Niezalogowany (Zaloguj się)
 • Kategorie

 • Konkurs

  • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
 • Współpracujemy

  • Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

 1. # 1
  Czy na hełm Mich 2000 pasował by pokrowiec z hełmu 6B47?
 2. # 2
 3. # 3
  Przepraszam, ale wtrącę swoje trzy grosze.
  Nie wiem przyjacielu czy robisz jakąś stylizację czy podoba Ci się tylko jakiś rosyjski kamuflaż i po prostu chcesz go mieć na głowie...
  Ale Mich 2000 w rosyjskim kamuflażu mnie się nie widzi! Chyba że jest to luźna stylizacja i tylko chcesz mieć pokrowiec w rosyjskim kamuflażu wtedy ok.

  W mojej subiektywnej opinii 6B47 to bardzo fajny hełm, u mnie w grupie mamy zarówno repliki jak i oryginały i przyznam szerze że warto zainwestować nawet w replikę niż biegać z Michem w rosyjskim kamuflażu. (W niskim budżecie polecam replikę od RedZone ładnie wykonana).

  Sprzedaj Micha i kup 6B47 i będzie! Chyba że robisz Polską stylizację a ruska jest tylko dodatkiem. W takim przypadku przepraszam ale uważam że jak za coś się brać to porządnie.

  U mnie też na początku była plaga Michów oraz niemieckich i amerykańskich cudów techniki w rosyjskim kamuflażu (EMR w naszym przypadku) i powiem szczerze że walczyłem z tym jak mogłem.

  Jeszcze raz przepraszam za wypowiedź którą piszę będąc w stanie nietrzeźwym.
 4. # 4
  Ale po co skoro używają micha 2000 i rbr 6?
  Walczyłeś z czymś co jest prawidłowe dla FSB :D?
 5. # 5
  Napisałem:
  "U mnie też na początku była plaga Michów oraz niemieckich i amerykańskich cudów techniki w rosyjskim kamuflażu (EMR w naszym przypadku) i powiem szczerze że walczyłem z tym jak mogłem."

  Nie robiliśmy się na FSB w naszym przypadku tylko na zmechanizowanych a później przerodziliśmy się w WDW, ale przyznam szczerze że zapomniałem o FSB i ich bogatym wyposażeniu, jeżeli kolega tworzący temat idzie w FSB to zwracam honor i przepraszam!