• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam, nasze hobby się rozwija i mamy już kamizelki 6B46 w cyfrowej florze teraz przyszedł czas na oprzyrządowanie i plecaki. A więc pytanie do Was moi drodzy, jakie oprzyrządowanie i plecaki polecicie do 6B46 oczywiście w cyfrowej florze. Kolejna sprawa to magazynki do RK-05. Szukam niesztyrkających najlepiej na 30 kulek tak jak oryginały i takie które nie łamią się przy wyjmowaniu tak jak fabryczne sztyrkajki od Boyi... Było by dobrze gdyby nie latały one też we wszystkich kierunkach świata :/
    Pozdrawiam!
    •  
      Uber
    • 2016-10-22
    # 2
    1. Nie widziałem jako takich realcapów do ak74, kuo midy/lowy i ładuj wedle uznania. Jedyne niezniszczalne zaczepy mają palne magi, także przeróbka na palne albo delikatne obchodzenie się z nimi
    •  
      Maza
    • 2016-10-22
    # 3
    Pomyślcie nad przerabianiem palnych magów, są niezniszczalne i podczas przeróbki dopasowujecie sobie je idealnie do waszych replik. Co do plecaka to chyba ten od 6sz112 by najlepiej pasował.
  2. # 4
    To wszystko podpięte jest pod MOLLE?
    Do czego są te mniejsze moduły wyżej?
    Dolne na magazynki, Boczne na granaty GP-25. A górne?
    To na ramieniu to chyba na krótkofalówkę ale te niżej to nie wiem.

    I jakie magazynki niesztyrkające polecacie?

    Załączniki:

    • 6b46_vest_-_innovationday2013part1-62_1_.jpg
  3. # 5
    Kupiłeś kamze i nie dowiedziałeś się o niej nic? Jak mądrze...

    https://grey-shop.ru/6b46-original - masz opis, ale następnym razem wysil mózgownice, i poszukaj trochę info o tym co kupujesz. To naprawdę nie jest trudne, a pomaga zaoszczędzić kłopotów.

    Ze stricte asgejowych, to wg. mnie najlepsze są midy od MAG-a, ale jeśli chcesz faktycznie niezniszczalne i idealnie podpasowane to rób tak jak Maza pisał.
  4. # 6
    Jeśli nie zależy ci tak bardzo na koszerności to... metalowe magazynki od cymy wzorowane na tych od Tantala są praktycznie niezniszczalne - katuję 4 sztuki od dwóch lat i jak mi rozsypią się MAG'i, G&P i G&G to będę brał tylko te.
    Jeśli musisz mieć koszerne i pancerne - przerabiaj ostre.
  5. # 7
    Michail kupowaliśmy w Rosji. Początkowo w planach były 6B23 ale na stanie mieli tylko 2 sztuki, więc wybór padł na 6B46 i wówczas nie miałem zbyt dużo czasu na decyzje bo znajomy zapytał jedynie smsem czy brać. Za kamizelkę wyszło nam ostatecznie 250zł / sztuka więc jak by nie patrzeć było warto.
    Czyli podsumowując do tej kamizelki pasowało by dokupić 3-4 ładownice na magazynki, 1 na radyjko, plecaczek i trzy te małe u góry to na granaty tak?

    A co do przerabiania ostrych magazynków, to do Boyi upcha się ostrego bez piłowania czy szlifowania? I kolejne pytanie się rodzi czy jak magazynek wytrzyma to czy replika się nie połamie? Strasznie to RK-05 delikatne.
    •  
      Uber
    • 2016-10-23
    # 8
    Do przerabiania najlepiej src, G&P. Replika wytrzyma, części o które chaczy magazynek są najczęściej stalowe
    •  
      Maza
    • 2016-10-23
    # 9
    Cośty, nie masz się co bać, że któreś z nich pęknie :D Co do wkładów to jeszcze elementy aka. battleaxe pasują.

    Co do przerabiania
    https://rusmil.net/main/pl/artykuly/71/przerabianie_magazynkow_na_potrzeby_asg.html
    https://www.youtube.com/watch?v=Dh_gWxSOabQ