• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 91
    Właśnie dogaduję z nimi szczegóły :)
  2. # 92
    Mnie się podoba :)
  3. # 93
    Październik dobry jest.... :)
  4. # 94
    Ja kasę najwcześniej będę miał w sierpniu. Więc mnie interesują terminy bardziej odległe niż lipiec ;)

    im więcej czasu spędzimy w zonie tym lepiej. Może uda się zobaczyć coś więcej..
  5. # 95
    Autor cytatu: maryśJa kasę najwcześniej będę miał w sierpniu. Więc mnie interesują terminy bardziej odległe niż lipiec ;)


    Z tym że jeśli teraz zabukujemy miejsca, to zapewne kasę trzeba będzie wpłacić szybciej niż w sierpniu...
  6. # 96
    Kamil - no i to mnie boli. Najwyżej odpadnę, albo później jakieś miejsce się znajdzie.
  7. # 97
    Chyba będę miał dla Ciebie dobre wieści :)

    2 day trips are more for TV crews, photographers, journalist. There is still allot of room I can order a bus for up to 50 people. not a problem. I $50 deposit from everyone and then remaining the day of the tour in Euro's, US. Local. pounds , CC what ever suits you best.
    Sergei


    Powoli będę nas zgłaszał w takim razie. Ilu ludków mam wpisać?
  8. # 98
    Ja jestem na 100% chętny, jak będzie znany dokładny termin i koszt, to możliwe, że jacyś znajomi się jeszcze znajdą. Nie sądzę, by mieli na Ukrainie problem z zamianą małego autobusu na duży ;)
    Mam jeszcze pytanko - jak z wizami?
    No i czy szukamy jakiegoś noclegu w Kijowie czy ewentualnie przekimamy na dworcu?
  9. # 99
    Autor cytatu: grigorijJa jestem na 100% chętny, jak będzie znany dokładny termin i koszt

    Termin - 11 października. Cena - 145$ bez dojazdu i spania. Ale pewnie wszystko na 100% dogra się dopiero po zabukowaniu miejsc.
    Autor cytatu: grigorijMam jeszcze pytanko - jak z wizami?

    Obywatele RP wjeżdżają na paszport (na granicy tylko dostajesz jakiś papierek wjazdowy na pdst. którego możesz przebywać na Ukrainie bez wizy 90 dni).
    Autor cytatu: grigorijNo i czy szukamy jakiegoś noclegu w Kijowie czy ewentualnie przekimamy na dworcu?

    No ja jestem za jakimś tanim hostelem czy czymś w tym guście, mam obawy przed spaniem na ukraińskim dworcu ;)

    Dobra, liczę w takim razie: siebie, Kazika+1, Grześka, Marysia, Willarda, Echelona, Kałasza, Rickena czyli 9 osób i tyle zgłoszę przy rezerwacji. Jak ktoś się obudzi z jakimiś znajomymi czy coś, to go najwyżej później zgłoszę (nie powinno być problemu).

    edit
    Dopisany.
  10. # 100
    Kamil - dopisz rickena i vergia do listy.


    trzeba zdjęcia w paszportach aktualizować:P
  11. # 101
    Mam pytanie: Czy ktoś mógłby zrobić przelew 50$ Visą, jako zaliczkę? Oczywiście wszyscy się na to wcześniej zrzucają. Po obecnym kursie, wychodzi 16zł na głowę przy 10 osobach. Niestety ostatnio miałem problemy z moją kartą (zżerała mi kasę na jakieś opłaty bankowe), więc wolę sobie odpuścić jakiekolwiek płatności przy jej pomocy.
  12. # 102
    Ja niestety mam same "elektrony"
  13. # 103
    Już nieważne, Grzesiek zrobił przelew :) Pamiętajcie żeby mu kasiorkę oddać.

    edit
    Dostaliśmy potwierdzenie wpłynięcia zaliczki, teraz poproszę od wszystkich te dane:

    In order to book the tour we require (per person):
    - your name as in passport;
    - your passport #;
    - your date of birth;
    - your job title;


    Czyli imię i nazwisko takie jak wpisano w paszporcie, numer paszportu, data urodzenia i zawód (niby napisane jest "stanowisko", ale raczej nie wydaje mi się żeby chcieli wiedzieć czy ktoś jest dyrektorem?). Wrzucać mi na maila.
  14. # 104
    Odnośnie job title, to wydaje mi się, że właśnie o dyrektora im się rozchodzi. To taka "ankieta" by wiedzieć, kto jest decyzyjny, np w sprawie wyboru firmy organizującej imprezy firmowe ;)
    Podobnie się podaje na stronach do pobierania programów testowo - wybiera się z listy czy jest się kierownikiem, osobą decydującą o zakupach, osobą mającą wpływ na wybór towaru albo szaraczkiem :D
  15. # 105
    1. Ode mnie bedzie lacznei 4 osoby. moj brat z dziewczyna, i ja i moja zona. (chociaz laski mowia cos o paryzu zamiast prypeci...)
    2. 22 maja byl tam koles i ogladal oko wiec jest to mozliwe. czy mozesz ,kamil, zapytac o te opcje? http://forum.pripyat.com/showthread.php?t=3379
    3. chodza lotki o koniecznosci wyrzucenia butow i spodn w ktorych sie bylo ;) nie jedzcie w gorce/partizanie ;)
    wartalo by pocztac to forum:
    http://forum.pripyat.com/showthread.php?t=3383
    i zlozyc sie na jakis licznik.
  16. # 106
    Wyszła trochę kaszana. Nie wiem czy to niezrozumienie, czy co, ale okazało się że dwudniowa wycieczka kosztuje... 410$ od osoby, a jednodniowa 145$. W takim razie chyba jednak wolę wersję jednodniową, zwłaszcza że w porównaniu z bispolami i innymi jest dosyć szeroka.
  17. # 107
    145$ + przejazd itd. za 1 dzien / 560 za 4 dni..

    no nie wiem.
  18. # 108
    Ja jednak wolę wariant 1 dniowy. Wtedy dodatkowy czas można przewidzieć na zwiedzanie Kijowa.
  19. # 109
    lub Lwowa
  20. # 110
    Lub Kijowa i Lwowa ;)
    Nie no, po prostu jak mam przeznaczyć 600zł na drugi dzień tylko za sam pobyt w Prypeci (bo tak wygląda opcja dwudniowa, jeden dzień jest dla fotografów/badaczy czy innych którzy chcą tam siedzieć 12 godzin), to trochę mi szkoda.
  21. # 111
    Sam dojazd do Kijowa tani też nie będzie...
  22. # 112
    Przypominam o przysyłaniu mi swoich danych, bo na razie dostałem tylko od Kazika i Grześka!
  23. # 113
    Z powodów finansowych ja na ten rok odpadam.
  24. # 114
    kamil oswiec mnie pliz czy to sie stalo tak ze mamy zaplacona zaliczke a teraz sie okazuje ze to byla cena za 1 dzien?
  25. # 115
    Hmm, nie chciałbym nikogo oskarżać, więc obstawiam żeśmy się trochę nie dogadali. A zaliczkę można wycofać w każdej chwili. Tylko chciałbym zauważyć, że przy opcji dwudniowej mają prawie identyczną cenę co SZ (bo jak widzę, im już wzrosło z 900 do 1170zł), a przy jednodniowej jak Bispol, za to oferta jest ciekawsza niż w Bispolu (no i ci ostatni śmierdzą krętactwem na odległość). Zasadniczo mógłbym ich teraz olać i zażądać zwrotu kasy... tylko po co? Jak widzę to ceny wszędzie są takie same, a ci przynajmniej zapewniają nam dowolny termin jaki chcemy.
  26. # 116
    W przeliczeniu na złotówki, zaliczka wyniosła 177,65zł.
    Termin wycieczki 17.10.2009 od godziny 9:00 do 18:00
    W zależności od miejsca zamieszkania, różne czasy dojazdu są, prawdopodobnie wypadnie nocować w Kijowie przed lub/i po wycieczce.
    Były tabuny chętnych, teraz wygląda na to, że jedzie nas 3-4 osoby ;)
    Jak ktoś jest zdecydowany, a nie wysłał danych Kamilowi, proszę o odzew.
    Jak ktoś ma jakieś uwagi odnośnie terminy czy jakiekolwiek inne, też proszę o napisanie ich.
  27. # 117
    Termin ustaliłem na 15-18. Dzień na dojazd, dwa na zwiedzanie, jeden na prypeć. Jak będę coś wiedział o cenach noclegów to napiszę. Na razie wciąż czekam na wasze dane, bo w cztery osoby nie opłaca nam się jechać (cenowo przynajmniej).
  28. # 118
    W zwiazku z faktem, iz wyjazdu njprawdopodobniej nie bedzie, a zaliczka przepadnie stawiam wniosek o zwrot grzesiowi kasy, przez osoby, ktore (tak jak ja) pisaly sie i nie pojechaly. Poczuwajacy sie do zwortu niech wpisza sie ponizej, by grzes wiedzial ile kogo zczardżowac.
    Jesli jednak ekipa jedzie i zaliczka nie przepdnie to postu nie bylo.
  29. # 119
    się piszę jako "zwrotodawca"
  30. # 120
    jo tys.