• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam, z góry przepraszam jeśli jest to artykuł oklepany. Posiadam mundur OKZK i myślę na rekonstrukcją afgana.. czy krój tego munduru się nada? Jakie jeszcze wyposażenie potrzebuję aby wyglądało to wszystko autentycznie? Kolejna sprawa to replika. Czy AKM był w jakimś standardzie, czy używały go konkretne jednostki?
  2. # 2
  3. # 3
    OKZK już na wstępie możesz sprzedać, bo Ci się nie przyda. Lepiej AK-74, AKM był używany raczej sporadycznie. Film na początek Ci wystarczy, ja bym się tylko do tych butów MOCKBA przyczepił. Moja propozycja, taka najtańsza i najlepsza na początek.

    -Czapka od Afganki lub kapelusz Panama
    -Maskałat KZS lub KLMK
    -Trampki, poszukaj jakichś z lat 80 najlepiej produkcji Radzieckiej ewentualnie PRL, bardziej dostępne. Nie wiem jaki nosisz rozmiar, napisz będzie łatwiej coś doradzić. Moskwy to kopia butów Adidas ULM z 2000 roku.
    - Pas, najlepiej ze złotą klamrą
    -Chiński Chicom 3 komorowy
    -Replika AKS-74
  4. # 4
    Czyli AK-74 z drewnianą kolbą się nada, tak?
  5. # 5
    Nada się, albo ze składaną kolbą. Wciąż nie powiedziałeś co chcesz dokładnie odtwarzać.
  6. # 6
    Mam tielniaszkę i niebieski beret... WDW
  7. # 7
    Czyli moje zestawienie + błękitna tielniaszka będą dobre, potem możesz pomyśleć o rozwijaniu zestawu po zebraniu podstaw. Jeśli WDW w Afganistanie to ja bym brał AKS-74, czyli składana kolba. Jeśli chcesz bardzo stałą kolbę, to też nie będzie to błąd. Jaki nosisz rozmiar buta? Pytanie może wydawać się śmieszne, ale jest bardzo istotne. Prawidłowe buty na ten konflikt najtrudniej znaleźć. Pas najlepiej skórzany.
  8. # 8
    42
  9. # 9
    Rozmiar standardowy, z kupieniem poprawnych Bercew możesz mieć już problem. Jeszcze nie jest źle, warto szukać. Jeśli pasowałaby Ci długość wkładki 26,5 cm, to mogę Ci sprzedać czerwone radzieckie trampki, największy problem miałbyś już z głowy.
  10. # 10
    Myślałem nad moskwami ale twoja oferta to też jaka opcja, gdzie możemy ustalić cenę itp? Jestem tu nowy i nie wszystko jeszcze ogarniam
  11. # 11
    Tylko po co myśleć nad butami, które są jedynie zamiennikiem, imitacją Adidasa ULM z 2001 roku :). Tutaj nie ma wiadomości prywatnych, jeśli chcesz, to napisz do mnie na maila Luty.Pl@wp.pl

    https://imgur.com/a/8JZU7CT
  12. # 12
    Do zamknięcia