• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 271
    Aha jeżeli dobrze pamiętam to chyba Tadeusz miał a jak nie to czekać na na okazję na allegro.
  2. # 272
    Radziłbym raczej zaglądać do komisu na rus.milu ;) prędzej jest szansa, że coś trafisz, niż na allegro.
    •  
      bari
    • 2009-11-28 *
    # 273
    Borys - jeśli chcesz smiersza Modoxu, odezwij się na GG 6073462.
  3. # 274
    Tadeusz od dawna nic nie sprzedaje, a z czekaniem na pojawienie się na Allegro... powodzenia...
  4. # 275
    aha to raczej popatrze u was :)
  5. # 276
    Musisz założyć temat w komisie bo ja mam na sprzedanie Pioniera na razie rezerwacja do poniedziałku ale jak nie wypali to będzie wolny.Najlepiej założyć temat zamiast siedzieć biernie i obserwować.
  6. # 277
    Tylko że niestety jak coś to dopiero na święta a teraz popatrzę
  7. # 278
    Zawsze możesz uderzać do Sergeia- był gdzieś wątek w dziale komis.
  8. # 279
    Najlepeij to skupić sie na zbieraniu kasy a potem szukać.
  9. # 280
    Witam, od jakiegoś miesiąca przeglądam to forum. Spodobały mi się te wszystkie mundury i oporządzenie. Najbardziej interesujące wydały mi się 3 mundury: Flora, KZS i KLM-K. I pada tu takie pytanie który najbardziej nada się do AirSoftu, który najlepiej maskuje( raczej te maskałaty, ale który z nich ). Czytałem gdzieś że KZS zaczepia się o krzaczki, i często jego części są w trochę innych odcieniach zieleni, ale jest tani i chyba na niego sie bym połasił, ale co byście mogli powiedzieć o tych mundurach:)
  10. # 281
    Jak zauważyłes KLMK i KZS to Maskałaty, a Popularna Flora to taki odpowiednik naszego WZ.93 pod tym wzgledem że to regulaminowy mundur wojsk FR. Powiem Ci od strony Flory ob jej używam w AS no i mundur w lesie Maskuje świetnie jest wytrzymały ma dużo przydatnych kieszeni, kolor niezepral mi sie po dwóch praniach, ma siateczkowe wstawki pod pachami dla większej wentylacji i jest lekki. a o KLMK i KZS niech się wypowiedzą ich posiadacze.
  11. # 282
    KLMK jest bardzo fajny, ale ze względu na kamuflaż jest użyteczny przede wszystkim wiosną i latem.
  12. # 283
    Ja mam Florę, KLMK, KZM-M "Partizan" i miałem KZS. We florze biegam na codzień, tak jak kamil napisał KLMK jest świetne wiosną i latem. KZS genialnie maskuje w igliwiu. A "Partizan" jest dobry na jesień.
  13. # 284
    Kiedyś mój kolega miał florę, i mówił że jest jak polski mundur zimowy, czyli w lato może być trochę za gorąco, a KLMK wygląda trochę jak prześcieradło, z którego uszyto ubranie, czy nie pruje się na każdej gałązce, ile taki mniej więcej wytrzymuje?. Widziałem ze KLMK jest dwustronny i ta druga strona to dobrze maskuje tez podczas bezśnieżnej zimy czy na jesień. Do tych mundurów to chyba najbardziej klimatycznie będzie biegać w tenisówkach:)
  14. # 285
    Flora to jest mundur całoroczny tak jak nasz polski US na zimę to najlepsza jest Gorka.Tak naprawdę żeby być przygotowanym na każdą okazję trzeba mieć kilka mundurów.Ja mam letnie i jeden całoroczny plus maskałaty.A co do KLMK to nie wiem bo nie miałem.Za to posiadam Partizana ze SPOSNU.I super sprawdza się w lato.I nie ma obawy ,że się podrze czy coś bo jest dosyć solidny.A co najważniejsze nie przeciera się (w kroku itp.) a dosyć solidnie go eksploatuję.
  15. # 286
    Ja w swoim KLMK biegam, czołgam się, łażę po krzakach, i nic się z nim nie dzieje. KZS jest baaaaardzo podatny na uszkodzenia. Ta "druga strona" KLMK jest w zasadzie "nocna" ale też niby się przydaje, chociaż lepsza jest ta ciemniejsza "prawa" strona. I maska jest bardzo fajna, zwłaszcza jeżeli nosi sie ją na gogle.
  16. # 287
    Towarzysze, w czym biegacie teraz kiedy temperatury ujemne zaspy duże mokro i zimno jakiego używacie munduru i co polecacie ?
    Edit: Nitk nieużywa typowo zimowych mundurów np Flory czy VSR z podpinkami i tym futerkiem na kołnierzu, bo mi sie to szczerze mówiąc podoba ale nie wiem czy sens w to zainwestować.
  17. # 288
    Na śląsku większość osób w Gorkach.
  18. # 289
    Gorki i goretexy.
    Osobiście pod spodniami od gorki jak zimno to używam podpinki z zimowego ttsko.
    A pod kurtkę polarek.
    •  
      Foox
    • 2010-01-02
    # 290
    A ja was zaskoczę ja gonię w Parti, pod spód zestaw polarowy, jak zimniej to pod polar coś jeszcze. Grunt to wiedzieć jak i w co się ubrać.
  19. # 291
    Co to "Parti"?
  20. # 292
    http://www.allegro.pl/item845253492_kurtka_combat_anorak_kangurka_splinter_tarn_xl.html - wyposażyłem się w taką właśnie kurteczkę.Świetnie chroni przed wiatrem i deszczem(śniegiem).Niestety na dostawę gorek czekam ale mam mundur z miwo cał. a na niego zakładam KZM z modoksu.
    No i oczywiście odzież termoaktywna o dziwo dobrej jakości.Mimo ,że wyprodukowana w Polsce ale na weekendowe wypady sprawdza się idealnie.
    •  
      Foox
    • 2010-01-02
    # 293
    Autor cytatu: kazikCo to "Parti"?

    PARTIzan :).
  21. # 294
    Parti -> Partizan? Noł szit.
    Lets get Parti! :D
  22. # 295
    PARTI-HARD właśnie zyskało nowe znaczenie! :D
  23. # 296
    A strzelasz z Awtiego? ;)
    Ja noszę zimowego afgana.
    •  
      Foox
    • 2010-01-02 *
    # 297
    Autor cytatu: PotfurParti -> Partizan? Noł szit.
    Lets get Parti! :D

    Śmiejcie się, ale to nie mój wymysł :).
  24. # 298
    ja bym wlozyl hermonit (czyli hermi :P) na zime, gdybym chodzil sie strzelac
  25. # 299
    i bys wygladal jak Yeti ^^ nie no moim zdaniem cos takiego nie jest dobre dla ASGowca, bo chyba mozna sie w tym ugotowac jak sie zacznie biegac. Nie wiem, nigdy czegos takiego nie nosilem.
  26. # 300
    niby czemu jak yeti? hermonit to zwykly zazwyczaj brazowy kombinezon zimowy. i raczej osobnik w nim nie przypomina yeti. mowisz ze by sie nie nadal dla przecietnego ASGowca, to w mysl twojej zasady wszystkie gorki, zimowe flory, vsr-y i wszystko co grube i cieple by sie nie nadawalo. A co niektorzy w tym biegaja jak na porzadnego wojaka przystalo :P