• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Czy na hełm Mich 2000 pasował by pokrowiec z hełmu 6B47?
  2. # 2
  3. # 3
    Przepraszam, ale wtrącę swoje trzy grosze.
    Nie wiem przyjacielu czy robisz jakąś stylizację czy podoba Ci się tylko jakiś rosyjski kamuflaż i po prostu chcesz go mieć na głowie...
    Ale Mich 2000 w rosyjskim kamuflażu mnie się nie widzi! Chyba że jest to luźna stylizacja i tylko chcesz mieć pokrowiec w rosyjskim kamuflażu wtedy ok.

    W mojej subiektywnej opinii 6B47 to bardzo fajny hełm, u mnie w grupie mamy zarówno repliki jak i oryginały i przyznam szerze że warto zainwestować nawet w replikę niż biegać z Michem w rosyjskim kamuflażu. (W niskim budżecie polecam replikę od RedZone ładnie wykonana).

    Sprzedaj Micha i kup 6B47 i będzie! Chyba że robisz Polską stylizację a ruska jest tylko dodatkiem. W takim przypadku przepraszam ale uważam że jak za coś się brać to porządnie.

    U mnie też na początku była plaga Michów oraz niemieckich i amerykańskich cudów techniki w rosyjskim kamuflażu (EMR w naszym przypadku) i powiem szczerze że walczyłem z tym jak mogłem.

    Jeszcze raz przepraszam za wypowiedź którą piszę będąc w stanie nietrzeźwym.
  4. # 4
    Ale po co skoro używają micha 2000 i rbr 6?
    Walczyłeś z czymś co jest prawidłowe dla FSB :D?
  5. # 5
    Napisałem:
    "U mnie też na początku była plaga Michów oraz niemieckich i amerykańskich cudów techniki w rosyjskim kamuflażu (EMR w naszym przypadku) i powiem szczerze że walczyłem z tym jak mogłem."

    Nie robiliśmy się na FSB w naszym przypadku tylko na zmechanizowanych a później przerodziliśmy się w WDW, ale przyznam szczerze że zapomniałem o FSB i ich bogatym wyposażeniu, jeżeli kolega tworzący temat idzie w FSB to zwracam honor i przepraszam!