• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Mam pytanie.
    Czym się różni AKS-74U od boyi w Krakmanie (399zł) od boyi na gunfire (539zł)??
    za różnice tego mam już ze 20tysięcy kulek dlatego pytam ;)
  2. # 2
    Zgaduję (bo linków nie podałeś, a nie chce mi się szukać), że ten z gunfire jest w wersji "full steel".
  3. # 3
    A mnie się wydaję, że to po prostu "skąpstwo" GF. U Krakmanów masz kilka rzeczy wymienionych i debilne logo P&J :/. A z GF jest taki, taki zwykły :).
    Jak brać boyi to tylko z taiwangun.com :). Do mnie właśnie dziś przyjechał i jest super :).
  4. # 4
    Pewnie to tańsze AKSU jest bez drewna, tylko z plastikiem i dlatego jest tańsze.
  5. # 5
    W opisie jest, że z drewnem.
  6. # 6
    Jak chcesz boyi to nie kupuj przez neta tylko sam jedź do sklepu (dowolnego stacjonarnego) i sam wymacaj kałachy bo na stronkach lubią pisać ,że ze stali a jest z znal.
  7. # 7
    W opisie różne rzeczy są.
    Nie kupuj w GF.
  8. # 8
    Porównanie GF a Krakman na przykładzie bodajże GP-30 (lub innego granatnika do Kałasznikowa) - w GF 600 złotych, u Krakmana 400 zł, a swobodne rachunki z gunner aisoft 350 zł...

    A pytanko mam - (ojej, wycięło mi się - zadaj je w bardziej adekwatnym temacie lub załóż nowy - k.)
  9. # 9
    Gunfire = wersja full steel ( tzw. 3 wersja )
    Krakman - wersja 2 ( drewna z dziurką - ale część rzeczy ze znalu jeszcze )
  10. # 10
    Do Krakmana mam jakieś 40-50km, a GF nie ufam ;)

    SoP-Pel, a wiesz, które części są ze ZnAlu?

    PS. A na GF są 3 wersje.. właśnie zauważyłem:
    http://gunfire.pl/product-yid-1152191185-AKS74UN-STAL-DREWNO-RK01SW.html
    http://gunfire.pl/product-yid-1152189883-AKS74U-FULL-METAL-RK01.html
    http://gunfire.pl/product-yid-1152189933-AKS74U-FULL-METAL-DREWNO-RK01W.html
  11. # 11
    Cześć, jak brać DBoysa to tylko od krakmana, miałem oba. Z Gunfuhrera części są "belejak" spasowane (taką różnicę widziałem), nie mają wymienionych niektórych części. Z tego co sprawdzałem ze stali są:
    Korpus
    Kolba
    Osłona spustu
    i chyba tłumik ognia

    Ale Sop-Pel się pewnie lepiej zna, to niech on napisze :)
    Pozdr
  12. # 12
    No więc tak:

    1 Wersja - miała kijowe drewno - bez otworów, body lakierowane z dupnymi atrapami pinów -odlane( zamiast pinów ) Ze stali jest komora zamkowa, kolba osłona spustu, reduktor gwintowy M14x1h na M24
    2. Wersja - drewno z otworami, body malowane proszkowo ( chropowate, trudne do starcia) atrapy pinów ze stali. Stalowe to co powyżej
    3. Wersja - drewno jak w wersji drugiej, body malowane proszkowo ( chropowate ), ze stali 90% części ( nie wiem czy 100% bo nei sprawdzałem magnesem ) - jednak GUNFIRE i spasowanie pozostawia wieeeleeee do życzenia.

    Pozdrawiam
  13. # 13
    To tak.. widziałem ostatnio boyi od gunfire i nie jest tak źle, ale jednak opinia sklepu mnie zniechęca ;)
    Pytanie jest takie:
    Czy wersja od krakmanów czyli ta, która ma podobno więcej części ze znalu jest jakaś gorsza od tej z GF?
    Czy są jakieś części, które sprawiają, że karabinek złamie się na pół czy coś?

    Pytam, ponieważ chcę sobie przygarnąć ten karabinek i chcę aby mi służył, bo raczej będzie używany jako główna broń ;)
    Ma przeżyć śnieżycę, deszcz i powódź xD
  14. # 14
    Uważaj na ząb suwadła mi sie ułamał bo był z znal ale reszta jest ok
  15. # 15
    Skoro body w TM z tworzywa potrafi wytrzymać 4-5lat, to raczej metalowe, nawet znalowe da radę.
    Podstawowym minusem body znalowego jest to, że po przetarciu w 2tyg powierzchnia metalu robi się matowa.
    Ponadto elementem który warto kupić ze stali to podstawa muszki - uch ozawieszenia w wersji znalowej lubi się łamać.
  16. # 16
    Autor cytatu: SoP-PeLPodstawowym minusem body znalowego jest to, że po przetarciu w 2tyg powierzchnia metalu robi się matowa.


    Zgadzam się ;)

    Autor cytatu: SoP-PeLPonadto elementem który warto kupić ze stali to podstawa muszki - ucho zawieszenia w wersji znalowej lubi się łamać.


    Akurat ja nie lubię nosić broni na pasku ;) Ale jeśli by się dało i udało mi się zdobyć to podstawę muszki i okładziny chciałbym od ostrego ;)
    Chciałbym aby ładnie się prezentował po pomalowaniu drewna, magazynka i wytarciu krawędzi ;)

    O bebechy się nie boje, bo jak mi się będzie wygodnie z nią grało, a ostatnio ją trzymałem w łapkach więc wiem, to dostanie GB od mojego AKS'a, gumke systemy to jak tylko odpakuje ją z pudełka i będzie rozmyślanie nad precką ;)
  17. # 17
    Bez obrazy, ale to temat o sklepach.