• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam, jest to to mój pierwszy założony temat wiec chciałbym przeprosić za błędy, więc chciałbym się dowiedzieć czy istnieją jakieś szczegółowe informacje na temat tych że jednostek podczas działań w Gruzji szukałem i znalazłem tylko trochę informacji na stronie Desantura. I jeszcze jedno pytanie jakie plecaki były używane w tym okresie przez te bataliony przeglądałem zdjęcia i nie mogłem się dopatrzeć. z góry dziękuje za pomoc.
    Pozdrawiam.
    •  
      Maza
    • 2017-08-18
    # 2
    https://youtu.be/sfYMuGOiV7Y?t=23s

    Tutaj widać jakieś plecaki, trochę wyszedłem z wprawy i słabo widać. Ale strzelam, że to plecaki od 6sz104 i podobne armijne wynalazki.

    Kiedyś istniała grupa GRH Biesy Maga, zajmowali się reko Zapadu i Wostoku, ale już nie funkcjonują. Pooglądaj jakieś rosyjskie dokumenty na YT na ten temat, trochę informacji tam jest, albo podbij do agentury (desantury) na FB.
  2. # 3
    Bardzo dziękuję za pomoc. Trochę już siedzę nad tym tematem i cały czas szukam info o tych batalionach i sprzęcie