• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Badanie lekarskie ok.200zł, członkowstwo w aeroklubie ok.100zł (na rok), kurs spadochronowy ok.500zł z wliczonymi 3 skokami a każdy następny (jak sie spodoba) za dodatkową dopłatą :-)
  2. # 62
    No teraz to już nawet harcerstwo czy LOK nie dają możliwości takiego przeszkolenia za przysłowiowe pól ceny.Ale to jest nic CSAiU w Toruniu nie przyjęło 1500 zgłoszeń do służby zawodowej na przeszkolenie.Ponieważ wojsko nie ma pieniędzy na szkolenie bo są cięcia kosztów.MON nie będzie już sponsorował szkolenia trzeba wykonać we własnym zakresie wszystkim chętnym polecam ten sprzęt jak kiedyś się dostana do wojska to będą na nim działać
    http://www.allegro.pl/item592432183_otomoto_inny_2s1_gozdzik_haubica_samobiezna_122.html
    http://www.allegro.pl/item611513038_2s1_gozdzik_haubica_samobiezna_nowa_pa_ko.html
    troszkę offtop ale jest za to sprzęt radziecki :)
    Parę lat temu kumpel służyl w desancie.Ale nie chciał zostać na stałe bo wojsko nie miało pieniędzy na szkolenie i wykonywali ''minimum regulaminowe'' a on chciał poskakac.Zresztą jak to sprzęt wtedy mieli latający to AN-3 ''Antek" używany kiedyś przez WDW a spadochrony to nie pamiętam ale chyba jakieś z czasów PRL.
    Nie wiem jak jest teraz ale chyba nie za kolorowo.
  3. # 63
    an2 i st7 nie sa zle. a temat musi kazik oczyscic (ogniem). zeby nie bylo ze koloryzuje to akurat mam 7 skokow za soba (5 an2, 2 gawron).
    a skoczyc z rd54 i moze jeszcze aksem nikt ci nie pozwoli chyba ze bedziesz instruktorem alebo instruktor bedzi spojony.

    snail - a gdzie w koncu jedziem?
  4. # 64
    tak sobie myślę, że w tym tempie to nigdzie się nie ruszymy ;)
    przy odrobinie szczęścia uda nam się zebrać na zlot w Bornym ;)
  5. # 65
    juz to samo napisac chcialem :)
  6. # 66
    slowacja odpadla, babia odpadla, pilsko odpadlo. co zostalo? pustynia bledowska...
  7. # 67
    A co się stało ze to wszystko poodpadało?

    Myśleć myśleć ludki, ja chcę jechać (tj iść)! :)
  8. # 68
    strefa graniczna tudzież obce państwo - dlatego poodpadało
    badania dowiodły, że najsprawniej myślą studenci, więc myślcie ;)
  9. # 69
    byla debata juz jesienia ze chodzenei z bronia w pasie granicznym nei jest najlepszym pomyslem. chyba tym samym tropem poszlismy co do paradowania w tak isposob po szlakach slowackich.