• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Maza
    • 2015-09-20 *
    # 961
    Co do noszenia bluzy w spodniach czy nie.

    Ten filmik powinien sporo wyjaśnić.
    https://www.youtube.com/watch?v=p7e7up70Gvw

    W skrócie, jak nie chce Ci się tracić kwadransu z życia. Jak masz kulołapę, bluza w spodnie, jak nie masz kulołapy bluza ze spodni. Wsio.
  1. # 962
    Autor cytatu: MazaCo do noszenia bluzy w spodniach czy nie.

    Ten filmik powinien sporo wyjaśnić.
    https://www.youtube.com/watch?v=p7e7up70Gvw

    W skrócie, jak nie chce Ci się tracić kwadransu z życia. Jak masz kulołapę, bluza w spodnie, jak nie masz kulołapy bluza ze spodni. Wsio.



    Dzięki bardzo. Wszystko już jasne. Bardzo ciekawy kanał :)
  2. # 963
    Witam Panów,

    potrzebuje pomocy w znalezieniu fot lub podzieleniem się wiedzą.

    Otóż poszukuje fotek ludków z zestawami:

    -Mundurek w cyfrze
    -6B28/6B27
    -Smiersz

    lub

    -Gorka (obojętnie jaka)
    -6sz112
    -6B28/6B27

    http://www.interpretermag.com/wp-content/uploads/2014/03/AK-Troops-in-Simferopol.jpg

    Narazie tylko ten Pan spełnia po części oba zagadnienia, ale niestety żadnego w całości.

    W ostateczności zostanie mi zrobić taki zestawik jak Pan powyższy.

    Z góry dziękuje.
    •  
      Maza
    • 2015-09-25
    # 964
    Za Ciebie musimy wpisać Russian Army Crimea w Google? Fotek jest dosłownie tysiące, rusz dupę.

    6b27 nosił tylko zmech i koordynatorzy z GRU, a Ci to nie mieli ani 6sz112 ani Smierszy SSO.
  3. # 965
    Jak bym nie szukał to bym nie pisał :) Cały czas staram się znaleźć ale widocznie jestem za mało szczfany. Pytam, może ktoś gdzieś kiedyś trafił przypadkiem na coś podobnego.
    •  
      Maza
    • 2015-09-25 *
    # 966
    No dobra. O 6b23-1 nie zapomnij.

    Załączniki:

    • 515c69.view.jpg
    • 87edc53a-53c6-40bc-8900-54cef535f009.jpg
    • gedgd9y.jpg
    • 0_62a04_1c53d2e4_xl.jpg
    • qdwbcqk.jpg
    • ukraine.jpg
    • sevbal001-22.jpg
  4. # 967
    Jestem niepełnosprytny, bo przyznam że część z nich mi się gdzieś tam kiedyś przewineła. Jednak ludzie coraz bardziej idiocieją.

    Co do 6-B23-1 to nie wspominałem o niej bo to powinna być oczywista oczywistość.

    Dzięki za pomoc i za zmarnowany czas. Głupota boli.
  5. # 968
    Pozwolę sobie "porządzić się" świetną galerią kolegi z tego forum:

    https://plus.google.com/photos/108860538429450958271/albums/5987339726320087633

    Na profilu znajdziesz tony fotek i inspiracji.
    •  
      Maza
    • 2015-09-30
    # 969
    Panowie, pytanko mam. Ma ktoś może foty z użycia plecaka Gorod od SSO? Taki śmieszny niedorobiony brat Tortilli albo nadupnika od Partizana SSO.
  6. # 970
    Czy ktoś wie ile kosztuje magazynek do apsa?
  7. # 971
    Stieczkin? 80 pln.
  8. # 972
  9. # 973
    W ostatnim czasie zrobił się zalew głupich pytań na forum.. Ludzie ja rozumiem, że ktoś może być początkującym rusiem, ale z takimi pytaniami to już prawie jak na Wumagu.. Żeby nie było jeśli chcesz kupić 6sh112 to możesz napisać ogłoszenie w komisie, albo poszukać na Allegro, a jeśli tam nic nie ma to proponuje sklep http://grey-shop.ru/ który posiada cały asortyment zielonego ludzia.
  10. # 974
    Dzięki i przepraszam!
  11. # 975
    Spoko ;) Każdy kiedyś zaczynał. Z resztą nawet Ja nie mam jeszcze pełnego setu i długa droga przede mną zanim go skompletuje :D
  12. # 976
    kolego, Jest kilka opcji. Przede wszystkim komis , nikt nie sprzedaje ? TO zrób ogłoszenie KUPIĘ i tam zamieść wszystko czego potrzebujesz . Kolejna sprawa. Tak ciężko wpisać w google "6sh112 for sell /shop" albo poszukać na ebayu , zamiast tworzyć 1000 wątków i irytować tylko swoim zachowaniem spamując forum ?
  13. # 977
    Toczu ja mam pisz priv kmiszczak777@wp.pl
  14. # 978
    Witam co byście polecili do kamizelki jaką jest 6Sz112 dokładniej chodzi mi o mundur/maskałat, czy tylko cyfra czy może np:izłom.
  15. # 979
    Kup cyfrę, jeśli sam nie umiesz znaleźć zdjęć z użycia z innymi kamuflażami.
  16. # 980
    Toczu, ja polecam to co Ci się podoba i tyle.
  17. # 981
    Jeśli założę ataksa pod 6sz112 to będzie straszna herezja ?
  18. # 982
    Jeden rabin powiem tak drugi rabin powie nie,zależy czy to ma być jakieś reko,stylizacja a jak nic z tego to nawet możesz nosić marynarkę z zary pod tą 6b112 i będzie super :_:
  19. # 983
    Jak tak bardzo chcesz możesz robić SSO na Krymie :P
    http://c2.staticflickr.com/4/3679/13377334825_df05894cc0_h.jpg
  20. # 984
    SSO to bardzo dobry pomysł tylko na Internecie nie mogę znaleźć zbyt dużo ciekawych zdjęć, moglibyście coś wysłać, lub stronkę jakiego sprzętu używają.
    •  
      Maza
    • 2015-10-28 *
    # 985
    Gościu, już nie przesadzaj, taki tępy, żeby nie umieć czegoś w google i prosić kogoś to chyba nie jesteś. Chyba że jesteś tak śmierdzącym leniem, że po prostu ci się nie chce dupy ruszyć i oczekujesz, że ktoś inny będzie tracił na ciebie czas.

    Pozatym, za dużo zdjęć SSO z operacji na Krymie nie ma, bo najzwyczajniej kamery i aparaty pismakom rozwalali.

    Pozatym 2, atacs, akms i 6sz112, gratuluje, będziesz wyglądał jak baran. Bo znając życie w 6b7-1m ani 6b43 nie zainwestujesz. Swoimi postami już udowodniłeś, że za mało sprytny jesteś na to i najwyraźniej niezbyt majętny, skoro niestać cie nawet na użycie szarych komórek do poszukania czegoś, tylko walisz kolejne idiotyczne pytanie.
  21. # 986
    Siedzicie w tym pewnie od bardzo długiego czasu, ja staram się szukać ale uwierz mi że po wpisaniu w google zdjęć czy stron które dotyczą rosyjskich żołnierzy wychodzą ciągle te same zdjęcia ,,separatystów i nieliczne zielonych ludzików'', pytam się o strony o wasze zdanie, nie wiem po co jest to forum, ale widocznie dla takich zadufanych osób, które, każda osobę, która zadaje pytania traktują jak inwalidę, jak bym sam nie szukał to bym nie pytał, jak bym wiedział też bym się nie pytał. Jeśli wchodzisz w temat w którym jest tyle pytań dotyczących osób początkujących i nie chcesz widzieć takich pytań to nie wiem co mam powiedzieć.....
  22. # 987
  23. # 988
    Dziena wielka Lookas :D
    •  
      Maza
    • 2015-10-28
    # 989
    Zastanawiam się co wpisujesz w gogle, że niczego nie znajdujesz. Co do pytań, poczytaj ten temat to zobaczysz różnicę między pytaniem a wyrazem czystego lenistwa.
  24. # 990
    Toczu, też miałem problem ze znalezienien zdjęć, bo pisałem w Google po polsku, wystarczy nasmarować bukwami i zdjęć jest od zatrzęsienia.

    Tera moje pytanie.
    Widziałem fotki, na których jest gość w cyfrze i obok gość w Smierszu, tylko nie mogę znaleźć gościa w cyfrze i ze Smierszem. Chodzi o 45. Полк ВДВ, stosują taką kombinację, czy nie?