• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 481
    Wczoraj na militaryphotos, w okolicach strony 370-380 było zdjęcie z I czeczeńskiej, goście w VSRce, z naszywką WDW, tą okrągłą, na prawym rękawie.
  2. # 482
    Witam

    Proponuję gorkę tego typu
    usunięte
    Możliwe zamówienie dowolnego rozmiaru i kamo.
    Kontakt: usunięte

    Załączniki:

    • img032.jpg
  3. # 483
    dexter
    jest na tym forum wątek gdzie możesz się przedstawić
    jest też dział o nazwie Komis.
    Pomyśl.
  4. # 484
    Tak jak napisał Kacper - pisz w odpowiednim dziale (czytaj w komisie).
  5. # 485
    Może ktoś pokazać mi jakie pasy były używane do mundurów w czasie 1 czeczeńskiej? Jak mam Butana to już chce skompletować fanty do niego, i właśnie potrzebuję paska. Będę wdzięczny :)
  6. # 486
    Panowie dopadł mnie kryzys niestety i muszę sprzedać kamizelkę swoją GRADA 1 i przerzucić się na chińszczyznę, NIESTETY,

    Czy możecie doradzić mi coś modułowego co będzie pasowało do GORKI 3, najlepiej w olivce kamizelka modułowa(chyba bo tak mi się wydaje że będzie najstosowniejsza). Czy coś takiego tylko z ładownicami do ak będzie pasować KAMIZELKA Archiwum: obejrzyj aukcję dodam że nie robię reko ino tylko stylizuję się na ruska :D, głównie chodzi mi coś robione na ala siatce, coś w stylu tarzana m37 lub najlepiej przypominającego tą kamizelkę

    z góry dzięki
  7. # 487
    Ładownice w tej kamizelce mi się nie podobają - są za duże by mogły być tak luźne, lub za luźne by były tak duże. Jeśli ją kupisz, to najlepiej (wg mnie) byłoby je powoli wymieniać na jakieś lepsze (jeśli faktycznie moje spostrzeżenie okaże się trafne).
    Dodatkowo nie wiem ile rzeczy lubisz ze sobą nosić, ale ta kamizelka jest bardzo pojemna i aż kusi, żeby do niej wpakować dużo rzeczy - co nie zawsze jest dobrym pomysłem (szczególnie, przy kamizelkach średniej jakości).

    Sam nie mam niestety żadnych kontr-propozycji, większość kamizelek jest niestety robiona pod eMki i ciężko o budżetowe rozwiązanie nie będące zwykłym chickomem.
  8. # 488
    ładownice owszem i będą tak czy siak do AK, tylko chodzi mi o samą bazę, kamizelkę i tak będę stylizować pod rozkładem ładownic i kieszonek coś w stylu tarzana itp
  9. # 489
    Z doświadczenia zdobytego na znajomych ( :D )
    - siatka bywa kiepskiej jakości co przekłada się na rwanie,
    - ładownice bywają z miękkiego materiału, nie trzymają kształtu a co za tym idzie - zawartość wypada,

    Proponuję zacząć od czystego FLC i iść w górę dokupując sukcesywnie ładowniczki. Przy czym mówię o kontraktowym FLC.
    Znajomy używa z gorką-3 i nie wygląda źle.
  10. # 490
    Ładownice bym zastosował takie ŁADOWNICE , co do bazy kamizelki chyba że polecacie coś innego niż na siatce ;/, ewentualnie jakieś fotki jak by to wyglądało, bo coś do flc nie mogę się przekonać ;/

    a może coś w tym stylu CHIŃSZCZYZNA
  11. # 491
    Ze swojego doświadczenia z przed kilku lat wiem że ropadnie się to nawet jak tego nosić nie będziesz. Jak chcesz zachować russian style to zainwestuj w stanik jakikolwiek czikom czy lifczik. Jest solidniejsze, a jak nie to kup brytyjski chestrigg i będziesz śmigać.

    A jak siatkowe to szukaj używek Ateków z Miwo. Plądruj komisy PJS i Allegro.
    •  
      bari
    • 2012-02-15 *
    # 492
    I tu Terenowy ma 100% racji.
    Albo http://allegro.pl/chest-rigg-rack-molle-i2117599235.html Archiwum: obejrzyj aukcję + jakieś ładownice.
  12. # 493
    A ja mam takie pytanie, jakich kamizelek taktycznych używało WDW w latach 2000-2005?

    I z innej beczki czy kamizelka Skała http://frontowiec.com/index.php?p1139,kamizelka-skala-oliwkowa jest/była używana przez jakieś rosyjskie jednostki? Przekopałem masę zdjęć i żadnego żołnierza w takowej nie widziałem
  13. # 494
    A ja paru znalazłem ;)
    http://www.wttag.de/shop/img/action_images/218_1.jpg
    http://www.wttag.de/shop/img/action_images/218_2.jpg
  14. # 495
    Te zdjęcia, to materiały promocyjne producenta.
  15. # 496
    A ja z kolei mam takie pytanie:
    Orientuje się ktoś, w jakich latach, pojawiła się na stanie WDW kamizelka: 6sz92 i 6sz92-5?
  16. # 497
    Z tego co pamietam to 6sz92 weszla do uzycia w 96 roku.
  17. # 498
    96 wydaje mi się bardzo wcześnie, ale na pewno od okolic 1999, bo Rosja dołączyła do KFOR w 1999, a na zdjęciach z Bałkanów widać Rosjan w 6Sh92 (przynajmniej ten podstawowy model, a nie -5).
  18. # 499
    - 6Sz92- partie próbne wprowadzono do wybranych jednostek w 1995. Od 1997 wdrażano do powszechnego użytku,
    - 6Sz92-5- około 2004-2005
  19. # 500
    Dzięki :)
  20. # 501
    Niektóre wesołki z Wostoku z czasu wojny 08.08.08 nosiły na sobie produkty Alfy/Modoksu pokroju "Skały", po dokładnej analizie zdjęć można dojść cóż oni tam dokładnie mieli.

    Załączniki:

    • 111.jpg
  21. # 502
    Wcześniej kompletnie nie zwróciłem uwagi na ich kamizelki :o
    Ale te, które w miarę wyraźnie widać wyglądają na Czerepaszki:
    http://rusmil.net/main/pl/artykuly/103/kamizelka_czerepaszka_alfa_specsnar.html
  22. # 503
    Tak, to jest czerepaszka. Tez wcześniej nie zwróciłem na to uwagi...
  23. # 504
    Siem, wpadło troche kasy więc zacząłem zbierać wyposażenie Specnazu Wojsk Wewnętrznych MSW (WW MWD) jednak troche jeszcze nie ogarniam z zakupem. Bardzo byłbym wdzięczny jakby ktoś podrzucił linki sklepów w których mógłbym zakupić ów rzeczy.
  24. # 505
    Pytanie przeniosłem do bardziej odpowiedniego tematu - tamten był o strukturze WW MWD, a nie o używanym przez nich sprzęcie.

    No i od wszelkich pytań w stylu "co (i gdzie) kupić" jest właśnie ten temat.

    A teraz konkretniej - jaki okres, jaki teren działań, ew. jaka jednostka?
  25. # 506
    No okres to czasy współczesne, a jednostka to wojska wewnętrzne MSW - FR "Siewier"
  26. # 507
    No to przyznam się, że osobiście nic o nich nie wiem :D
  27. # 508
    Z tego co wiem to oni walczyli w Czeczeni (brali udział w akcji w Gudermesie) jeśli to ułatwi...
  28. # 509
    Orientuje się ktoś gdzie można dostać jakieś umundurowanie/maskałaty w kamuflażu tien?
  29. # 510
    Są na ruskim alledrogo, ale nie wiem jak z wysyłką.