• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Był ktoś z Was na tej imprezie? Ma jakieś fotki?
  2. # 2
    Impreza upada z roku na rok. Bywałem na poprzednich edycjach, jednak w tym roku moja ekipa odpuściła sobie z powodu negatywnego podejścia do rekonstruktorów w mundurach rosyjskich.

    Dostajemy zaproszenie, przywozimy wystawę na własny koszt, po czym słyszymy z ust organizatorów, że cytuję:

    Ja - "przepraszam, słyszałem, że jest tu (w budynku szkoły) dostępny prysznic dla rekonstruktorów"
    Org - "tak, pójdziesz tam i tam (...) a Wy śpicie w szkole?"
    Ja - "nie nie, tylko prysznic weźmiemy, a namiot mamy rozłożony na zewnątrz"-
    Org - "to dobrze, bo ruscy powinni spać na zewnątrz, na gołej ziemi, jak psy"



    Aaaa. no i klasyk "Panowie mundury fajne macie, ale te flagi to zdejmijcie".

    Rano oskarżenie o kradzież drzewa opałowego spod restauracji (bo tylko ruscy kradną, nikt inny)
    Dzień następny oskarżenie o dewastację skrzynki elektrycznej i kradzież prądu (kilowaty ładowaliśmy do mieszoków)

    Zainteresowanie zwiedzających bardzo fajne, jednak organizator powinien zacząć brać tabletki przeciw rusofobii.


    Mocno nie polecam :) Ale jako zwiedzający można pooglądać, tych powstańców i wyklętych we flecktarnie z opaskami PW :)
  3. # 3
    Dodaj, że jeszcze nie daliście spać pewnym chłopakom w szkole, bo taka była biba, że rzygali ruską zupą.
  4. # 4
    Uber naprawdę poleciał taki tekst? Jeżeli tak to organizator to idiota nie rozróżniający rekonstrukcji od życia. Dobrze ,że się nie zdecydowaliśmy na imprezę...
  5. # 5