• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    *DISCLAIMER*
    *Replika w moim posiadaniu jest pierwszą próbą zrobienia repliki RPG-26 od zera i błędy przeze mnie opisane mają być zlikwidowane w kolejnych wypustach tworzonych stricte na sprzedaż*

    część główna repliki jest jest zrobiona z mieszanki tworzyw stucznych z laminatami by jak najbardziej oddać fakture ostrego odpowiednika.
    Cała reszta oprócz bloku spustowego oraz gumowych nakładek z obu stron jest wykonana z metalu. Blok spustowy jest zrobiony z drewna i pokryty żywicą dla wzmocnienia
    Nakładki są odlane z gumy.
    Cała replika waży na oko 2kg (Bieda i brak jakielkolwiek wagi w domu) załadowany ostry odpowiednik waży 2,4kg
    Pierwsze co zauważyłem w replice po otwarciu paczki to bardzo ładne oznaczenia i kalkomianie.
    Nitowanie zrobione identycznie jak w ostrym półokrągłymi nitami, nie zrywanymi jak w chińskich kopiach
    Po dłuższym obglądzie repliki znalazłem parę małych niedociągnieć które były spowodowane lekkim pośpiechem z wysyłką repliki recenzji.
    Jednakże z tego co mi wiadomo większość z nich ma być całkowicie usunięta w kolejnych modelach wypuszczonych na rynek
    Między innymi lekko odklejające się kawałki w przedniej nadkładki która została sklejona kropelką zamiast klejem długowiążącym jednakże nie wpływa to w żaden sposób na wygląd ani nie wygląda, żeby miało się prędko rozwalić.
    Co do niezgodności to w sumie moge się tylko przyczepić do nieruchomych nastaw w przyrządach celowniczych ale z racji, że to wersja niestrzelająca to nie przeszkadza to w żadnym stopniu a sprawia, że ten element nie ma prawa się luzować.
    Co do pasa nośnego nie mam jak się wypowiedzieć z racji nie dostania go razem w paczce z racji pośpiechu ale kiedy już go dorwę i nie zapomnę to zaaktualizuję recenzję pod tym kątem chociaż pasek to pasek nie ma co w nim zepsuć :P

    W ogólnym rozrachunku daję 5z mikroskopijnym minusem na 5.
    Jak za cenę 250zł to najlepsze co możemy dostać zwłaszcza, że ostre RPG-26, 22 etc. są bardzo trudno dostępne na naszym rynku a i ceny nie schodzą poniżej 400-500zł

    Nie ogarniam wrzucania tutaj zdjęć więc daje po prostu link do fotek uploadowanych na Imgur.com
    http://imgur.com/a/EPe18
  2. # 2
    Ładna nie ukrywam poczekam chwilę aż dopracują i kupię parę.
  3. # 3
  4. # 4
    #Assasin- Nie ma na co czekać, usunęliśmy te minimalne niedoskonałości z wersji do szybkiej recenzji. Wszystkie wersje do sprzedaży są poprawione :D
  5. # 5
    Ktoś ma kontakt do ivan Technology? Bo strona na fb już nie istnieje.