• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Hej,

    Nie jestem w stanie odnowić domeny rus.mil.pl - powód ładnie wytłumaczył mi BOK firmy w której domena była wykupiona:

    W nawiązaniu do wiadomości e-mail, informujemy że zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora NASK z dnia 20 października 2017 roku w sprawie zmiany administrowania domeną .mil.pl, NASK zapewnia wyłączność rejestracji i utrzymywania nazw w domenie .mil.pl na rzecz ministra właściwego do spraw obrony narodowej. W związku z powyższym, począwszy od dnia 25 października 2017 roku, NASK wstrzymuje przyjmowanie ofert rejestracji nazw w domenie .mil.pl oraz odnawianie tych nazw. Od tej daty NASK będzie przyjmował oferty wyłącznie od ministra właściwego do spraw obrony narodowej. Wstrzymane zostaje również prawo do zawierania i odnawiania umów o opcję na nazwę w domenie .mil.pl.

    Powyższa decyzja NASK jest wyrazem porozumienia zawartego pomiędzy NASK a Ministrem Obrony Narodowej. Porozumienie zostało zawarte w następstwie wniosku Ministra Obrony Narodowej, zaakceptowanego przez Ministra Cyfryzacji.

    Co oznacza, że powinien Pan się skontaktować z MON w sprawie odnowienia tej domeny, a my Panu zwracamy koszty, gdyż w związku z powyższym nie mamy możliwości prawnych jej odnowienia.


    Dlatego też od dzisiaj wizyty na rus.mil.pl powinny przenosić na domenę rusmil.net.
    Przenosiny są dosyć pospieszne, więc pewnie przez jakiś czas tu i tam jeszcze będziecie w stanie natrafić na nazwe rus.mil.pl na tej stronie (chociażby na obrazkach jak ten z prawej, którego nie bardzo chce mi się aktualizować).

    Poza głównym serwisem mam jeszcze do aktualizacji mobile.* i razwiedka.* ale to zrobię w weekend.