• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Priviet.
    Otóż chcialbym sobie stworzyć do ASG taki secik, w którym będzie RPK74m, maskałat KZM oraz Smiersz.
    Maskałat już mam KZM w Srebrnym Liściu bodajże(zielony z białymi plamkami).
    Czy ta stylizka jest możliwa, chodzi tutaj o realność takiej stylizki, że tak mogła wyglądać sylwetka jakiegoś rosyjskiego żołnierza.
    Odnośnie RPK to najlepsze będzie LCT? Aktualnie znaleźć nie moge. Jest cymowskie, ale nie jest to za fajne.
    Do tego Smiersz od RPK.
    Co sądzicie o tej stylizacji.
    Ew. Mógłbym zmienić gdyby w tym coś nie pasowało, replikę na AKS74, lub AK74m i Smiersz od AK.
    Ogólnie jeśli to jest dobrze. Pod jaką jednostkę by to podchodziło?
    Smiersz RPK - http://frontowiec.com/index.php?p993,oporzadzenie-smiersz-rpk
    Smiersz AK - http://frontowiec.com/index.php?p990,oporzadzenie-smiersz-ak

    Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
  2. # 2
    „Sty­lizka” co to za słow­nic­two… KZM to naj­gor­sze co mogłeś kupić. Prze­wiewny dre­sik nie­na­da­jący się w zasa­dzie do niczego. Jeśli chcesz jakąś w miarę realną sty­li­za­cję to pro­po­no­wał­bym gorkę 3 od barsa, a KZM’a weź sobie do bie­ga­nia czy coś: v
  3. # 3
    Ależ Nojmiś, kolega tutaj nawet chyba nie wie, czym jest stylizacja, więc gorka od Barsa na niewiele mu się zda.
    Co do samego posta: dowiedz się, co ci się podoba, bo podejście w stylu "kupię maskałat i smiersza, i będzie git ruś!" to wziąłeś chyba z "maniaków stilgara", czy innego forum/facebookowej grupy dla 12-letnich dzieciaków, gdzie dzieci zobaczyły Uprzejmych i teraz proszą, żeby im wszystko podać na tacy, bo "HEHE RUSCY ŻOŁNIERZE TACY FAJNI". Znajdź jakąś jednostkę która ci się podoba, i kup pod nią szpej, a nie na odwrót. Jak będziesz miał jakieś pytania o dokładniejsze rzeczy, to śmiało pytaj - ale ten post jest dowodem twojego lenistwa, i szablonem jak NIE PYTAĆ.
    I jak już masz używać pozdrowień w stylu "priwiet", to pisz po polsku, a nie angielsku. No chyba, że mówisz "Automat Kalashnikova AK-47", wtedy nie ma już dla ciebie ratunku.
    EDIT2: drobne wyjaśnienie dot. "maniaków"
  4. # 4
    @Delici0us, wyczerpałeś temat. Fioletowy, skoro już jesteś na Rusie to poszukaj na forum, poczytaj, zobacz zdjęcia. Wtedy wróć sprecyzuj co chcesz robić, jaki budżet możesz przeznaczyć i wtedy możemy ci jakoś pomóc. Podejście „robie ruskich, bo som fajni” jest złe i nie prowadzi do niczego, a najwyżej wyprowadzisz z równowagi ludzi, którzy już od dłuższego czasu siedzą w temacie :D
    •  
      Maza
    • 2016-07-11
    # 5
    Najs

    Załączniki:

    • 13613124_1106940519386267_7871998495050920944_o.jpg
  5. # 6
    Kupuję RPKK74m od LCT.
    Mam fotę i chcę żeby to wyglądało tak.
    Na focie jest ten wlaśnie i smiersz(najprawdopodobniej od RPK).
    Jedynie maskałat od mojego odbiega bo mam co innego chyba.
    I orientujecie się skąd ta fota? Gruzja?

    Załączniki:

    • 13652570_1648951622091905_1213450938_n.jpg
  6. # 7
    No kur@# nie, no po prostu nie, trzymajcie mnie bo zastrzelę i zakopię 6 metrów pod ziemią. Chłopie, żeś se wyrobił już ładną opinię powiem Ci, pierw zadajesz pytanie typowego gimbusa z wumazga, teraz dajesz zdjęcie które prawie w 100% odpowiada twoim wymaganiom, gdybyś tego nie mógł zrobić wcześniej, a skąd jest to też można sprawdzić bez problemowo. Dwoma kliknięciami dowiedziałem się że to zdjęcie jest z najprawdopodobniej z Gruzjii. Skoro chcesz żeby to wyglądało tak, to weź się do roboty. Gościu chyba ma KZM, a jak koledzy powiedzieli wyżej unikaj tego jak ognia.
    Edit 1. Smiersz nie wiem czy jest RPK, po za tym jest on rzadko spotykany w polskich sklepach.
  7. # 8
    http://frontowiec.com/index.php?p993,oporzadzenie-smiersz-rpk

    Co jakiś czas są dostawy, sprawdzam na bierząco.
    Temat do zamknięcia. Sam się już wszystkiego dowiedziałem.
  8. # 9
    To po jaką cholerę d@$! zawracałeś. Jakby nie można było od razu samemu poszperać.Jak dla mnie tematy tego typu powinny być usuwane z automatu.
  9. # 10
    Dziwi mnie agresja niektórych użytkowników, każdy jakoś kiedyś zaczynał.
  10. # 11
    Cholera aż się boję zapytać o swój sprzęt :P
  11. # 12
    Panowie, trochę więcej kultury. Naprawdę wstyd czytać niektóre wypowiedzi w temacie.
  12. # 13
    Tacy z Was znawcy a nawet nie podejmiecie dyskusji na temat maskałtu gościa na fotce wg mnie on najpewniej nie ma KZMa ,a raczej KLM chociaż i tutaj pewności nie mam z powodu mnogości odmian tego ciuchów. Sam KZM to bardzo fajna rzecz i nie zgodzę się z opiniami innych ,że to najgorszy zakup. Fotka pochodzi z wojny w Osetii południowej z 2008 roku. Kup Smiersza pod AK podam Tobie kilka powodów
    Co do szpeju gostek z fotki ma smiersza dosyć starej generacji można wyczuć to po szelkach i kolorze.
    1) 30nabojowe magazynki 5,45 są wygodniejsze w użyciu.
    2) W razie czego jeżeli zmienisz koncepcje to smiersza SSO pod AK sprzedasz na pniu

    Co do wypowiedzi powyżej. Weźcie się ogarnijcie bo aż wstyd. Skoro tacy z Was wielcy znawcy i eksperci czemu nie pomogliście przecież zadał pytanie. Pomyśleć że to ostatnio mi i moim kolegom wytykano złośliwość....

    PS co by nie było to ,,Priviet'' razi w oczy jak słońce na kacu...
  13. # 14
    Też na początku myślałem, że to KLM, ale nie widzę odczepianego kaptura. Kieszeń na rękawie wygląda też na za dużą i jest obecna na obu rękawach (KLM ma tylko na lewym). Nie widzę też charakterystycznych pętelek na maskowanie. W związku z czym wydaje mi się, że jednak jest to KZM.
  14. # 15
    @Lookas, a czy Ja byłem gdzieś złośliwy? Napisałem, żeby poczytał, pooglądał zdjęcia i wtedy możemy mu jakoś pomóc przecież.
  15. # 16
    @Kazik to może będzie KZM-P Modoxu ta kieszeń na rękawie mnie zmyliła. Powiem Tobie że X czasu temu widziałem bodaj na profie KLMa z kieszeniami na obu rękawach. Jak nadmieniłem opcji jest ogrom i na dobrą sprawę kwestia jest taka jaki krój jest dla kogo wygodniejszy bo oba są koszer.
    @Ulman no Ty akurat nie byłeś złośliwy. Chociaż po co polecasz gorkę komuś kto ma KZMa?
  16. # 17
    I Wy się dziwicie, że to forum uważane jest za buraczane. Wstyd...

    Ulman - swoją frustrację mógłbyś rozładować wywodem n/t sprzętu, popisać się wiedzą.
    •  
      Maza
    • 2016-07-19
    # 18
    Ja się z jednej strony chłopakom nie dziwię. Ile można odpowiadać na te same pytania. Tym bardziej, że jest od tego oddzielny temat.

    Każdemu nerwy puszczają, ja po prostu przestałem odpowiadać na wątki, gdzie zadający pytanie nie może poświęcić dosłownie 15tu minut na poszukanie odpowiedzi na forum, czy szpeju którego szuka na allegro tylko oczekuje odpowiedzi na tacy.