• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Na stronie RealSword pojawiły się materiały filmowe dotyczące strzelania z ich repliki SWD:

    klik, klik
  2. # 2
    Linki do Youtube'a (bo ze strony RS strasznie wolno się to ściąga):

    ("shooting video 1")






    ("shooting video 2")






    Trójki jeszcze nie ma na jutubie (strzela do puszek z 30m).
  3. # 3
    Piękna celność, ale ja i tak dam radę spudłować ;)
  4. # 4
    Piękny, niestety majątek i tak nie pozwoliłby mi na niego, więc muszę czekać na chinola :/
  5. # 5
    Zapowiada się nieźle.
  6. # 6
    .... więc muszę czekać na chinola :/

    To już jest chińczyk...
  7. # 7
    Autor cytatu: PumbaPiękny, niestety majątek i tak nie pozwoliłby mi na niego, więc muszę czekać na chinola :/


    To wiadomo już ile będzie kosztować???
  8. # 8
    Autor cytatu: KamilTo wiadomo już ile będzie kosztować???

    Oczywiście nie wiadomo :)

    Trzeci filmik:




  9. # 9
    he znając życie , to będzie to miało może ze 320FPS , no 400góra i aby tuningować trzeba będzie wydać pewnie połowe ceny repliki , a podejrzewam że są to granice 3k złota...
  10. # 10
    ciekawe życie masz :) repliki RS'a nie schodzą poniżej ~400fpsów, przy czym większość ma ~440fpsów.
  11. # 11
    Dla mnie takie SWD musiało by mieć z 500fps (bo u nas nie ma terenów na jakieś bliższe spotkania) . Co z tego taki snajper te 440fps jak ja mam w swoim slr 400 i wystrzele większą serię pod kątem i go kulkami wręcz zasypie? ;)

    No chyba że ktoś kupuje pod względem wypełnienia swojej kolekcji albo wiecej niz 440fps mu nie potrzebne .
  12. # 12
    Człowieku Svd nie kupuje sie dla fps'ów tylko dla spełnienie marzeń o ruskim karabinie wyborowym, realizmu i lansu przez duże L :p
    Będę chciał mieć fpsy to kupie sobie gazowego aresa ... :/
    Poza tym jak słusznie napisał Potfur RS nie schodzi poniżej 400fps, a u dobrego snajpera nie liczy się tylko moc strzału oraz jego zasięg ale także umiejętność maskowania się. Możemy sie zmierzyć Ty i twoje 400fps kontra ja z zwykłą sprężyną (Beretta US military UHC) tyle, że ja będę w Ghilie Suit...
  13. # 13
    Ghillie są przereklamowane ;)

    Autor cytatu: IwanNKVDCzłowieku Svd nie kupuje sie dla fps'ów tylko dla spełnienie marzeń o ruskim karabinie wyborowym, realizmu i lansu przez duże L :p

    Ale z tym się zgodzę.
  14. # 14
    Jaki tam jest GB?
  15. # 15
    "Autorski" od RS - z tego co pamiętam, to wygląda jak taka wydłużona trójka z silnikiem pod innym kątem.
  16. # 16
    Taaa.
    Zasięg w ogóle nie ma znaczenia i w ajersofcie i w rzeczywistości. To dlaczego nie widać strzelca wyborowego z berretą i leupoldem?
    Chodzi o to, że jesli ma to być "snajperka" to wypadałoby by miała zasięg nieco większy niz MP-5 czy M-4. Co z tego wynika? Pewnie nic. albo to że strzelec wyborowy w airsofcie to "bujda".
  17. # 17
    Autor cytatu: kazik"Autorski" od RS - z tego co pamiętam, to wygląda jak taka wydłużona trójka z silnikiem pod innym kątem.


    A wiadomo coś o kompatybilności z częściami dostępnymi na rynku?
  18. # 18
    Na razie nic, tzn żadnych konkretów, tylko gdybania.
  19. # 19
    Yakarov nie zrozumieliśmy się zasięg ma znaczenie jak najbardziej ale nie tylko to się liczy to jest 75%. Poza tym większości z nas wystarczyło by 400fps, ja jestem za tym żeby było tak z 500, ale nie załamię sie jak będzie 350 bo mi bardziej chodzi o to że to jest SVD a nie jakaś Emka czy mp5.
    Jak ktoś chce to będzie tuningował i wkładał w swoje SVD tyle serca ile ma :p Tak nawiasem same testy wykazują już że będzie ok 450fps
    Sama geneza słowa snajper wyklucza istnienie tej profesji w ASG prędzej mamy strzelców wyborowych, ale mi to nie przeszkadza
    Edit:
    O części bym sie nie martwił SVD będzie hitem (chyba) więc firmy czując monopol od razu ruszą z kopyta tworząc konwersje, dodatki, części zamienne itd.
    Ghillie Suit nie jest przereklamowane jeśli robi sie je samemu, z odpowiednich materiałów kolorystycznych i jeśli pamięta sie o tym że nie maskuje w 100% :p
  20. # 20
    Kaziiiiiik, użyj swoich cudownych nożyczek na tym wątku.
  21. # 21
    Nie chce mi się :p Temat jest za "mało poważny" by było co wydzielać.