• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    [Wydzielone z tematu 'Ciekawe aukcje']

    http://www.allegro.pl/item426654302_magazynek_ak_produkcja_sowiecka_bakelitowy_cccp.html tulowe bakelity na 7.62, cena jak zwykle wysoka bo od.... ale w sumie niecodziennie się trafiają
  2. # 2
    jesli chodzi o kolege sprzedawce to z tego co wiem jest chetny do wspolpracy z GRH, mozna tez z nim sie dogadac co do ceny
    prosil tez o to aby mu podac jakis zbiorzczy kontakt do GRH , kto sie podejmie? bo kazik na urlopie :)
  3. # 3
    Znaczy się co? Z Mrówką?
    Ja się nie piszę, nie mam talentu handlowego...
  4. # 4
    no, z Mrówką
  5. # 5
    Chyba może mówić za siebie, w końcu zapisał się tu na forum ;)
  6. # 6
    może, ale tak sie zlożylo ze z nim rozmawiałem teraz, to i napisałem :P
  7. # 7
    Autor cytatu: fumfel hubert http://www.allegro.pl/item426654302_magazynek_ak_produkcja_sowiecka_bakelitowy_cccp.html tulowe bakelity na 7.62, cena jak zwykle wysoka bo od.... ale w sumie niecodziennie się trafiają


    Nie chcę robić kryptoreklamy, ale cena wydaje mi się w miarę umiarkowana. Zwróćcie uwagę, że to kal. 7,62. Na egunie są, a raczej bywają, za 60 euro, a w rusmilitary za 39 funtów. Mnie kuzyn kupował w rusmilitary właśnie za 39 funtów od sztuki, bo pilnie potrzebowałem do broni myśliwsko-sportowej właśnie w tym kalibrze, i całe szczęście, że był to prezent, bo w dniu dzisiejszym bym się chyba pochlastał... ;-)

    Pozdrawiam.
  8. # 8
    :) No to niech napisze.
    Z drugiej strony jakieś większe zakupy można by u niego zrobić...tylko co my potrzebujemy ;P ?

    @Wołk. Wiesz cena to zawsze temat drażliwy. Ja za swoje 4 sztuki w zeszłym roku średnio płaciłem 28 zł. Jako, że czasem coś sprzedaję kolekcjonerom...to cena takiego maga to może dojść nawet do 200zł. Zależy jaki, gdzie i komu.
    Ale uczciwie patrząc na to to nie jest on wart więcej jak 60 zł. Może 65 bo jest z fabryki Tuły.
  9. # 9
    ja kupilem za słownie 4! euro, ale przypadkiem co nie odzwierciedla faktu że rynkowa cena jest znacznie wyższa
  10. # 10
    Autor cytatu: yakarov:)

    @Wołk. Wiesz cena to zawsze temat drażliwy. Ja za swoje 4 sztuki w zeszłym roku średnio płaciłem 28 zł. Jako, że czasem coś sprzedaję kolekcjonerom...to cena takiego maga to może dojść nawet do 200zł. Zależy jaki, gdzie i komu.
    Ale uczciwie patrząc na to to nie jest on wart więcej jak 60 zł. Może 65 bo jest z fabryki Tuły.


    Autor cytatu: xsnailxja kupilem za słownie 4! euro, ale przypadkiem co nie odzwierciedla faktu że rynkowa cena jest znacznie wyższa


    Chłopaki, Wy mnie nawet nie denerwujcie! ;-) Zważcie, proszę, że jestem nadciśnieniowcem! ;-))) Całe szczęście, że swoje magi dostałem w prezencie i nie musiałem za to wykładać z własnej kieszeni, bo po tym co piszecie, to wypadało by mi tylko wziąć sznurek! :-)

    Pozdrawiam!
  11. # 11
    Autor cytatu: yakarov:)..tylko co my potrzebujemy ;P ?

    .

    No to doszliśmy :) do momentu gdzie zaczyna się kompletowanie rzeczy najfajniejszych i zarazem największych/najcięższych do pokazów gdzie bez dużej paki na samochodzie ciężko będzie to dowieść na miejsce, gdzie potrzeba ludzi do obsługi itp... :) lub tzw odpierdolka w temacie kompletowania nawet najmniejszych pierdół z epoki (oryginalne nici, igły, skarpetki, gacie itp)
  12. # 12
    Jak to czego potrzebujemy...
    Ja potrzebuję:
    - muchy (Bzzzzzzzzzzzzz bum! :D ),
    - butków,
    - kapelutka, rozmiar 59/60 (nie jest konieczny, mam kepi, wole bandane).
  13. # 13
    Co potrzebujemy? Mówiliśmy na sesji.. hełmów nam trza. Jak by mrówka miał w rozsądnej cenie dla nas.. Z tego co pamietam conajmniej 3 potrzeba.

    Ali / Krzychu - nie wiecie czy Wowka nie ma czasem hałerów ?
  14. # 14
    Na hełm to ja też się piszę - w rozsądnej cenie - na sesji mnie nie było - więc się na niej nie wypowiadałem.
  15. # 15
    Hełm i ja poproszę.
  16. # 16
    Hełm ;) M60 najlepiej.
  17. # 17
    :D Jak mnie to cieszy, że takie zainteresowanie hełmami.
    Ja możliwe, że też jeszcze 60tke bym zabrał tak do kolekcji.
  18. # 18
    Hełmu na łeb nie wsadzę, na plecak powieszę i niech będzie jako wypełniacz przestrzeni :) - trzeba zagospodarować 'siebie', to będzie się dobrze wyglądać. (Wychodzą ciągoty plastyczne na wierzch...)
    •  
      wilu
    • 2008-08-27 *
    # 19
    Czasami Wowka ma hełmy ale rzadko. Mnie się udało wyrwać M 40 za śmieszną kasę.
    Z Wowką jest taki problem że on na Bytom z Kaliningradu pociągiem i przywozi tyle ile w sumki załaduje :) i rzeczy które są duże albo ciężkie a zarobek na niech nie wielki to mu się nie opłaca przywozić (buszłat to mi już ponad rok przywozi a desantowej michy nie bo nie można w nią nic wpakować tak jak w kociołek hehehe). 5-6 września jest giełda wiec go wybadam co i jak z tymi hełmami.
  19. # 20
    wilu, zapytaj go jeszcze o sapogi 36-37, lub desanty 36-37, przypomne sie jescze przed giełda :)
  20. # 21
    Potfur - też nie mam zamiaru tego na głowie nosić :P
    Może ktoś wydzieli temat?
    •  
      wilu
    • 2008-08-27 *
    # 22
    xsnailx ok zapytam. Z fajnych fantów to miał ostatnio troczki metrowe w komplecie po 5szt. pokrowce na michy desantowe kolor ciemna zieleń.
  21. # 23
    komplet troczkow bym kupil :)
  22. # 24
    Kupiłbym zimową kurtkę do afganki - duży rozmiar
    I hełm wz. 60
  23. # 25
    wilu pokrowiec na miche desantu ;)
    •  
      Geno
    • 2008-08-27 *
    # 26
    Spodnie do Afganki na 90 cm w pasie max i około 180 cm wzrostu.
  24. # 27
    Wszyscy coś by kupili, a kto będzie gadał? :)
  25. # 28
    Kolega Marek alias SM bywa raz w miesiącu w Bytomiu i można się z nim dogadać na odbiór osobisty.Troczki i pokrowce na manierki możemy załatwic.
    Flory ,KZS`y i inne badziewia.
  26. # 29
    Ale wy sie zawcze czaicie z ta mrowka.......jak ja was lubie i te wasze opowiesci kto co kupil tanio za 1 $ albo co tam ostanio było za góra 2 $. Jak coś bedziecie chcieli kupic to pisac ile sztuk to zawsze daje upusty. Kurde jak tam czytam te promocje po 1 $ to sam chce wziac w tym udział... w razie czego jestem pod para na wasze rozkazy....
  27. # 30
    aa tak na marginesie to sami widziecie jak teraz z towarem i jakie ceny maja ukraincy sa niekiedy wieksze niz w polsce. No wiecie wam to juz ciezko dogodzic pod wzgledem fantow bo macie juz duzo podstawowych sprzentow. Wiecie zawsze mozna gadac ze cos jest tanio za morzem takim i takim oceanem. Kazdy chce kupic tanio..... nawet ja i potem zarobic fortune-hahah. Tylko co wychodzi z takich opowiesci to sami wiecie..... zazwyczaj jest tylko gadanie o cudach.