Niezalogowany (Zaloguj się)
  • Kategorie

• Konkurs

• rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

• Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1. # 1
    6sh116 - kamizelka rosyjska firmy Techincom

Kamizelka w stanie idealnym - parę razy założona, zero przetarć plam czy innych śladów użytkowania - może podejść jak za nówkę.

W cenie dodaję admin panel w ss lieto

Wysyłka: mogę wysłać za pobraniem, albo kurierem GLS - twój wybór

Możliwość spotkania się i kupna/obejrzenia kamizelki na terenie śląska.

Linia produktów "6sh11x" została stworzona dla armii rosyjskiej, jako uniwersalna kamizelka dla wszelkich celów. Zapewnia możliwość używania z nim dowolnych ładownic (ponieważ ma paski Molle) i umieszczenia wyposażenia na klatce piersiowej.

Możesz zobaczyć tę kamizelkę na "Zielonych ludzikach" na Krymie. Kolejną dobrą cechą tych kamizelek - to koszt i wytrzymałość. Za swoją cenę ma prawie doskonałą trwałość i może być używany przez bardzo długi czas.

Jeśli szukasz trwałej, lekkiej, taniej i uniwersalnej kamizelki - będzie to najlepszy wybór. Miliony rosyjskich żołnierzy zgodzą się z tobą :)

6sh116 bardziej nowoczesna modyfikacja klasycznego 6sh112. Główną różnicą od 6sh112 - jest pas który ma więcej sekcji molle.

Jeśli szukasz czegoś zbalansowanego pomiędzy płytówkami a pasoszelkami - spójrz na 6sh116.

Cena: 220zł
    Link do OLX.pl : https://www.olx.pl/oferta/6sh116-kamizelka-rosyjska-firmy-techincom-CID767-IDvATHY.html

Załączniki:

• img_20180818_193021_dro.jpg
  2. # 2
    Cześć!
    Wchodzi w grę zamiana na softshell WKBO?
    Pzdr.
  3. # 3
    Przykro mi ale nie, cały szpej opieram o lieto i srebrny liść - bardziej zależy mi na pieniądzach ponieważ mam parę innych wydatków.