• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    G&G wyszło ostatnio z bardzo ciekawą inicjatywą. Umieścili oni bowiem następująco informację na swojej stronie:
    "Dear Customers, G&G is happy to announce that we wish to offer the players of each country the opportunity to have their 'own' AEG developed. This means that we encourage you to contact G&G and let us know what the 'national' gun for your country is and then we will consider making an airsoft version of that gun. E.g. The 'national gun' of England is the L85 A1/A2. Anyone that provides us with the necessary information to develop the AEG, (e.g. providing blue prints, pictures or parts from the real gun), will be rewarded with FOUR (4) finished AEG's. Thank you, G&G Trading"
    Inicjatywa jest szczególnie godna podziwu, ponieważ żadna airsoftowa firma dotychczas nie konsultowała się z klientami, co ma wydać jako następne. znalezione na airsoft-news.eu
  2. # 2
    Inicjatywa cwana - samoczynne badanie rynku :)
  3. # 3
    mmmm... Beryl... :>
  4. # 4
    mmm rpk? mmm bizon... mmmm dużo jest tego...
    •  
      Bart
    • 2006-11-01 *
    # 5
    hmm RPK, BIZON to raczej nie nasze "National gun" ale Beryl faktycznie bylby ciekawy, zwlaszcza ze nie zapowiadalo sie na to by jaka kolwiek firma wogole miala ochote sie za niego brac. Ale jeszcze ciekawsze jest: " pictures or parts from the real gun), will be rewarded with FOUR (4) finished AEG's." moze warto by sie zakrecic przy czesciach do Beryla :)
  5. # 6
    wygrać 4 beryle i na handel z nimi :D a co do rpk i bizonów - wiem że nie sa nasze 'national'.. zresztą szanse na stworzenie beryla są .. nikłe ... ale 4x rpk :D mniam mniam mniam mniam - pasują do wielu armii, opłaca się je wyprodukować :D
  6. # 7
    ja bym wolał 4xpkm ;)
  7. # 8
    a kurka, pisze rpk mialem na myśli pkm.
  8. # 9
    jakis tam Galil jest a tylko Izrael go ma... Beryl ma szanse chocby dlatego ze w Ameryce są ludki robiące za Polaków (Bart mi podsyłał kiedyś jak któryś z jankesow sobie nawet takowego zbudował) A i zamiast kupywac częsci można by napisać do FB łucznik o jakieś blueprinty
  9. # 10
    A i zamiast kupywac częsci można by napisać do FB łucznik o jakieś blueprinty
    jaaaasne i co jeszcze :D FB słynie z bardzo kiepskiej obsługi klientów indywidualnych (nawet wtedy kiedy chce się zapłacić!), a co dopiero kiedy mieliby coś zrobić "za friko". nie mówiąc o tym, że blueprintów by ci pewnie nie podesłali bo by podejrzewali jakieś machloje czy jakąś inna garażową produkcję (a ewentualny tekst o budowie repliki airsoftowej można włożyć między bajki, no chyba, że ktoś chce się spotkać ze ścianą śmiechu lub niezrozumienia, ewentualnie jednego i drugiego ;) ) nie mówiąc o tym (2), że klonów AK jest na rynku masa. nie są to co prawda beryle, ale co z tego?? ja bym osobiście chciał coś NOWEGO ujrzeć na rynku, a nie kolejny klon M16/MP5/AK! ps. galile jeszcze jakiś kraj używa, ale już nie pamiętam jaki. ps2. ja bym sie cieszył na jakiegoś tavora, f2000 (wiem, brzydki - ale miałby szanse się sprzedać), fnc (chociaz tego i tak robi VFC, ale w kosmicznej cenie), fal (ale teraz w sumie jest ten od KA) nie wspominam oczywiście o PKM (na którym w sumie mi z "ekipowych" powodów najbardziej zależało ;) ), ale niestety z tekstu od G&G wynika, ze mają raczej na myśli "assault rifle". nie mówiąc o tym, że pewnie cena takiego PKM'a by była w granicach 1000$ (gdyby kosztował tyle ile M249 z CA to by było i tak uber-tanio :< )
  10. # 11
    Nie nasze ale używane u nas po 2 wojnie warte zrobienia: PPSz/PPSz41/PPS, SWT/AWT, rkm DPM (tależówka), rkm D, ukm PK/PKM, no i wreszcie może by ktoś wyklepał porządnego AKM/AKMS (olać konwersje). Nasze, nadające się na "national guna": Tantal i Onyks, Beryl (podstawowy, mini-beryl, beryl commando), PM63 RAK, PM84/PM98 Glauberyt I i II (wiem że te ostatnie to peemy, ale "national-peemy") no i nie zapominajmy o UKM2000 polskiej konstrukcji gun podobny do PKM. http://dostronyk.w.interia.pl/foty%20strzeleckie.html Tu macie fotę tego ukm-a (i kilka innych ciekawostek). http://pl.wikipedia.org/wiki/Karabin_maszynowy_UKM-2000 Tu jest opis.
  11. # 12
    wygląda na to, że na pierwszy ogień pójdzie RK95 (fiński kałach), ktośtam na ArniesAirsoft zarzucił treścią korespondencji z G&G, gdzie prosili go o 100 (tak, sto) dokładnych zdjęć tej pukawki zrobionych pod różnym kątem, najlepiej z linijką w tle. ale jeśli chodzi o F2000 to też nie jest źle, inny gość się pochwalił kolekcją zdjęć jakie wygrzebał w sieci na temat tej pukawki: link