• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Ja mam też problem z rozmiarówką. Mam około dwójku wzrostu, 122 w klatce i 110 w pasie. Niby 60-6 powinien pasować, ale rękawy i nogawki dużo za krótkie, 7 ma dłuższe?
  2. # 62
    Tak. Ja przy 195 wożę sie w 7 i pasuje jak ulał
  3. # 63
    Skąd wziąłeś go, sam sprowadzałeś?
  4. # 64
    Czy rozmiar kamizelki 1 bedzie pasował na gościa 188 wzrostu?
  5. # 65
    Rozmiar 1 to maksymalnie do 176cm wg mnie.
  6. # 66
    Kwestia też jaki masz obwód klatki piersiowej, ale i tak będzie troche przykrótka moim zdaniem.
  7. # 67
    @Hooligan, bierz 2, jeśli jesteś "przy kości" to nawet 3.
  8. # 68
    Tak tak, "zawsze" biorę 2-ke...
    Zdziwił mnie jednak fakt ze gość sie zarzeka ze kamizelka ma 56cm dlugosci(od ramienia do pasa, bez najajnika) co by sie zgadzało...
    Pytam bo nigdy nie miałem okazji przymierzyć 1-ki...
  9. # 69
    Powiem tak, mamy w ekipie 6b23 w roz.1 i 2, jedynka jest nie tylko "chudsza" ale i trochę krótsza.
  10. # 70
    Mam małe pytanie, bo mam dość duży problem z rozmiarówką. Mam 195cm wzrostu, 120 w klatce i 125 w pasie, czy rozmiar 60-7 powinien być ok?
  11. # 71
    Tak, ja mam 2m, 120 w klacie, 110 w pasie i mundur 64-7,szczerze, to trochę worek, ale wygodnie.
  12. # 72
    Akurat o klatę, długość rękawów i nogawek to się nie boję, gorzej z pasem, 125cm to jednak sporo i mimo, iż zrzuciłem parę kilo nadal mam duży problem ze spodniami.
  13. # 73
    Witajta. Szukam dla siebie umundurowanie w maskowaniu "Partizan" Niestety rozmiarówka podana,a ta faktyczna się różni, więc prosił bym o radę. Mam 173cm wzrostu,88 w klace i 80 w pasie,czyli szczupły. Zastanawiam się czy w rozmiaróka 46-4 nie będzie za duża. Pisze,ze na 176 wzrostu i 78-86 w pasie.
  14. # 74
    Jesli chodzi o SSO to będzie ok, może byc minimalnie za długi
  15. # 75
    Ja noszę o rozmiar za długiego Partizana i jest OK. To mimo wszystko luźny strój (nawet przy idealnie dobranym rozmiarze), więc tak czy inaczej wygląda się nieco menelowato i taki już tego urok.
  16. # 76
    Z tego co pisze to SSO. Z tego co widzę to bardzo luźnie to wygląda. Chciałem tego uniknąć by nie wyglądać jak w worku,ale nic. Z tego co widzę to tylko rozmiarówki na niedźwiedzie :]

    I na koniec. To co znalazłem to dwustronny maskałat SSO za 400zł,lecz też znalazłem Partizana Alfa na Red Zone. Jest jakaś wielka różnica? SSO Rosyjskie,a tamto kopia?
  17. # 77
    SSO jest rosyjskie i to noszą Ruscy.

    Redzone to polski wyrób, którego nie używa nikt w Rosji
  18. # 78
    Pomijając kwestię autentyczności, to Alfa ma kompletnie inny krój (nie jest np. dwustronna).
  19. # 79
    Dobra. Już zakupiłem to SSO. Zobaczymy jak to będzie na mnie leżeć. Dzięki za odpowiedzi.
    •  
      Mila
    • 2015-10-30
    # 80
    Panowie, jeśli ktoś posiada bluzę M21 w Cyfrze, moglibyście mi powiedzieć jakiej długości są rękawy mierzone od szwu ramienia? Chodzi o rozmiarówkę 52-4. Ewentualnie rozmiarówka 56/58-4.
  20. # 81
    Chciałbym coś dodać od siebie. Mam 165cm wzrostu , 100cm w klatce na wydechu i ok 85/87 w pasie więc zamówiłem sobie mundurek w rozmiarze 50/2 który miał być dla osoby 164-167 wzrostu , 98-102 w klatce. Właśnie dostałem paczke z cyfrową florą wz09/10 ( świetny mundurek swoją drogą :D ) i okazało sie że bluza która miała być na kogoś metr w klacie ma 120 CM OBWODU ! Spodnie są w porządku , troszkę luźne ale mogą być, ale bluza jest tak szeroka że materiał który powinien leżeć na barkach leży znacznie niżej i gdy tylko uniosę ręce cała bluza wychodzi ze spodni ;/ Moge wymienić na rozmiar 46/2 ale nie jestem pewien czy tu nie będzie problemu w drugą stronę np za małe spodnie ;/ Tu pytanie do was Koledzy . Jak bardzo różnią się w rzeczywistości rozmiary mundurów jeśli chodzi o szerokość w poszczególnych stopniach np. 46 a 48 lub 50 ? Niby powinny o 4 cm ale jak jest na prawde ? I jak to sie ma do spodni ?
  21. # 82
    Coś jest nie tak z rozmiarem bluzy którą dostałeś. Jeśli masz możliwość to dokonaj zwrotu.
  22. # 83
    Witam. Jestem tu nowy i powoli edukuje się w rosyjskim szpeju. Chciałbym na początek zamówić sumraka i gorkę. Tylko nie wiem jak ma się rozmiarówka rosyjska w stosunku do rzeczywistości. Czy wymiar klaty i długość spodni są zawyżone/zaniżone? Mam 195 cm wzrostu i jakieś 102-104 cm w klatce. Także jeżeli chodzi o rozmiar bluz to celuje w 52-54. Jak ze spodniami? Musi być 7 czy 6 na 188 też będzie ok? Przykładowo gorka 3 splav chyba nie występuje w rozmiarze 7. Szóstka już tak.
  23. # 84
    Pytanie mam jeśli chodzi o maskałaty SSO partizan
    Jestem na granicy rozmiarów - pas 84, klata 94, wzrost 179. Nie wiem jaki brać rozmiar - czy 44-46 lub 48-50, i czy 4 lub 5 wzrost? Może ktoś coś poradzić?
  24. # 85
    chcesz bardziej workowaty to weź 48-50/5

    48-50/4 może sie podwijac przy kucaniu i odslaniac kostki