Niezalogowany (Zaloguj się)
  • Kategorie

• Konkurs

• rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

• Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1. # 1
    Witam.

Mam do sprzedania replikę rosyjskiego lekkiego karabinu maszynowego RPK renomowanej firmy LCT.
    Replika jest świeżo po serwisie oraz wymianie części u „Infinite: Serwis ASG (https://www.facebook.com/serwisasgslask/). Gdzie przeszła całkowity przegląd polegający na całkowitym wyczyszczeniu repliki oraz nowym podkładkowaniu, spasowaniu, wymianie smarów itd.

Replika generuje aktualnie 493fps na kulkach 0.2g, przy „docelowych” kulkach (0,30/0,32) można oczekiwać fps na poziomie ok. 520 .

Szybkostrzelność repliki na baterii 11,1v 3000 mah 25C firmy turnigy wynosiła ok. 22 kulek na sekundę.

Zasięg , zależnie od wagi kulek wynosi ok. 75 metrów, im cięższe kulki tym lepiej :)

W środku znajdują się:
    -szkielet LCT
    -CNC Kosz silnika od Retro Arms
    -Nowe zębatki 18:1 Tornado
    -Silnik ZCI High Torque
    -Nowy tłok Super Shooter ze stalowymi zębami
    -Nowa głowica tłoka POM
    - Bore Up świeży od SHS
    - Sobopad na głowicy cylindra plus zrobienie pod niego AOE
    -Nowe kable niskooporowe
    -Sprężyna SP130
    -Nowa gumka zielona GG
    -Komora cyma
    -Lufa Guarder 6,02mm
    -Mosfet µFET od firmy GUNFET wraz z wtykiem T-Deans
    -Nowy powiększony chwyt pistoletowy , znacznie wygodniejszy od oryginalnego.

Replika w takiej konfiguracji przestrzelała około pół boxa aby sprawdzić czy wszystko jest dobrze złożone- nie straszne są jej serie po 300 kulek pod rząd , jest idealnym zastępstwem dla KMów łącząc wygodę szturmówki z siłą ognia KM i zasięgiem karabinów wyborowych.

W zestawie z repliką dorzucam elektryczny box firmy CYMA który jest praktycznie nie do dostania , jako jedyny box pod AK posiada metalowe zaczepy z przodu i tyłu.
    Dodatkowo zrobiłem w nim modyfikację aby mógł podawać mimo dużego rofu repliki:
    -Wymiana silniczka na model montowany w dronach
    -Wymiana kabli na grubsze
    -Dodanie przycisku zewnętrznego na kablu
    -Zmiana zasilania na lipo 7,4 550mah

Jako dodatek mam 6 magazynków MidCap firmy cyma do RPK , mogę dorzucić po 20zł sztuka.

Replikę za 1800zł sprzedaję: Replikę, pokrowiec na nią , 7 opakowań kulek (po 2tyś każde) oraz elektryczny drum firmy CYMA.

Kontakt: poprzez ogłoszenie na olx.pl lub email: nerolit@o2.pl
    Link: https://www.olx.pl/oferta/replika-rpk-lct-asg-airsoft-tuning-500fps-CID767-IDvBRJX.html

Możliwość obejrzenia/przestrzelania repliki na terenie aglomeracji śląskiej (Katowice i okolice)

Załączniki:

• lowpoly.jpg