• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Autor cytatu: xxxFENCExxxZaczynają rozdawać SWD w konkursach. .

    ???
  2. # 32
    Sobie wygraną daruj :)
  3. # 33
    Autor cytatu: PotfurSobie wygraną daruj:)

    Ehhh... Potfur sam byś chętnie (zapewne) przygarnął takie SWD więc nie zniechęcaj innych :p
    Ale tak na serio to naprawdę są jakieś konkursy o SWD czy to jakiś żart?
  4. # 34
    Towarzysze!
    Bagnet na broń!
    Idziemy linczować burżuazyjną ekipę wmasg.pl!
    Imperialistyczny wróg wprowadził nas błąd informacją o SWD!
    Za rodinu!
  5. # 35
    Daj spokój, to było oczywiste, że realsword nie popełniłby takiego błędu. A choćby nawet, to pewnie Ruscy z Izmasza by się o tym dowiedzieli dopiero wtedy, jak by im to ktoś pod oko podetknął :)
    Wiesz, co to Prima Aprilis? :D
  6. # 36
    wiem ze to zart ale ja bym sie nie zdziwyl gdyby to CA np donioslo bo chca byc jedyni, wtedy by juz przegieli na calego
  7. # 37
    Nikt mi nie odpowiedział :[

    To prawda ze CA będzie full stell??
  8. # 38
    Jedyne co wiadomo to, że będzie full metal, a czy steel czy znal - nie powiedziano.
  9. # 39
    Przy RS'ie nie ma co liczyć na znal. mogę się założyć o 10zł że będzie to stal :D
  10. # 40
    Dobra Baju, ale ile dasz o to, że i tek oprócz oryginalnych treademarków (czy jak tam sie to pisze :p) dadzą tradycyjnie napis "cal. 6mm"
    jak na kałachach np. :/
  11. # 41
    Baju a ja Ci nie dam 10zł, tylko skierowanie do okulisty bo potfur pisał o CA a nie o RS ... :P
  12. # 42
    złapałem się na małego offtop'a przygotowanego przez iwana :]
    co do napisu "6mm" to w RS'ie raczej nie wystąpi, ale w CA pewnie tak...
  13. # 43
    Skończcie już bić pianę, jak wyjdzie to będzie wiadomo co i jak.
  14. # 44
    Ponoć niektórzy dostali już "tracking number" z paczką, w której jest ich SWD (nie wiem czy info jest od sklepu, czy od RS).
  15. # 45
    Na blogu gunfire wyczytałem Mamy oficjalną informację od producenta repliki SWD, firmy Real Sword, że już wkrótce doczekamy się wiernej repliki karabinu snajperskiego SWD:

    ” It’s getting closer and closer to the final delivery time of RS SVD. Yet we are very sorry that we still can’t give you the exact delivery time at this very moment of writing this email.”

    Dokładna data nie jest w dalszym ciągu znana. Jako dostawcy produktów RS na polski rynek nie mamy pewności, czy dostawa będzie za tydzień, czy za pół roku.

    Dalej możemy dowiedzieć się co jest oficjalnym powodem opóźnienia, bo nieoficjalnych plotek, które być może są prawdziwe jest wiele:

    ” We’ve gone through a lot of pains and difficulties in the production of SVD. We’ve devoted all our energies to the making of these brilliant SVDs. Maybe at some moments we ignored your feeling and indulged too much in the manufacturing. Here we sincerely ask for your understanding and forgiveness. At the time that you are feeling sorry for the delayed delivery, RS people really wish to also bring you the sincerity of RS by presenting the final success of SVD.”

    Producent informuje, że miał wiele problemów przy produkcji fantastycznych SWD. Czy to na pewno prawda? Tej informacji nie udało się nam na 100% potwierdzić. Z innych niepotwierdzonych źródeł wiemy, że opóźnienie może być spowodowane problemem z licencją na replikę SWD.
  16. # 46
    To dosyć stary news.

    Tak w ogóle niektórzy już SWD u siebie mają (wg red-alliance).
  17. # 47
  18. # 48
    to się nazywa dobry wynik ;) 13h wyprzedano całą posiadaną partię:)
  19. # 49
    heh po fotkach widac ze blizej temu do ndm-86, ale wstrzymam sie z ostatecznym potwierdzeniem tago dopoki nie posprawdzam w zrodlach, jesli fakt body jest na bazie ndma to ....
  20. # 50
    To i tak jest dobrze, bo to pierwszy SWD AEG ;)

    Snail podobne podejrzenia miał jeden koleś z RA:
    http://www.red-alliance.net/forum/index.php?topic=12402.0

    Ale ja się nie znam na tym i nie wiem na ile on prawdę rzecze.
  21. # 51
    ja te watpliwosci rozwieje tylko trzeba mi czasu, dotre do real steel-a i poogladam ale to po weekendzie
  22. # 52
    steel'a? sworda :)
  23. # 53
    nie, izewskiego SWD
  24. # 54
    Już wycofali go z ofert w sklepach przecież więc projekt istnieje czy upadł?
  25. # 55
    pewnie szybko drukuja teraz pudelka z napisami .... ndm-86 :P
  26. # 56
    A CA będzie robić Iżewskiego SWD, czy jakąś cywilną Sajgę, tak jak M15 i SLR-y?

    Edit:
    Pewnie mało widziałem, ale nigdy nie widziałem SWD z plastikami, jedynie SWDS, ale kolba jest składana. Natomiast z stałą kolbą i plastikami to jedyne cywilne/myśliwskie wersje widywałem, wiec co to CA chce zrobić? No chyba że rzeczywiście "umknął" mi takowy "czarny" SWD. :)
  27. # 57
    wersje z polimerowym lozem i kolba to normalne swd, tyle, ze nowe modele. przy czym obydwa te elementy maja inny ksztalt niz w wersji drewnianej. nie wiem jak wypada dlugosc elementu na lufie w swds w zderzeniu z swd, wiem natomiast, ze rekojesc ma mniejsza srednice w przypadku wersji krotkiej.
  28. # 58
    CA dal ciala z kolba i okladzinami bo sa totalnie kosmiczne - ani nawet cywilne wersje swd nie maja takich
    orginalne okladziny plastikowe wygladaja tak jak opisywalem w tym poscie:
    http://rusmil.net/forum/discussion/1222/iwa-2009-ca-swd-aeg/#Comment_17272

    podejrzewam ze i CA i RS to jedna fabryka w chinach, tylko sie dogadali i wyszlo jak wyszlo ze CA ma kupe (ndm z oznaczeniami izmaszu + kosmiczne okladziny), a RS NDMa-86
  29. # 59
    Autor cytatu: xsnailxpodejrzewam ze i CA i RS to jedna fabryka w chinach


    Nie wydaje mi się. CA to produkty HK a RS stricte chińskie.
  30. # 60
    Ale wszyscy robią przekręty.
    Kings Arms sprzedaje Galila z blowbackiem i trademarkami grawerowanymi. Ale nad wszystkim wisi logo Cyber Gun, który ma licencję. Cyma produkuje tez Galila, który jest tym samym produktem co KA tyle, że bez blowbacku i z malowanymi trademarkami. I jest sprzedawany pod nazwą Cyber Gun (licencja). Morał taki, że nie zdziwiłbym się gdyby wszystko było robione w fabryce Cymy. I podobnie może być z CA / RS. Dziwnie CA nie zapowiadało SWD i nagle...o SWD z CA. A w między czasie jakieś pertubacje RS z licencją, opóźnienia itp.