• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam wszystkich bardzo serdecznie.

    Fascynacja oraz zainteresowanie rosyjskimi siłami specjalnymi urosła we mnie na tyle, że postanowiłem skompletować gear pod tą właśnie tematykę. Na chwilę obecną posiadam maskałat partizan SPOSN oraz smersz SPOsN'a z ładownicami do AK (Nie wymieniam reszty pierdół tj. obuwie czy komin) Szpej dostosowany pod ekipę z którą pogrywam.

    Jednakże, chciałbym sprawić sobie także Gorkę 3 (Mam już fajną na oku z firmy Bars) Zastanawia mnie tylko jaka kamizelka będzie odpowiednia pod tą konfiguracje aby zachować to dość realnie. Jeżeli gorka ze smerszem pasuje to fajnie, jeżeli nie to chętnie dowiem się co będzie pasowało pod taki set up (Nie tylko kamizelka)

    Odrazu odpowiem, że wiem jak działa forum i po przeczytaniu tony tematów nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie - stąd ten temat :D
  2. # 2
    To kiepsko patrzałeś, bo nawet na samym forum jest tony zdjęć w różnych gorkach z smierszami i innymi kamizelkami. https://m.facebook.com/RussVad popatrz w te galerie
  3. # 3
    Do gorki znakomicie pasuje kamizela produkcji FORT model Defender II.
  4. # 4
    Autor cytatu: LookasDo gorki znakomicie pasuje kamizela produkcji FORT model Defender II.


    Dość ciekawa, racja.



    Autor cytatu: ChudyTo kiepsko patrzałeś, bo nawet na samym forum jest tony zdjęć w różnych gorkach z smierszami i innymi kamizelkami. https://m.facebook.com/RussVad popatrz w te galerie


    Nic konkretnego niestety nie dostrzegłem, moja wina.



    Ogólnie rozmyślam nad skompletowaniem czegoś w klimacie FSB pod gorke + defender 2 molle. Zdjęć nigdzie nie mogę znaleźć, a zastanawiam się czy faktycznie w takiej konfiguracji śmigali…
  5. # 5
    ROSN Swierdłowkiego Obwodu dobrych kilka lat temu. Zaraz rzucę coś z innymi wersjami defenderów.

    Załączniki:

    • 27292119_1759803854053906_640120659_n_1_.jpg
  6. # 6
    Tak serio znalezienie fotki to kwestia kilku sekund nic trudnego.

    Załączniki:

    • 10885596_624654297673590_7874943102656520135_n.jpg
  7. # 7
    Dzięki za odpowiedzi, można zamknąć.