• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Tu mała ciekawostkę dla fanów Specnazu w grach.
    Rekonstrukcja postaci z Rainbow six przez jednego z naszych klientów przy użyciu Gorki VSO w pograniczniku i części Smiersza VSO.
    Reko wydaje się mi super fajne więc zamieszczam dla ogółu.

    Załączniki:

    • 12207668_10208088339661850_570944849_n.jpg
    • 13285836_10209174795822575_498850921_n.jpg
    • 13282133_10209174795742573_235768080_n.jpg
    • 13295351_10209174795702572_977070328_n.jpg
  2. # 2
    Ja nie jestem ekspertem (wiadomo modern to nie reko), ale to sie chyba nazywa COSPLAY
  3. # 3
    Nie ma RP-46, nie ma poprawnego cosplayu
  4. # 4
    @Dexter, jak tak patrzę to gość się wzoruje na postaci z gry, ale od kiedy można rekonstruować grę? Ale dobra, pomijając to. To nawet rainbow six nie jest. Dobre, ma maskę, ma gorkę i tam inne szpeje ale gdzie UBER-PRO zmodyfikowany RP-46?
  5. # 5
    To nie reko to co najwyżej cosplay
  6. # 6
    W odróżnieniu od Artura, jestem ekspertem!
    Szanowny Dexterze, to co zamieściłeś nie ma nic wspólnego z ogólnie rozumianym pojęciem rekonstrukcji (historycznej). Takowa opiera się tylko i wyłącznie na określonych po przez materiały piśmienne, multimedialne czy inne uznane przez ogół jako historyczne. Rosyjska rekonstrukcja (historyczna) opiera się na oryginałach lub w wypadku niemożność zdobyć tzw. "artefaktów"- na bardzo dobrych kopiach. Firma VSO może i jest producentem/dystrybutorem sprzętu który spełnia swoje zadanie ale nie jest, nie była i nigdy nie będzie materiałem do rekonstrukcji historycznej. Pod warunkiem że wreszcie zobaczymy legendarne zdjęcia Kazachskiego Specnazu... Zdjęcia pacjenta które zamieściłeś są świetnym przykładem tzw. Cosplay'u, choć nie ma pełnej zgodności z postacią z gry.
  7. # 7
    Szczegóły, wiadomo o co chodzi. Dexter strzelił małego babola a wy się prujecie jakby nie wiadomo co zrobił.
    •  
      Maza
    • 2016-05-30
    # 8
    Słowo rekonstrukcja nie tylko tyczy się tej historycznej.
  8. # 9
    Autor cytatu: MazaSłowo rekonstrukcja nie tylko tyczy się tej historycznej.
    Słowo rekonstrukcja ma wiele przeróżnych i nie powiązanych ze sobą definicji, ale...


    Autor cytatu: RusOneto co zamieściłeś nie ma nic wspólnego z ogólnie rozumianym pojęciem rekonstrukcji (historycznej)
  9. # 10
    Rekonstrukcja = odtwarzanie, gość odtwarza postać z gry, więc jest swego rodzaju rekonstruktorem. Tak samo na odtwarzanie uszkodzonej twarzy mówi się rekonstrukcja twarzy, jeden ch.. kwestia terminologii. Ludzi przebierających się za postaci z chińskich bajek też można nazwać rekonstruktorami, ale oni mają swoje określenie odtwarzania i nazywają to cosplay.
    •  
      Maza
    • 2016-05-30
    # 11
    Chirurdzy robotę stracą. Rekonstrukcja więzadeł, błony dziewiczej itp. to nie "reko". Nowoczesne i nie koszer.
  10. # 12
    Pozwoliłem sobie zmienić nazwę tematu.
  11. # 13
    Autor cytatu: MazaChirurdzy robotę stracą. Rekonstrukcja więzadeł, błony dziewiczej itp. to nie "reko". Nowoczesne i nie koszer.

    Muahahahahahah, mało kawą monitora nie oplułem :D.
  12. # 14
    Zgoda Kazik.Niech będzie i cosplay. Choć osobiście uważam że cosplay to w miarę wierne oddanie cech osobowych postaci fantasy. Tu umundurowanie prezentowane przez Tachankę istnieje realnie. Więc można się spierać.Poza tym wszędzie pakujemy lunch-miast obiadu,dealle miast interesów, a mowa korporacyjna przypomina bełkot PoliszInglish.
    •  
      Maza
    • 2016-06-02
    # 15
    No nie do końca umundurowanie Tchanki z gry istnieje realnie. Przykładem jest gorka w nieistniejącym kamuflażu
  13. # 16
    Cześć i czołem. Mam pytanie bo właśnie chce robić tachanke i nie wiem zkąd dostać olivkową kamizelke.Jeśli chodzi o gorke już mam i cały sprzęt.
  14. # 17
    Maza przestań śmieszkować znów :_:
    •  
      Maza
    • 2017-01-23 *
    # 18
    To nie ja. Jeśli chodzi o kamizelkę pod spodem to defender-2. Czasami się pojawiają kopie w komisie naszym albo na komisie wmasg od użytkownika Delin0m albo Tanflogio.
  15. # 19
    Jeżeli kwestia terminologii nie jest ważna, to przestańmy się spierać o AK-47, o SVD, o Kalashnikova i o inne nazwy. Walić poprawne nazwy. Reko typa z gry to ciężki kawałek bułki z chlebem. Ale widzę pewne nieścisłości: kolega rekoman ma makarysza-kopyto, ludzik z gry tego już nie ma. Flar (jak ktoś wcześniej zauważył) też brak. Liche reko, niekoszer, ale na Wolin i Grunwald powinno być ok.

    No i czy był sens zakładania specjalnego wątku o cosplayerze postaci z jakiejś tam gierki? Jest wątek do lansowania się swoimi szpejami i sylwetkami O TU . Kolejna nachalna reklama VSO i tyle.