• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    gunfireDzisiaj nad ranem otrzymałem informację od naszego dostawcy, że możemy spodziewać się już za kilka dni dostawy, tak długo oczekiwanych replik SWD.
    Na ile jest to prawdziwa informacja dowiemy się dopiero, gdy przesyłkę z karabinami przejmie nasz przewoźnik. Wstępnie data dostawy zaplanowana została na 17 czerwca i taka widnieje na naszej stronie internetowej. O szczegółach będę Was informował w tym newsie za pomocą komentarzy.

    źródło: http://blog.gunfire.pl/2009/06/02/real-sword-swd-dragunow-potwierdzona-data-dostawy/
  2. # 62
    Sprzedam nerkę...
    Pójdę do pracy na wakacjach.
    Żyły sobie wypruję.
    A kupię.
    :)

    Tylko jak powiedzieć rodzicom, że właśnie zniknęły mi dwa tysiące?
  3. # 63
    Tu też się zastanawiam Grygorij :D poki co odpuszcze go sobie chyba ale kiedyś go dostane w swoje rece :>
  4. # 64
    tylko po co wam chinski ndm ? ;)

    sprawdzalem w moich materialach i tylko ndmy maja tak wykonane body jak RS - rosjanie nie piaskuja bo ich jest oksydowane a chinczycy musza bo ndmy sa malowane, no i inna budowa konca klapy jest

    rosyjski swd ma ponadto logo producenta na dole obok zlacza magazynka i tam tez wybity jest numer
  5. # 65
    Autor cytatu: xsnailxtylko po co wam chinski ndm ? ;)

    Może dlatego że na dzień dzisiejszy nic lepszego nie ma i długo nie będzie?
  6. # 66
    http://www.allegro.pl/item651659994_swd_dragonow_vss_vintorez.html
    Nie mogłem się powstrzymać, żeby nie wstawić tutaj.
    xD

    Ndm nie ndm, dzieło Jewgienija Dragunowa to jest. I tak nikt nie patrzy na zakończenie klapy czy numery, tylko na krzyż celowniczy. :P
  7. # 67
    Są tacy co patrzą nie tylko na klapę, ale i na bolce, kołki i osie spustu ;-)
  8. # 68
    @grigorij - gwoli wyjasnienia, ndm to klon dziela dragunowa
    swoja droga ogladalem ten klon pso co daje RS - smiech na sali to jest, lepiej jakby dali juz cos z belomo

    pewnie sie zastanawiacie czemu tak mecze tego RS-a, uwazam ze sa poprostu nie uczciwi bo co innego to zrobic zla replike
    a co innego replike innej broni i wciskac ludziom kit :(

    fakt ze do airsoftu moze bedzie ona dobra w moim wypadku akurat sie nie liczy
  9. # 69
    A ja od siebie dodam tyle tylko, że niektórzy z nas czepiają się co do replik typu RPK, RPK-74 kiedys AK-74 czy tez beta AK. Dlaczego ? Bo chcemy mieć replikę rosyjskiej broni. Dobrze zrobioną. Tak więc czepiajmy się tego produktu RS. Co z tego, że wypuścili elektrycznego "SWD", ładnie zrobiony itp. No wszystko ok, ale To, zę zrobili to tak a nie inaczej nie czyni z RS jakiegoś hiper-uber guru replikowego. Czepiajmy się, czepiajmy. Bo mamy do tego prawo. My (gracze asg) używamy tego, płacimy i co z tego wynika - wymagamy.
  10. # 70
    Poki co ten jest najlepiej odwzorowany a różnice zobaczycie dopiero wy drogie Rusie :D a pospolity imperialista w marparcie z m4 nie bedzie widział żadnych róznic.
  11. # 71
    na czym wg ciebie polega "najlepsze odwzorowanie" ? bo nie bardzo rozumiem?
  12. # 72
    No "najlepiej odzworowany" NMD na rynku...
  13. # 73
    Proste pytanie:
    Z jakiej odległości widać różnicę pomiędzy NDM-86 a SWD?
    Poniżej tej odległości wali się kolbą.
    :P
  14. # 74
    wg mnie odrazu :) bo jak by niebylo klapa to widoczna czesc
  15. # 75
    Zresztą są tutaj osoby które wcale nie zamierzają z tego strzelać, więc w ich wypadku wygląd bardziej się liczy niż cokolwiek.
  16. # 76
    Dostałem maila z Capri, ze oczekuja na wpłatę reszty kwoty za replikę - chyba juz je dostali juz mają niebawem dostać
  17. # 77
    Ponoć kurier już do nich jedzie, więc albo faktycznie mają, albo będą mieć na dniach.
  18. # 78
    Towarzysze!
    Jest!
  19. # 79
    Ja już mam w domu. Jako pierwszy w Polsce :)
    Sory, ale musiałem się pochwalić :)))
  20. # 80
    Owco... Fotuuuuj:d
  21. # 81
    Fotuj. I daj swój adres. Pielgrzymkę trzeba zrobić. :P
  22. # 82
    Witam .Panowie jest też na Airsoft Gunie już w sprzedaży
  23. # 83
    Foty w weekend - ale pierwsze wrażenia bardzo pozytywne!
  24. # 84
    opis i testy sa na 1 francuskim forum as. ponoc bez rewelki ale drewna pasuja.

    http://www.sgc-bdms.net/forum/viewtopic.php?t=5834
  25. # 85
    Will a ty masz z tymi francuzami kontakt?
    bo mial bym do nich pewna sprawe
  26. # 86
    napisz mi na priv o co zapytac to napisze na forum. generalnei we francji sa conajmnie j2 recenzje takie i 1 widzialem w hiszpani.
  27. # 87
    Mnie nie było w domu jak kurier przywiózł - musze jechać jutro odebrać. :P

    Dobra mam go w domu.

    -magi wygladają jaby były pocięte od ostrego. Klapa też i przednie drewna. Ja wymieniłem na nasze plskie. Kolby si enie da bo od prawdziwka ma szerszą rekojeść - silnik. Ruraz gazowa wygląda no "ostrą" ale chińską - bo rosyjsą mam w domu isie rożnią.

    Już pogrzebałm w środku - mała preróbka i wchodzi bateryjka 9,6 volta. Normalnie 8,4

    Coś skaszanili z monatażem - chyba jest (możliwe ze tylko w moim egzemplarzu)zbyt głęboko sfrezowane body i luneta aż ociera sie o klapę - odchylajac się.

    Z montażem sobie poradziłem -

    http://img29.imageshack.us/img29/8917/swdrs1.jpg
    Tak to wygląda w całości. Na razie nie mam czasu na robienie i wklejanie szczegółowych fotek
  28. # 88
    A ja dziś byłem porównać z oryginałem z Iżewska. I różni się biciami (RS nie ma trójkącika ze strzałą, "P" i "O" na prawym boku - przy bezpieczniku), za to ma grubszy chwyt pistoletowy, klapa ma minimalnie inne przetłoczenia, kolba pod trochę innym kątem - ze 2-3 stopnie różnicy. I to by z różnic zewnętrznych było na tyle... Tył klapy w Iżewskim SWD jest taki sam. I też jest malowany, a nie oksydowany. Drobne różnice są widoczne jeszcze w kącie nachylenia spustu. Nad gniazdem magazynka, przed samymi okładkami jest w oryginale tajemniczy owal, a w RS-ie nie. IżMasz ma pin nad spustem (w szynie) a RS nie. Frezowania nad magazynkiem są w IżMaszu odrobinę głębsze. Pomijam różne dodatkowe bicia (większość na egzemplarzu który miałem do porównania powstała w Polsce - dodtakowe numery na częściach, odbiory itp) - nie mam pojęcia które są oryginalne, a które nie.
    Tak na prawdę, biorąc pod uwagę różne serie produkcyjne i róznice w samym wykonaniu ruskich urządzeń wszelkiego typu, to karabiny z włożonym magazynkiem, do momentu odciągnięcia zamka są nie do odróżnienia.
  29. # 89
    Hej, mam pytanie, ile mniej-więcej byłby teraz wartyz SWD or RS'a z pierwszej partii produkcyjnej z lunetą PSO od producenta?