakbyś się skontaktował bezpośrednio ze sklepem (najlepiej telefonicznie).
  11. # 161
    napisałem maila do Darka ale jutro jeszcze postaram sie dodzwonic
  12. # 162
    Nie ma jakiś nowych informacji? ;P
  13. # 163
    Raczej trzeba się pogodzić z tym, że sklep padł i nie powstanie.
  14. # 164
    Szkoda ale może pojawi sie podobny na rynku ,frontowiec zwiększył by asortyment i już było by dobrze.
  15. # 165
    Konkurencja to i niższe ceny by były :)
  16. # 166
    http://www.redzone.com.pl/sklep/ - witam odświeżam i mam dobre wieści :) . Wygląda na to że sklep wznawia działalność w trzecią rocznice otwarcia :)
  17. # 167
    świetnie
    liczę na zróżnicowany od asortymentu Frontowca towar
    konkurencja pozatym pobudza rynek:)
  18. # 168
    Dla mnie bomba :) Nie mogę się doczekać wznowienia sprzedaży.
  19. # 169
    Super, nareszcie się doczekaliśmy ;)
  20. # 170
    Jak tam? Bo na stronie już 2tyg pisze, że sklep ruszy w "ciągu kliku dni" :)
    •  
      Sowa
    • 2011-09-19 *
    # 171
    W sumie też jestem ciekaw, bo jeśli chodzi o sposn to soviet propaganda nie może u nich od dłuższego czasu uzupełnić stanu.
  21. # 172
    Dziś wieczorem Grzegorz zaloguje się na Rus.Mil.pl i odpisze zainteresowanym. Taka jest treść informacji :)
  22. # 173
    w takim razie czekam z wypiekami na twarzy :D
    Byle moje stare konto działało w nowym sklepie!
  23. # 174
    tez nogami i palcami przebieram...:))
  24. # 175
    no i lipa!
    zero info,czyli pewnie kicha z przecięcia wstęgi będzie...
  25. # 176
    Specnaz jakies info u żródła?
  26. # 177
    Może się wstydzi :)


    Edit; Poszedł Mail
  27. # 178
    Widać że RedZone robi z ludzi barany. Teraz jakby nawet uruchomili sklep zastanowiłbym się 10 razy zanim coś tam kupię.
  28. # 179
    wiadomo cokolwiek?
  29. # 180
    Podbijam pytanie.