• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam, zima zbliża się wielkimi krokami, i postanowiłem sobie kupić cyfrową florę, i tutaj pojawiają się problemy...
    Jako że nie jestem mały, bo mam 2m wzrostu, i nie mogę nigdzie znaleźć rozmiaru na mnie, dosłownie przeszukałem co mogłem, i dalej nic. Pisałem nawet czy byłaby taka opcja że mógłbym zamówić specjalnie dla mnie cyf. florę, i nie ma takiej możliwości, bo wszystko co mają jest w ofercie.
    Te forum jest moją ostatnią szansą, chciałbym prosić o informacje (jeżeli ktoś takie posiada) gdzie przyjmują zamówienia na takie duże wymiary, albo nawet czy ktoś podjąłby się uszycia specjalnie dla mnie takiego munduru.
    (Znane mi strony rosyjskie też patrzałem, nie mają).
  2. # 2
    Rozmiar 6 będzie dobry, sam mam równo dwójkę i już przez to przechodziłem.
  3. # 3
    Popieram , mam 195 i rosyjska 6stka ( mowa o mundurach a nie dresiku w kamuflażu za 120) jest idealna. Popytaj na allegro ludzi którzy sprzedają mundury "hurtowo". Część z nich może sprowadzić twój rozmiar :)
  4. # 4
    Shmel666 czy jakoś tak on jest twoim ratunkiem.
  5. # 5
    Dziękuję za pomoc :)
  6. # 6
    Czandel, a jak z "ruchliwością" w tej 6-stce? Masz duże luzy, czy na styk jest?Bo coś słabo mi się chce wierzyć w to że 6 będzie na mnie dobra. Ponieważ tam mają napisane że ona jest do 188cm.
  7. # 7
    Bartek, będzie dobra. Tak jak mówiłem, sam mam równo 200cm a latam w 6-óstkach i nie ma żadnego problemu.
  8. # 8
    Ruska rozmiarówka, to ruska rozmiarówka . To co piszą nie zawsze ma pokrycie w rzeczywistości. Wszystko zależy od kroju munduru. Gorka miała mnóstwo luzu ,z kolei afganka jest "na styk" jak ty to nazwałeś.
    •  
      Maza
    • 2016-12-02
    # 9
    Ja z kolei jestem 12cm niższy od Was drągale a noszę same piątki, gdzie teoretycznie szóstkę powinienem nosić.
  9. # 10
    Witam, ja mam na zbyciu dużą cyfrową florę wz.09 zakupiłem na Frontowcu jednak gdy okazała się za duża sprzedawca nawet nie odpisuję gdy pytam o możliwość wymiany. Po więcej szczegółów proszę pisać na mail tomek13200@interia.pl