• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Ma ktoś jakieś poważne fotki z wojsk FR, ew. byłych satelitów essesereru, gdzie używany jest ten kamuflaż? Chce zrobić stylizację pod to camo i miło by były gdy ktoś podrzucił coś na czym można się wzorować.
  2. # 2
    Zasadniczo jestem pomocny, ale chyba sobie teraz żartujesz.
  3. # 3
    Dlaczego? Przecież tylko poprosiłem, i miło by było gdyby ktoś podrzucił coś co ma, bo ja znalazłem niewiele, w dodatku wszyscy to asgeje.
  4. # 4
    Serio to Cię przerasta to weź zmień hobby....

    Załączniki:

    • 12705160_1143977885620923_7995168704954304994_n.jpg
  5. # 5
    Sory, źle mnie zrozumiałeś mi nie chodzi o ss-lieto, a o raczej te ss-retro jak medusa czy chimera, ablo partizan m. sory za nieporozumnienie
  6. # 6
    To?

    Załączniki:

    • august_2010_spetsnaz_eddsc_4846.jpg
  7. # 7
    Taktoczna
  8. # 8
    No to jest to rewers Partizana M nazywa się SS Jesień z drugiej strony SS Wiosna. Nie wiem co to SS Retro, ale mam podejrzenie że kupiłeś maskałat od VSO i chcesz co by było koszer ale powiem tyle szukaj sobie fotek Kazachskich komandosów bo Rosjanie noszą się w SSO :) Fotka powyżej Partizan M od SSO na tym Smiersz też SSO.
  9. # 9
    Nie nie kupiłem. Wiem że ruscy noszą się w SSO, ale właśnie pytam się o używanie tego wzoru kamuflażu z sz FR, nieważne czy to partizan-m, chimera czy medusa.
  10. # 10
    No to powiem, że jest sporo fotek poszukaj sobie nie jest to trudne.
  11. # 11
    SS retro to nazwa potoczna, która ma nawiązywać do korzeni rodziny kamuflaży SS. Nie chciało mi się pisać Eichenlaub - A i Eichenlaub -B. Oczywiście mogłem napisać SS-wiesna i osień, ale przyznam się że nie pomyślałem. Mea culpa.
  12. # 12
    No wiem że jest sporo fotek, widziałem je, ale prawie wszystkie to ASG, albo stylizacja a reszty nie jestem w stanie stwierdzić.
  13. # 13
    Nazwa potoczna tak?
    ,,potoczny «powszechnie używany lub spotykany na co dzień»'' SJP

    Pierwszy raz się spotkałem z taka nazwą i najpewniej ostatni.
    Fotek trochę jest ale bardzo rzadko używany maskałat przynajmniej przez Rosjan
    Poniżej Bierkut Kazachstanu

    Załączniki:

    • 978434964_udcsc-o.jpg
  14. # 14
    Berkut z foty powyżej jest jednostką białoruską.

    Tutaj nieco fot:
    http://www.red-alliance.net/forum/index.php?topic=24789.0

    PS. Też pierwszy raz słyszę o "SS-retro".
  15. # 15
    Kazik zobacz tabliczkę jaką ten pan trzyma jak byk Kazachstan
  16. # 16
    Oj, przepraszam. Faktycznie.
  17. # 17
    SS-Vintage ;D
  18. # 18
    SS-retro - ciekawe. A czy autor wątku mógłby wskazać źródło tej "potoczności"? Gdzie sią spotkał z ta nazwą?

    Tutaj może? - http://cottonon.com/SG/p/cotton-on-men/ss-retro-alfie-shirt/2036109813935.html
    •  
      Maza
    • 2016-04-21
    # 19
    Może się dowiedział od jakiegoś znawcy typu Stachu Alcatraz (Jakubs).
  19. # 20
    Z SS retro spotkalem sie na tym forum, bodaj przy dyskysji SSO vs VSO, Rosja a Bialorus. Ale widac ze nie jest zbyt popularne, wiec sory.
    •  
      Maza
    • 2016-04-21
    # 21
    Rzeczywiście.

    "Oczywiście daty wykluczają fakt, że były to akurat te mundury, o których wspomina Kapalek, ale świadczy o tym jak rzadko spotyka się mundury z tej "SS-retro" rodziny (czyli zawierającej kamuflaż w kolorystykach bliższej oryginalnym niemieckim wzorom kamuflażu)." -Kazik
  20. # 22
    Przeczesales caly watek Maza? Szacun.
    •  
      Maza
    • 2016-04-21
    # 23
    No coś Ty! pisałem "SS Retro" w wyszukiwarkę ;D
  21. # 24
    Człowiek napisze raz coś głupiego i od razu mu wypominają ;)

    Link do oryginalnego posta:
    https://rusmil.net/forum/discussion/3626/1/partizanm-chimeramedusa-2/#Comment_46628
    •  
      Maza
    • 2016-04-21
    # 25
    Oj tam wypominają i oj tam głupiego od razu ;)
  22. # 26
    Ja bym powiedział nawet że określenie bardzo trafne. No ale dosyć mocno odbiegliśmy od tematu, jakby nie patrzeć.