• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Na sieci pojawiła się nowa fotka AKS-74 produkcji VFC. Na razie nic nowego nie wiadomo na temat ceny (ok 500$), ani daty premiery (teoretycznie do drugiej połowy grudnia ma się pojawić).
    ./uploads/news_aks74/AKS74_NOV_580.jpg./uploads/news_aks74/VFC_AKS-74_001.jpg
    •  
      Bart
    • 2006-11-22 *
    # 2
    dziwaczne to loze, jak polaczenie loza aksu i akm'a
  2. # 3
    prawda. w tej wersji nie wyglądają jakby były warte te 200-300zł (różnica w cenie pomiędzy wersją standard w plastikowymi okładzinami oraz deluxe z drewnem). mam nadzieję, że w ostatecznym modelu będzie to poprawione, bo tak znowu będę czekał z miesiąc aż wyjdzie wersja standard (najpierw wydają deluxy)
    •  
      pav
    • 2006-11-28 *
    # 4
    W tym wątku chciał bym poruszyć bardzo dziwną sprawę. W sklepie http://www.specshop.pl/ pojawiła się replika: VFC - AKS 74UN - DX Version w atrakcyjnej cenie, ale co dziwniejsze są również dostępne repliki: VFC - HK416 S, VFC - HK416 L (normalne wersje), które na WGC Shop mają stan Pre Order i są to DX-y. Do czego zmierzam, myślę że ten sklep będzie miał najwcześniej i w dobrej cenie replikę AKS-74.
  3. # 5
    tez jestem lekko zszokowany ceną AKS-74U DX'a na specszopie. jednak ten DX to tak na prawdę nie DX. to jest wersja standard z dodatkowo dokupionym drewnem. mozna to poznac po braku numerów seryjnych na ee yyyy suwadle? zamku? no na tym co jest w AK srebrne i zza tego wylatują łuski :p w związku z czym oszczędzili oni na tym "DXie" jakieś 30$ (395+50 vs 475$). chociaz to i tak nie tłumaczy jakim cudem specszopowe 395+50 = asgshopowe 395. ps. chyba od dzisiaj HK416 jest już do kupienia "normalnie" (jako "in stock") na wgc :)
    •  
      pav
    • 2006-11-28 *
    # 6
    pytanie do SpecShop.pl: VFC Model: AKS-74UN czy to jest wersja Dx czy zwykła z drewnianymi okładzinami? odpowiedź: "AKS-74UN jest wersją Dx" i bądź tu mądry.
  4. # 7
    w sieci pojawiła się kolejna fotka ( patrz pierwszy post )