• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam, zaczynam bawić się w asg i stwierdziłem że skoro mam już AK 74 w drewnie, to, żeby za dużo nie wydać, skompletuję sobie zestaw soldata dzielnie walczącego z przejawami faszyzmu u naszych wschodnich sąsiadów. Wiem że mundurów i maskałatów wykorzystywanych w tym konflikcie jest ogrom, ale jeśli ktoś operuje konkretnymi nazwami (jestem w tym temacie całkiem zielony) i zechciałby się nimi podzielić, to byłbym wdzięczny.

    Załączniki:

    • slavsep13q.jpg
  2. # 2
    Tam masz praktycznie pełną dowolność co do mundurów i sprzętu. Oni chodzą praktycznie we wszystkim, więc nawet flecktarn czy dpm pustynny Ci podejdzie a kamizelka też dowolna ,jeśli chcesz koniecznie rosyjską to weź smiersza czy 6sz112.
    Pozdrawiam
  3. # 3
    Cokolwiek z czymkolwiek.
  4. # 4
    Najprościej wrzuć zdjęcie co się Tobie podoba, a my opiszemy co na nim jest i gdzie można to dostać.
  5. # 5
    Poczytałem, poszukałem, pooglądałem zdjęcia i zdecydowałem się na KLMK. Pytanie tylko co pod niego kupić? Majki i jakiekolwiek spodnie, czy jest jakiś zestaw noszony przez żołnierzy do tego maskałatu?