• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam. Mam problem.
    Otóż mam sobie secik:
    -replika K6-3 Redzone z czarnym pokrowcem
    -Defender 2 Irt
    -Smiersz oliwka SSO
    -Mundur Multicam MTP
    -Specnazy (buty)
    -Ochraniacze na kolana oliwkowe mil-tec
    -Mechanixy original czarne
    -Kominiarka helikon
    I tu moje pytanie czy ten set nadaję się do stylizacji na FSB czy raczej nie ? Jeżeli nie to bym prosił o jakieś rady itp...
  2. # 2
    Zaczynam rozumieć Maze a długo się przed Tym broniłem.

    Jak użyłem opcji szukaj to znalazłem kilka takich tematów.

    Zacznijmy od tego, żebyś poważnie się zastanowił co posiadasz:

    Multicam czy MTP? :)
  3. # 3
    Fakt mój błąd. Chodziło mi o MTP.
    •  
      Maza
    • 2017-05-10 *
    # 4
    Autor cytatu: el DarioZaczynam rozumieć Maze a długo się przed Tym broniłem.


    Dzięki. Ech ten rus.mil już zupełnie na psy zszedł...

    Ja się nawet zastanawiam jakie rady tu dawać. Ile razy można pisać, żeby ktoś zdjęcia poprzeglądał. Jeszcze rozumiem ludzi, którzy niczego jeszcze nie kupili, albo kupili jeden element i się pytają co można do tego dopasować żeby to miało ręce i nogi. Albo od razu wychodzą z pytaniem o konkretną jednostkę, której rzeczywiście za dużo zdjęć nie ma, mimo tego, że szukali.
  4. # 5
    Rushing Russians Reference.

    Wpisuj tagi i szukaj ;)

    Na tym forum stworzylem kiedys temat z przykladowymi, najbardziej typowymi zestawami. Opisy sprzetu ze zdjeciami
    Do tego tworzyłem z Soltysem Loadout ID na RussVad, gdzie również sa przykladowe listy wyposazenia. Oprocz tego jest tona zdjec na w/w stronach. Do analizy własnej ;)

    Na szybko, to odrzuć Smiersza i znajdz Sbruje Partizan/SAS SRVV/SRVV Modular/SSO Molle Baza/Gladiatora/Defa Molle/J-Tech Mk2/TT Mk2/lub wuele innych, ktore poznasz sledzac zdjęcia.

    smiersz na FSB jest passe (nie uzywaja oprocz bardzo nielicznych wyjatkow).

    MTP rowniez niedobre. Juz lepszy jest combat shirt Helikona w Multicamie (z najtansiejszych opcji).
  5. # 6
    https://rusmil.net/forum/discussion/6961/1/szpej-ekwipunek-fsb-przyklady-wyposazenia-ze-zdjeciami/

    https://m.facebook.com/RussVad/albums/346705172135172/?refid=8

    Bardzo ładnie opisane sylwetki, co z czym i nawet w którym roku:) Szukanie zajęło mi ledwo 30 sekund bo wystarczyło poprzeglądać tematy opisane elegancko jako "FSB" Podziękuj użytkownikom tego forum. Tak wogóle to jeśli chcesz połączenia Smiersza i Defendera to przewijały się chyba takie miksy na zdjęciach jednostek podległych MWD, ale nie mogę dać sobie ręki uciąć. W sumie to teraz sam się ludziom tutaj nie dziwię jeśli chodzi o pomoc. Sam pamiętam jak pytałem tutaj na początku o zestaw, myśląc, że 6sz92 to Grad ANA.
  6. # 7
    Tak wogóle to jeśli chcesz połączenia Smiersza i Defendera to przewijały się chyba takie miksy na zdjęciach jednostek podległych MWD

    Tak, masz rację. 604 CSN WW MWD "Witiaź"
    https://pbs.twimg.com/media/CiLtVO3WMAAO_GV.jpg:large